Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beckhamowie wyjeżdżają do USA

0
Podziel się:

David i Victoria Beckham mają zamiar zacząć spędzać więcej czasu w Stanach Zjednoczonych i dlatego postanowili kupić sobie tam dom. Dołączy on do ich kolekcji nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii.

Beckhamowie wyjeżdżają do USA

David i Victoria Beckham mają zamiar zacząć spędzać więcej czasu w Stanach Zjednoczonych i dlatego postanowili kupić sobie tam dom. Dołączy on do ich kolekcji nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii. Jak donosi magazyn Daily Express:

Ponieważ piłka nożna nie jest tak popularna w USA jak w Europie, Amerykanom zajęło trochę więcej czasu zakochanie się w Davidzie Beckhamie.

Ale po otwarciu szkółki piłkarskiej w Los Angeles, a także po wystąpieniu przez niego w reklamówce promującej picie mleka, jego popularność wzrosła. Na pewno po zakończeniu Mundialu zostanie zaproszony do wielu amerykańskich talk-show.

Mówi się, że David i Victoria chcą kupić dom niedaleko posiadłości Toma Cruise’a i Katie Holmes w Hollywood, obie pary są bowiem zaprzyjaźnione. Nie wiadomo jednak czy będzie to w pobliżu ich starej czy nowej rezydencji (zobacz: Budowniczy Tom)
.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie