Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek i Zamachowska walczą o pracę! "Wprost się nie znoszą"

516
Podziel się

"Obie budzą spore emocje i nie należą do ulubienic na korytarzach TVP".

Popek i Zamachowska walczą o pracę! "Wprost się nie znoszą"
bDzCTnRx

Anna Popek przywykła już do plotek o swoim zwolnieniu z telewizji śniadaniowej. Takie pogłoski pojawiają się co najmniej raz do roku. Prezenterce za każdym razem udaje się jednak utrzymać w programie, więc do informacji o zwolnieniach podchodzi spokojnie. Teraz jednak jest zupełnie inna sytuacja. O to samo stanowisko walczy bowiem Monika Zamachowska.

Bieżąca edycja porannego programu TVP2 ma być ostatnią w składzie znanym widzom - ujawnia Fakt. Na Woronicza coraz głośniej o tym, że Bernadetta Bieszczanin czyli nowa szefowa Pytania na śniadanie, nie przepada za Popek i Zamachowską.

Podobno prezenterki podpadły szefowej tym, że są aroganckie i niemiłe dla współpracowników. Poza tym widzowie ich nie lubią.

bDzCTnRz

Obie budzą spore emocje i nie należą do ulubienic ani na korytarzach TVP ani wśród widzów - ujawnia pracownik telewizji publicznej. One wprost się nie znoszą. Oficjalnie udają koleżeństwo, lecz w redakcji nawet się nie witają. Podczas nagrania Familiady nie mogły nawet stać obok siebie. To dlatego rozdzielała je Iwona Radziszewska.

Walka pomiędzy rywalkami jest zacięta. Pytanie na śniadanie dla obu jest jedynym źródłem dochodu. Zamachowska ma na dodatek do spłacenia 16 tysięcy złotych miesięcznie z tytułu alimentów na dzieci Zbyszka.

Wolelibyście przy śniadaniu oglądać Popek czy Zamachowską?

bDzCTnRF
bDzCTnSa
KOMENTARZE
(516)
gość
6 lat temu
w*n z Richardson, jest arogancka
gość
6 lat temu
Obie zwolnić i po sprawie, obie są zarozumiałe i nie są sympatyczne.
gość
6 lat temu
Wolę Popek!
bDzCTnSb
gość
6 lat temu
Obydwie są porażkowe :/
Gość
6 lat temu
A nie moglyby obie stracic pracy? Irytujace te baby...
Najnowsze komentarze (516)
gość
6 lat temu
Obie powinny wylecieć.
gość
6 lat temu
nie ma już innych
gość
6 lat temu
Zamachowska go home
gość
6 lat temu
Mnie drazni Radziszewska.Nie ogladam pytania na....jak ona prowadzi.
gość
6 lat temu
Zamachowska niech spada
gość
6 lat temu
Wolę Zamachowską!!!
gość
6 lat temu
Nie mogę patrzeć na krowę Moniczkę,wypad z nią.
gość
6 lat temu
w ogóle to smutne, że muszą walczyć, może nie są najsympatyczniejsze ale trochę mi ich żal, to wszystko jest takie żenujące i upokarzające dla nich jako kobiet, poza tym dla mediów ich wiek to emerytura prawie, to wszystko zmierza w złym kierunku
bDzCTnRT
gość
6 lat temu
jak jest pytanie n sniaadanie z Richadson to wlanczam inny program jej się nie da ani sluchac ani ogladac, ma wisielczy humor a i swoje wypowiedzi nie sa inteligentne, potrafi być tez zlosliwa i arogancka.
gość
6 lat temu
niech zostanie Popek lubie ją
CELINA
6 lat temu
Obydwie powinny juz się pożegnać z telewizja sniadaniową. Są niesympatyczne, aroganckie,to się czuje nawet przez ekran. Najlepsza jest Rogalska i nikt jej nie dorówna. Uwielbiam ją z Nowickim lub Kamelem w duecie.
gość
6 lat temu
Wspaniała i kochana była pani Ula Hincz, (przepraszam jeśli źle napisałem nazwisko), córka nieżyjącego już pana Turskiego. Takiej osoby już w telewizji nie będzie. Ciepła, miła, uśmiechnięta i taka bezpośrednia. Bardzo długo oswajałem się z Jej nieobecnością. Chcę mieć chociaż nadzieję, że ona kiedyś wróci do TVP. Wierny widz tej telewizji.
gość
6 lat temu
Bardzo lubię panią Popek i jestem do niej ogromnie przywiązana. Proszę by została.
gość
6 lat temu
Obie niesympatyczne i zarozumiale,ale juz wole Popek.Zamachowska jest straszna i arogancka.
...
Następna strona
bDzCTnSv