Doda już poczuła lato... (ZDJĘCIA)
Chodzi po Warszawie w bardzo krótkich szortach. I jeździ białym porsche.
Po poznaniu młodego milionera Dorota Rabczewska częściej bywa za granicą na wakacjach niż w kraju, gdzie teoretycznie powinna pracować nad płytą. Zajęta publikowaniem zdjęć na Instagramie i promowaniem nowego związku znajduje jednak czas na pokazanie się w kraju.
Dorota już poczuła lato. Kilka dni temu jeździła po Warszawie białym porsche i spacerowała w bardzo krótkich szortach, ze swoją nową, ulubioną, żółtą torbą Hermes Birkin.