Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczorowska: "Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne!"

828
Podziel się:

"To, w jakiej rodzinie zostaliśmy wychowani, ewidentnie ma wpływ na dalsze decyzje".

Kaczorowska: "Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne!"

Robert Biedroń i Agnieszka Kaczorowska byli gośćmi kolejnego programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący, zapraszając ich na jedną kanapę, liczył na kontrowersje, więc sprowokował temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Mimo że Biedroń kilkakrotnie zaprzeczał, że snuje takie plany wraz ze swoim partnerem, widać było, że temat jest mu bliski.

Kaczorowska, która zadeklarowała się jako osoba wierząca, stwierdziła, że jest temu zdecydowanie przeciwna.

Nie zgadzam się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne - powiedziała. Uważam, że tak jesteśmy stworzeni, żeby rodzina składała się z mamy, taty i dziecka. To, w jakiej rodzinie jesteś wychowany, ewidentnie ma wpływ na to, jakie później podejmujesz decyzje.

Jak wcześniej ujawniła, w jej przypadku rozwód rodziców mógł sprawić, że obecnie pociągają ją mężczyźni starsi o 20 lat.

Nie chodzi mi o to, że taka para na pewno wychowa geja, tylko że każde dziecko potrzebuje mamy i taty - wyjaśniła aktorka. Relacja dziecka z mamą jest niezastąpiona, jest tak ważna w życiu. Jeśli adoptujecie dziecko to gdzie ta mama? Kiedy dziecko adoptują kobieta i mężczyzna to starają się zastąpić temu dziecku mamę i tatę.

Jej słowa nie przekonały jednak Biedronia, który uznał, że Kaczorowska reprezentuje w swoich poglądach "średnią krajową".

Myśląc w ten sposób, w ogóle nie powinno być gejów na świecie - argumentował. Wszyscy zostaliśmy wychowani przez pary heteroseksualne. Jesteśmy zrzucani przez Amerykanów z balonów? Możemy rozmawiać o ideale, ale świat nie jest dziś idealny. Jest różnorodny.

KOMENTARZE
(828)
Gość
7 lat temu
Calkiem zmienilam zdanie o Biedroniu fajny gosc
gość
7 lat temu
Ja też nie! Ona ma rację!!!
gość
7 lat temu
ładnie wygląda.
gość
7 lat temu
Pudel, jak zawsze lubi przekręcić troszeczkę słowa i reakcje różnych osób.
Gość
7 lat temu
Oj aga dużo będziesz miała wrogów.za.te słowa...
Najnowsze komentarze (828)
6 lat temu
Jej słowa naprawdę bardzo mnie obchodzą -.- Ona się nie zgadza? A kim ona kurde jest???
Gość
7 lat temu
Nie obchodzi mnie zdanie tej wiesniary ! Wyglada jak prostytutka !
gość
7 lat temu
nie czytałam tego wcześniej, ale nie zgadzam się z nią! jest g****a!!!! raz że się nie szanuje i lata z dekoltem do pępka i z d**ą na wierzchu i uważa tym samym że prawidłowe jest promowanie takiego wizerunku wśród kobiet (kobieta jako sex-lala i obiekt seksualny którego głownym zadaniem jest podobanie się i rozbudzanie mężczyzn ), to jeszcze uważa żeby lepiej żeby dziecko było w domu dziecka i nie miało żadnej rodziny niż miałaby je adoptować para homoseksualna, która by mu zapewniła ciepło i opiekę i odgrodzenie od patologii jakie są w domach dziecka! przypomina mi tą marysię czy jak jej tam od pisu ze swoimi poglądami!!!!! i*****a!
gość
7 lat temu
Bożenka juz tak dorosła ? hihi
babcia
7 lat temu
I ma rację ! Ja też się nie zgadzam.
gość
7 lat temu
I*****A
J
7 lat temu
co ona za spec? jest adoptowana? jest mamą adopcyjną? jest gejem? NIE. Jest tancerką i nie wiem, czemu komentuje sprawy na których się nie zna publicznie.
gość
7 lat temu
Biedron...super gość
gośiówa
7 lat temu
Zmieni zdanie jak przestaną ja zapraszać do programów typu Taniec z gwiazdami....
Gość
7 lat temu
I ma dziewczyna rację!!!! To nie jest normalne ze dziecko wychowują na np dwóch facetów. To wpłynie na psychikę dziecka. I masz racje biedron ze gejów nie powinno być!!!! Idź zapni swojego gacha w tyłek a nie wystepujesz w TV!!!! A to ze ona ma swoje zdanie i posiada wartości tylko dobrze o niej świadczy!!!???
gość
7 lat temu
gluptaska kazdy dobry czlek powinnien adoptowac dzecko kogo obchodza preferencje seks wazne aby nie by pedofilem..
Tova
7 lat temu
Całym sercem popieram Kaczorowską! Nie dlatego, że rodzina to mama, tata i dziecko, tylko dlatego, że żyjemy w społeczeństwie, któremu od urodzenia się to wpaja. Niestety w Polsce dziecko pary homoseksualnej byłoby wyzywane, szykanowane itp. zarówno przez inne dzieci jak i dorosłych. Więc wszyscy zwolennicy postawcie się w sytuacji takiego dziecka.
Gość
7 lat temu
POPIERAM AGNIESZKĘ!!!!!!!
gość
7 lat temu
madra dziewczyna... homoseksualisci niech zajma sie tym do czego sie nadaja czyli do projektowania i robienia z ludzi debilow.... moim zdaniem to najbardziej wredne i zakompleksione osoby na swiecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie