Trwa ładowanie...
Przejdź na

Caitlyn Jenner spanikowała, gdy zobaczyła się w lustrze:" CO JA SOBIE ZROBIŁAM?!"

174
Podziel się

Ojczym (teraz już macocha) Kim Kardashian wspomina trudną pobudkę po operacji. Przyznaje, że przeżył szok. Potrzebował interwencji pracownika "centrum genderowego".

Caitlyn Jenner spanikowała, gdy zobaczyła się w lustrze:" CO JA SOBIE ZROBIŁAM?!"
bDgsgkNx

Od niemal tygodnia Stany Zjednoczone żyją historią Bruce'a Jennera, medalisty olimpijskiego i ojczyma Kim Kardashian, który od kilku miesięcy zapowiadał, że podda się operacji zmiany płci. Teraz, już jako Caitlyn, wystąpił na okładce Vanity Fair, stając się "wydarzeniem roku" i odwracając skutecznie uwagę od drugiej ciąży swojej pasierbicy. Przypomnijmy: Ojczym Kim JAKO KOBIETA na okładce "Vanity Fair": "Mówcie mi Caitlyn!"

Caitlyn Jenner w kolejnych wywiadach odsłania kulisy swojej przemiany, która była dla niego szokującym przeżyciem. Właściwy zabieg odbył się w marcu i trwał aż 10 godzin. Chirurdzy "zmiękczyli" rysy twarzy Bruce'a. Wspomina, że gdy obudził się po operacji już jako kobieta, był w prawdziwym szoku:

Obudziłem się, popatrzyłem w lustro i powtarzałem tylko: "Co ja właściwie zrobiłem? Co ja sobie zrobiłam?" - powiedział.

bDgsgkNz

Jenner był w takim szoku, że potrzebował interwencji pracownika "centrum genderowego", który wyjaśnił mu, że szok spowodowany jest po części silnymi lekami. Jak zapewnia Caitlyn, teraz jest przekonana, że podjęła właściwą decyzję.

bDgsgkNF
bDgsgkNG
bDgsgkOa
KOMENTARZE
(174)
Gość
5 lata temu
Nie dziwie się. Zobaczył kogoś całkowicie innego
gość
5 lata temu
ładnieszy od byłej żony xD
gość
5 lata temu
dzien bez Kardashianów nie istnieje!
bDgsgkOb
Gość
5 lata temu
jeden zbiera rybki, drugi hoduje znaczki... A ten sobie uciął fujarkę i wyrychtował dziurkę. Kto bogatemu zabroni? W sumie krzywdy nikomu tym nie zrobił!
Gość
5 lata temu
Grunt ze jest szczesliwy
Najnowsze komentarze (174)
Gość
5 lata temu
No to on jest chlopcem na odwrot
Gość
5 lata temu
Dzień bez nich to jak dzień stracony.
gość
5 lata temu
a przy okazji minus 10 lat :) dwie pieczenie... ;)
cnnbs4kanehbo...
5 lata temu
Alez te okultystyczne k***y potrafia wyprac moozg. Doskonala psychomanipulacja.
gość
5 lata temu
dlaczego piszecie napisała, zrobiła??? przecież to facet
gość
5 lata temu
ludziom się p******i już od tych pieniędzy w tych pustych łbach.Tragedia. Świat schodzi na psy
gość
5 lata temu
Powinniście używać formy żeńskiej kiedy o niej piszecie :)
gość
5 lata temu
P****ało go..
bDgsgkNT
gość
5 lata temu
wszystko dla telewizji ja w to nie wierze ze przeszedł operacje , dla kasy zrobi wszystko udaje ze stał się kobieta robi kolo siebie wielkie show ! człowiek który ma tyle dzieci po 50 latach nie stwierdza ze czuje się kobieta to czuc jak człowiek zaczyna dojrzewać a sam przyznał ze będzie lesbijka bo lubi kobiety! a wszyscy w te bzdury wierza !
gość
5 lata temu
A Grodzka jak była chłopem, tak jest nadal.
Aneta
5 lata temu
Cała ta famelia jest chora ,powinni ich odizolować i zaaplikować podwójna dawkę leku na odzyskanie mózgu. Apropos Pudel nie kasuj tego komentarza ,jest wolność słowa nie zapominaj i nie kąsaj ręki ,ktora Cie karmi. Wczoraj go wykasowałeś ,nieładnie oj nieładnie.
gość
5 lata temu
Oblesne ..
gość
5 lata temu
Na stare lata takie coś...
znany
5 lata temu
żal mi tego człowieka... jak bardzo można zniszczyć samego siebie... jak ogromną władzę ma człowiek, że może zniszczyć własne (skądinąd bezcenne) życie...
...
Następna strona
bDgsgkOv