Tajner odpowiada Kowalczyk: "NIE JESTEŚMY BANKIEM, żeby na wszystko było"

327
Podziel się

"Na jej team wydaliśmy w zeszłym sezonie ponad 3 mln złotych". Sam zarabia 15 tysięcy miesięcznie.

Tajner odpowiada Kowalczyk: "NIE JESTEŚMY BANKIEM, żeby na wszystko było"

Justyna Kowalczyk, polska olimpijka i czterokrotna zdobywczyni pucharu świata w biegach narciarskich ostatnio znów zaskoczyła swoich kibiców. Narciarka wyznała, że w kolejnym sezonie planuje startować w barwach Norwegii. Powód jest prosty: mistrzyni olimpijska ma już dość wykłócania się z Polskim Związkiem Narciarskim o każdy grosz.

Każdą zwyczajną dla moich rywalek potrzebę musiałam tłumaczyć po dziesięć razy. Najczęściej otrzymywałam to, o co prosiłam, ale zbyt długo to trwało i zbyt wiele emocji kosztowało - wyznała Kowalczyk.

Z jej artykułu wynika, że rzeczywiście musiała mocno się starać, by przekonać prezesa Apoloniusza Tajnera do swoich potrzeb.

Kolano jak balon, a mnie pozostaje przekonać prezesa Tajnera, że na dobrym fizjoterapeucie nie warto oszczędzać - napisała sportsmenka. To się moje rywalki uśmieją, gdy się dowiedzą, że o takich sprawach muszę mówić publicznie.

Tajner jest zdania, że... Justyna za bardzo dramatyzuje.

Ona chce wszystko natychmiast, a ja przecież muszę zwołać zarząd. Justyna wybrała fizjoterapeutę, ale jest bardzo drogi - tłumaczy w tygodniku Na żywo. W zeszłym roku na jej team wydaliśmy ponad 3 mln złotych. Nie jesteśmy bankiem, żeby na wszystko było.

Na szczęście na pensje dla zarządu pieniądze jakoś się znajdują. Jak przypomina tabloid, według ustaleń prasy, Tajner za pełnienie swojej funkcji w PZN dostaje 15 tysięcy złotych miesięcznie.

KOMENTARZE
(327)
gość
5 lata temu
Sorry, ale dla takiego zawodnika jak Ona, z takimi kontuzjami, to raczej trzeba dobrego fizjoterapeutę!
gość
5 lata temu
Dobrze sobie zyje ten buc z panstwowej Kasy... Bezczelny chlopek.
Gość
5 lata temu
No i dobrze, nawet w barwach Norwegii będę ją wspierać c:
gość
5 lata temu
Dobra dobra Apollo wszyscy wiemy jak to wygląda wśród działaczy! Najpierw przy korycie świnie jak Ty , potem długo długo nic i na końcu sportowiec. Więc nie mydl oczu!
Gość
5 lata temu
Chory kraj ze nawet sportowcy emigrują
Najnowsze komentarze (327)
gość
3 lata temu
Tajner na tobie i twojej lolitce zaoszczedzimy
gość
4 lata temu
tajner musi miec kase na swoją mlodą kochanicę i jej salon kosmetyczny
gość
5 lata temu
Wywalić wszystkich działaczy ,ciepłe posadki kasę koszą,żeruja na dobrych sportowcach,a mało Tajner na Małyszu zarobił,kręcą się jak te sępy wokół najlepszych,a pieniędzy na leczenie nie ma,i dobrze niech najlepsi poodchodzą do innych timów,przynajmniej będą spokojni,o pieniądze zdrowie i treningi.
gość
5 lata temu
trutniu, a teraz powiedz, ile zarobiłeś dzięki p. Kowalczyk. Ilu znalazlo się sponsorów i reklmodawców.
gość
5 lata temu
może zamiast na piłkarzy i ich żele do włosów, które nie gwarantują sukcesu, warto wydać więcej na prawdziwych medalistów
gość
5 lata temu
sorki, ale medale olimpijskie to prestiż a tego się nie przelicza na pieniądze
gość
5 lata temu
tajner do lopaty , zyjesz z kasy sportowcow , utrzymujesz mlode suczki a zawodnikom zabierasz, nie masz honoru stary capie
gość
5 lata temu
Poprzewracało się "gwieździe" w głowie. 3 miliony rocznie na ekipę 1 zawodniczki to już chyba przesada. Ale jej ciągle mało.
gość
5 lata temu
No w tym sporcie to dopiero bagno. A najwięcej zyskują niektórzy działacze, co to nawet 10 przysiadów zrobić nie umieją!
gość
5 lata temu
Dla wszystkich nie starczy, a młoda baba kosztuje ! . Nie po to brała starego Dziada, żeby na waciki brakowało.
Gość
5 lata temu
Żałosne a na piłkę nożną nie brakuje co sukcesów znaczących nie.
gość
5 lata temu
Każdego działacza związku sportowego da się zastąpić na zawołanie ale dobrego sportowca czasami szuka się latami.Dlatego tacy jak Justyna ,którzy rozsławili nasz kraj na świecie są warci 10 razy więcej niż cały zarząd z Tajnerem na czele.
gość
5 lata temu
to niech sie pakuje i selawi
gość
5 lata temu
co za p*****ly piszecie Justyna bedzie biegac w norweskiej druzynie w maratonach narciarskich a w pucharze świata dalej bedzie reprezentować Polske
...
Następna strona