Anna Dymna o Eurowizji: "Dla mnie Monika już wygrała"

"Da ludziom siłę i odwagę" - dodaje szefowa fundacji "Mimo Wszystko".

Obraz

Słynna aktorka i szefowa fundacji Mimo Wszystko wspiera Monikę Kuszyńską, która w tym roku reprezentuje Polskę na konkursie Eurowizji. Hasłem tegorocznego konkursu, organizowanego w Wiedniu, jest "budowanie mostów", Mimo że wielu muzyków krytykowało wybór Moniki, sugerując, że zamierza promować się na niepełnosprawności, Dymna jest zdania, że TVP wybrała w tym roku idealnie.

Dla mnie Monika już wygrała. Da ludziom siłę i odwagę - komentuje w Fakcie. Myślę, że jej występ na Eurowizji dokona w wielu ludziach przemiany. Zaczniemy się zastanawiać nad takimi sprawami jak inność, kalectwo, to bardzo ważne.

Fundacja aktorki od 11 lat organizuje Konkurs Zaczarowanej Piosenki, w którym występują osoby niepełnosprawne.

Monika dzięki występowi na Eurowizji da tym ludziom odwagę i ogromną siłę - wyjaśnia Dymna. Jest piękną, pełną wdzięku kobietą. Trzymam kciuki za pierwsze miejsce.

Kuszyńska 21 maja na wiedeńskiej scenie zaprezentuje utwór In The Name of Love.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą