Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ben Affleck i Jennifer Garner ROZWODZĄ SIĘ?!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
136
Podziel się:

Ich majątek szacuje się na 120 milionów dolarów. "Jen będzie walczyć o te pieniądze z całych sił".

Ben Affleck i Jennifer Garner ROZWODZĄ SIĘ?!

O kryzysie w małżeństwie Bena Afflecka i Jennifer Garner mówi się od lat. Media za oceanem regularnie donoszą o kłopotach gwiazdorskiej pary, jednak znani z dbania o prywatność Affleck i Garner nigdy nie odnieśli się do tych informacji. Wychowują wspólnie dwie córki i syna: 10-letnią Violet, 6-letnią Seraphinę oraz 3-letniego Samuela. Zobacz: "Są na GRANICY ROZWODU!"

Jak twierdzi Star Magazine, tym razem sytuacja jest naprawdę poważna, a losy trwającego od 10 lat małżeństwa przesądzone. Winny jest... hazard i alkohol, dwa największe grzechy Afflecka. Dochodzi do tego również słabość do innych kobiet.

Daje ciała i przeprasza, a Jennifer mu wybacza. Jest dobrze, aż do następnego razu - przyznaje osoba z otoczenia pary w rozmowie z tygodnikiem. Ben bardzo kocha dzieci, ale nie jest w stanie spędzać zbyt dużo czasu w towarzystwie Jen. Często odwiedza Matta [Damona], a nawet zostaje w hotelach. Byle tylko nie oglądać żony.

Rozwód może być naprawdę dramatyczny - Affleck i Garner będą musieli bowiem nie tylko dogadać się w sprawie opieki nad trójką małych dzieci, ale i majątku, szacowanego na 120 milionów dolarów.

_**Jen będzie walczyć o te pieniądze z całych sił**_ - dodaje informator.

Przypomnijmy, że Affleck i Garner poznali się na planie filmu Daredevil w 2003 roku, parą zaczęli być rok później, żeby w 2005 roku wziąć ślub.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(136)
gość
7 lat temu
niemal kazdy facet ma wade postawy- d**e z boku! co sie dziwic ze tyle jest rozwodów
gość
7 lat temu
Fajna z nich para, oby to tylko plotka..
gość
7 lat temu
Czy jest jeszcze w showbiznesie jakieś małżeństwo bez rozwodu?
gość
7 lat temu
Fajne było z nich małżeństwo
Pelagia Pipcz...
7 lat temu
Nie ma już prawdziwej miłości na tym świecie :(
Najnowsze komentarze (136)
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
7 lat temu
Co za świat ... wpierw nastukają dzieci a potem się rozwodzą ... jaki przykład będzie miało następne pokolenie 😧
gość
7 lat temu
Szok! Za taką idealną parę uchodzili i mają wspólnie 3 dzieci.
Koń
7 lat temu
Szkoda
gość
7 lat temu
on kocha lopezicę
gość
7 lat temu
babiarz
gość
7 lat temu
Ben ogarnij się - szkoda życia na bzdety inne niż dobra rodzina i poranki bez kaca!!!!!
gość
7 lat temu
Szkoda ich :(
gość
7 lat temu
szkodaaaaa!
gość
7 lat temu
Jestem zaskoczona. Nie sądziłam że mają kryzyz i że to jedna z nielicznych par której się uda.
Gość
7 lat temu
Oni od początku nie pasowali do siebie. Przewidziałam taki rozwój akcji. Coż, szkoda dzieci, ale już na pewno czują, że coś jest nie w porządku. Lepiej więc rozstać się w pokoju... A Ben pasował do J.Lo
gość
7 lat temu
powinna go puścić z torbami!!!!
gość
7 lat temu
Niech walczy o te forse, bo jej maz wszystko przegra, zanim dzieci dorosna.
Lolka
7 lat temu
to przeze mnie z nią zerwał, własnie czekam na niego....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie