"Super Express": "Nikt nie lubi Rozenek"...

514 reakcji
0
0
514
Podziel się

"Show biznes nie może jej zapomnieć, że jeszcze trzy lata temu nikt o niej nie słyszał".

"Super Express": "Nikt nie lubi Rozenek"...

Małgorzata Rozenek w ciągu zaledwie trzech lat stała się nie tylko wielką gwiazdą TVN, ale i postacią mocno kontrowersyjną, mimo intensywnie promowanego "spokojnego" i eleganckiego wizerunku ekspertki od sprzątania i prowadzenia domu. Co więcej, ma też wrogów w samej stacji - do tego grona należy Kuba Wojewódzki, który porównał jej karierę do papieru toaletowego.

Małgorzata Rozenek idzie jak burza - napisał w swojej rubryce w tygodniku Polityka. Gwiazda TVN podpisała właśnie nowy kontrakt reklamowy, tym razem z producentem papieru toaletowego. Zgodnie z logiką reklamowanego produktu, śmiało możemy przyznać, że jej kariera się rozwija.

Z kolei Doda zarzuciła Małgorzacie podrobienie dowodu osobistego, co jest kolejnym echem dość niejasnej kwestii wieku "perfekcyjnej pani ". Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek!"

Ten sam temat nieco taktowniej poruszyła również Magda Mołek, która w swoim programie W roli głównej zadawała Rozenek krępujące pytania o wiek oraz o mycie toalety... Zobacz: Mołek do Rozenek: "Jesteśmy W TYM SAMYM WIEKU?" "Nie, ja jestem młodsza..."

Jak pisze Super Express, za celebrytką nie przepada też raczej Agnieszka Szulim, która rzadko omija okazję do tego, by ponabijać się z jej związku z Radosławem Majdanem. Ostatnio zaś do grona nieprzyjaciół Małgorzaty dołączyła ponoć Anja Rubik. W odcinku Project Runway, emitowanym w zeszłym tygodniu, doszło między nimi do serii spięć. Rozenek, zdaniem Anji, nie sprawdziła się jako czwarty juror, wykazując się brakiem gustu, dobrego smaku i wyczucia modowego. Zobacz: Zmęczona Rozenek na planie "Project Runway"!

Rozenek na razie nie wydaje się tym specjalnie przejęta. Najważniejsze dla jej kariery jest to, że lubi ją dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.

514
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(514)
gość
5 lata temu
Denerwuje mnie jak pogardliwie odnosi sie do uczestnikow piekielny hotel, prostacko przy tym gestykulujac. Sloma z butow wystaje i arogancja, niestety.
gość
5 lata temu
wygląda na te swoje prawie 5 dych, nie ma co...
Gość
5 lata temu
pani Rozenek troche za bardzo na sile probuje pokazac, ze ma tak zwane jaja, a wychodzi sztucznie i sprawia wrazenie po prostu niemilej. taka moja opinia
gość
5 lata temu
Sztuczna, kłamliwa, arogancka. Za to jej nie lubimy.
gość
5 lata temu
sorry ale jest wredna i tyle :>
Najnowsze komentarze (514)
gość
5 lata temu
przylazła na ramowke tvn
gość
5 lata temu
arogancki NIKT,CZAS się zająć porządkami we własnym domu
gość
5 lata temu
jak ktoś jest specjalistą od wszystkiego to jest specjalistą od niczego...
AGA
5 lata temu
w project runway pokazała dno jak odniosła się z pogardą i w bezczelny sposób od młodego uczestnika który tak naprawdę ma swój gust i zrobił coś co jemu się podobało jej nie musiało i jeszcze oskarżyła go o kłamstwo nie lubie jej od tej pory a kiedyś nawet ją lubiłam w perfekcyjnej czy bitwie o dom alu tu niestety pokazała brak klasy taką odzywką.
gość
5 lata temu
Doda musi sie pogodzic miala juz swoje piec minut ,i do widzenia ,??????
gość
5 lata temu
Rozenek jet sliczna ,tylko jej zazdroszcza kariery ,chca ja zniszczyc a szkoda ,Majdan tak i tak ma swoja milosc i beda razem szczerze im tego zycze .)))
gość
5 lata temu
co wchodzi do internetów już z nich nie wychodzi..wszyscy wiedzą jak wyglądała "przed."
gość
5 lata temu
nie wiem po co zapraszali ją do "project runway" Miała zupełnie inne zdanie od całej reszty a zachowywała się jakby była guru mody! Odpychająca kobita nie ma co, nie dziwne ze oglądalność jej programu spada jak się tak zachowuje prostacko
46
5 lata temu
te negatywy pisze tu chyba młodzież, czyli przyszłość jest przerażająca = dno ? ale kto ma To czegokolwiek nauczyć, Klasa sama z siebie to jednostki.
gość
5 lata temu
Lubię jak prowadzi piekielny hotel
gość
5 lata temu
Super babka
gość
5 lata temu
ona jest nijaka, sztuczna, ona tylko gra Perfekcyjną Panią domu, czy osobę znającą się na pracy hptelu ale nie ma o tym pojęcia i nie zyje tym co widac w tych programach, Gordon Ramsay czy Pani Gessler są gwiazdami bo mają osobowość i żyją tym co robią a rozenek tylko nieudolnie gra a to sprzątaczke a to osobę znającą się na hotelach, dlatego te jej programy są beznadziejne, udzie wyczuwają fałsz
lili
5 lata temu
Pusta kukła
gość
5 lata temu
bo to wredna, zadufana,stara s**z,dobiegająca 50-tki
...
Następna strona