Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak wyglądał ślub przyszłego sułtana Brunei! (ZDJĘCIA)

505
Podziel się:

Książę Abdul Malik poślubił Dayangku Raabi'atul 'Adawiyyah Pengiran Haji Bolkiah. Panna młoda zamiast kwiatów miała... bukiet z klejnotów.

Tak wyglądał ślub przyszłego sułtana Brunei! (ZDJĘCIA)
bEEpkpcl

Mijający tydzień był naprawdę podniosły dla mieszkańców Brunei. Azjatyckie państwo zamieszkiwane przez nieco ponad 300 tysięcy osób od siedmiu dni przeżywało zaślubiny następcy tronu.

31-letni książę Abdul Malik jest jednym z czterech synów panującego sułtana Hassanala Bolkiaha i jednocześnie drugim w kolejności pretendentem do objęcia tronu po ojcu. Książę poślubił 22-letnią Dayangku Raabi'atul 'Adawiyyah Pengiran Haji Bolkiah, która na co dzień... zajmuje się informatyką.

Uroczystość odbyła się w pałacu sułtana w stolicy Brunei, Bandar Seri Begawan a zdjęcia z ostatniego dnia zaślubin zapierają dech w piersiach. Nic dziwnego - sama rezydencja sułtana liczy 1 788 pokoi. Tradycyjną ceremonię obserwowały zastępy armii oraz inne koronowane głowy zaprzyjaźnione z sułtanem Brunei.

bEEpkpcn

Para młoda miała na sobie szaty ślubne wyszywane prawdziwym złotem a wybranka księcia zamiast wiązanki ślubnej trzymała "bukiet" wykonany z klejnotów. W samym jej naszyjniku ślubnym osadzono kilkanaście szmaragdów wielkości winogron. Na nogach miała pantofelki od Christiana Laboutina ozdobione diamentami i złotem.

Trudno jednoznacznie policzyć, ile kosztował tygodniowy ślub przyszłego sułtana Brunei. 11 lat temu w związek małżeński wstępował jego starszy brat, Al-Muhtadee Billah, który na wesele wydał... 5 milionów dolarów.

Sułtan ma z czego płacić. Do niedawna był najbogatszym człowiekiem na świecie. Rok temu przypomniał o sobie w mediach, gdy ustanowił surowe i szokujące prawo, według którego wszystkich gejów mieszkających w Brunei należy... ukamienować.

bEEpkpct
bEEpkpcu
bEEpkpcv
bEEpkpcO
KOMENTARZE
(505)
Mona
6 lat temu
żadne klejnoty nie zastąpią prawdziwego uczucia.. można tonąć w bogactwie i być ciągle samotnym wśród tłumów..
gość
6 lat temu
Prawie jak ślub Staraka i Szulim... w przyszłości ;-)
Gość
6 lat temu
Tacy to się potrafią zabawić. Przesłodko, na bogato... A gdzie indziej bieda i głód. Nie ma sprawiedliwości na świecie.
bEEpkpcP
ola
6 lat temu
Tak skromnie?
Gość
6 lat temu
Nie chcialabym tak zyc, wole spokojnie wypic kieliszek wina w ogrodzie.
Najnowsze komentarze (505)
gość
4 lata temu
Wesele kosztowalo 400.000.000 MLN $
gość
6 lat temu
Szczęściara! Ja swojego sułtana przegapiłam.
gość
6 lat temu
same zloto i chodzace czeki
gość
6 lat temu
Gdzie jest to Brunei? Tam podobno jest prawdziwy socjalizm, wszystko za darmo /nie dotyczy pedałów/ Osobnicy hetero cierpliwie czekają na mannę i ona podobno tam spada z nieba, bo sułtan, łaskawe panisko ,sam ma i z poddanymi się dzieli.
gość
6 lat temu
potwory bez dusz!
gość
6 lat temu
królewski penis umyty?
gość
6 lat temu
A te medale za co oni sobie przypinają i co oznaczają ???? Wyglądają jak kiedyś sprawności u harcerzy. Powinien się nimi zając dobry psychiatra
gość
6 lat temu
Za wprowadzenie tego prawa nalezy mu sie to cale złoto i zimne piwko a gdyby wszyscy monarchowie tego swiata podchodzili tak do rzeczy swiat bylby lepszy.
bEEpkpcH
gość
6 lat temu
Jego Synowie wyglądają jak Geje :) a ten pan młody ma wyraz twarzy jakby był po LOBOTOMII :)) bardzo szczęśliwy po prostu......
gość
6 lat temu
na bogato :)
gość
6 lat temu
Moje życie w haremie Autor: Jillian Lauren Poczytajcie sobie o tym ksieciuniu- kazdej sie odechce kego bogactwa.
gość
6 lat temu
Przecierz byla o nim ksiazka - napisala ja jedna z dziewczyn, ktora wyjechala do niego jako wiadomo kto.... PRzeczytalam cala - w glowie sie nie miesci co oni tam wyprawiaja.
gość
6 lat temu
zamiast tego mogliby wybudować studnie dla dzieci w afryce!
Gość
6 lat temu
A on pierniczy wasze wszystkie hejty, sra kasa i leje na wszystko. Ale fakt... jedzie tandeta.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEpkpdA
bEEpkpdB
bEEpkpdC
bEEpkpdD
bEEpkpdE
bEEpkpdj