Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bojkot programu Tomasza Lisa... "Wszyscy liczący się prawicowi politycy odmówili"

661
Podziel się:

"Właśnie odmówiłem udziału w programie. Wiecie czyim..." - napisał Gowin. "Nie sądzę, żeby kiedykolwiek był w stanie odbudować wiarygodność jako dziennikarz".

Bojkot programu Tomasza Lisa... "Wszyscy liczący się prawicowi politycy odmówili"
bECUOrit

W poniedziałkowym programie Tomasza Lisa poświęconym wyborom prezydenckim gośćmi byli Joanna Mucha z Platformy Obywatelskiej, Ryszard Petru z Nowoczesna.pl i Ryszard Kalisz z Domu Wszystkich Polska. Zabrakło "tylko" przedstawiciela zwycięskiej partii. Fotel przeznaczony dla polityka z PiS-u pozostał pusty. Od dwóch lat członkowie partii Jarosława Kaczyńskiego bojkotują program Lisa. Dołączył do nich właśnie Jarosław Gowin. Wyjaśnia, że po ostatnich wydarzeniach i tym, co zrobił w czasie kampanii, nikt z tej strony sceny politycznej nie chce już z nim rozmawiać.

W piątek lider Polski Razem w Radiu ZET mocno skrytykował dziennikarza, który na antenie zacytował fałszywy wpis Kingi Dudy. Zobacz: Zdaniem Gowina zachowanie Lisa i Karolaka było cyniczne i porównał je do "brutalnego ataku damskich bokserów", a następnie dodał:

Miało zaboleć. Zabolało. Ale myślę, że dzisiaj dużo bardziej boli Tomasza Lisa, bo nie sądzę, żeby kiedykolwiek był w stanie odbudować wiarygodność jako dziennikarz.

bECUOriv

Właśnie odmówiłem udziału w programie. Wiecie czyim... - napisał lider Polski Razem. Fajny skład dziś u T. Lisa. Czyli wszyscy liczący się politycy prawicowi i centroprawicowi odmówili.

bECUOriB
bECUOriW
KOMENTARZE
(661)
Gość
6 lat temu
Bardzo dobrze, ten Lis to karykatura dziennikarza
Gość
6 lat temu
Dno i metr mulu panie Lis
Awa
6 lat temu
Słuszna decyzja. Pan Lis jako dziennikarz jest skończony.
bECUOriX
gość
6 lat temu
Lis i Olejnik juz dawno przestali byc obiektywni, a ich agresja w kierunku politykow prawicy osiagnela monstrualne rozmiary.
Gość
6 lat temu
Lis to zwyczajna platformowa .........
Najnowsze komentarze (661)
asics shoes
6 lat temu
asics singapore online asics shoes
asics singapo...
6 lat temu
asics singapore outlets asics singapore online
asics running...
6 lat temu
asics singapore outlet asics running shoes
gość
6 lat temu
No i dobrze , ze nie ma tych krzykaczy. Panowie z NOWOCZESNEJ PL, prawie 50 % wyborców zagłosowało na PO. Nie róbcie nam tego i nie rozdrabniajcie się na małe partie, bo efekt będzie taki jak w SLD. Schowajcie swoje ambicje do kieszeni. Należy robić swoje, ale w szeregach PO. Trzeba zdecydowanie odmłodzić niektóre szeregi partii.Pozwolić ludziom młodym, ambitnym, dobrze wykształconym, pracowitym, charakternym i mającym charyzmę na wejście do rządu. Doświadczenie też jest potrzebne , sama młodość nie wystarczy. Moc i siła jest w jedności.
JOGO
6 lat temu
Nie popieram pana Lisa ale już się zaczęły rządy pisowskie i teraz nie będzie wolności słowa będzie można mówić tylko to na co pozwoli kościół i PiS w przeciwnym razie więzienie ale będą przepełnione
caz
6 lat temu
Lis to zwykla s****a, zadna inna stacja go nie chce, nawet nie umie sprawdzic ktore konta sa prawdziwe injuz wystawia opinie,do tego jak mozna szanowac kogos kto romansuje z przyjaciolka zony, i***t
gość
6 lat temu
lisek pogadaj z karolakiem moze cie wkreci do tego wybitnego serialu
gość
6 lat temu
lis jest żydem i nienawidzi Polakow
bECUOriP
gość
6 lat temu
zakatrupić lisa natychmiast
gość
6 lat temu
Wstyd Panie Li. I życzę Panu i Pani Lis , by ich dzieci zyły spokojnie.I nigdy nie były narażone na takie praktyki jakie stosuje Lis.Oj wstyd. A dziennikarstwo w P wydaniu już nie wiarygodne. Czs zbierać zabawki p Lis.Może czas pracować na wlasny rachunek , wtedy TVP bedzie miało oddech i wiecej widzów.
gość
6 lat temu
I wpisy pozbawione obiektywizmu ...już nie zmienią poglądów Polaków.....Co mieli zobaczyć i usłyszeć u Lisa , to zobaczyli. Opinię sobie wyrobili.
gość
6 lat temu
W najbliższy poniedziałek ....też bojkotuję Lisa.....i tak już bedzie . Karolaka w Rodzince też bojkotuję. W internecie mam ciekawsze rozrywki i informacje
gość
6 lat temu
Lisa mam gdzieś, ale smieszy mnie ten tekst, przecież do radyja albo tv trwam tez chodza tylko pisowcy, innych tam nie wpuszczają i tak sie kisza we własnym sosie
gość
6 lat temu
skandalem było,że Gowin przyjął urząd Ministra Sprawiedliwości,jest nudny ,podstępny i może wogóle sioę n ie pokazywać w mediach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECUOrjI
bECUOrjJ
bECUOrjK
bECUOrjL
bECUOrjM
bECUOrjr