Kochanka Michaela Phelpsa: "Lubił uprawiać seks w damskiej bieliźnie!"

Niejaka Kim Petro jest... prostytutką plus-size. "Interesowała go dominacja i urofilia" - zdradza kobieta.

Obraz

Pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiła się 40-letnia Taylor Liann Chandler, była dziewczyna najsłynniejszego pływaka świata Michaela Phelpsa. Kobieta była niezwykle otwarta w temacie relacji ze sportowcem i ze szczegółami opowiedziała, jak wyglądał ich związek. Wkrótce okazało się, że Taylor przeszła zmianę płci, ale dzięki Phelpsowi nareszcie poczuła się "jak stuprocentowa kobieta". Pływak był podobno bardzo zadowolony, bo w końcu "dostał to, czego szukał".

Teraz do mediów zgłosiła się kolejna kochanka pływaka, 36-letnia prostytutka plus size posługująca się pseudonimem Kim Petro. Kim specjalizuje się w dominacji oraz urofilii, co w szczególności miało interesować Phelpsa. Spędzili ze sobą jedną noc, za co kobieta zainkasowała 900 dolarów.

Michael znalazł moje ogłoszenie w Internecie i przedstawił się jako Fabian Marasciullo, producent z Miami, który dobrze zna Phelpsa. Złożył mi konkretną propozycję i przelał 900 dolarów, żebym przyszłą do jego pokoju hotelowego na Manhattanie - opowiada prostytutka. Podniecała go moja dominacja i urofilia a po stosunku zauważyłam, że miał na sobie damską bieliznę. Powiedział, że bardzo to lubi.

Michael Phelps nie skomentował słów Kim Petro. W ubiegłym miesiącu zaręczył się z modelką Nicole Johnson.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą