Doda już poczuła lato... (ZDJĘCIA)

Chodzi po Warszawie w bardzo krótkich szortach. I jeździ białym porsche.

Obraz

Po poznaniu młodego milionera Dorota Rabczewska częściej bywa za granicą na wakacjach niż w kraju, gdzie teoretycznie powinna pracować nad płytą. Zajęta publikowaniem zdjęć na Instagramie i promowaniem nowego związku znajduje jednak czas na pokazanie się w kraju.

Dorota już poczuła lato. Kilka dni temu jeździła po Warszawie białym porsche i spacerowała w bardzo krótkich szortach, ze swoją nową, ulubioną, żółtą torbą Hermes Birkin.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą