Doda nadal chodzi w szpilkach (ZDJĘCIA)

Zakłada je na co dzień, mimo zakazów lekarzy. Od lat ma poważne problemy z kręgosłupem.

Obraz

Dorota Rabczewska wiele razy opowiadała publicznie o bólu, z którym musi się zmagać. Wszyscy wiedzą, że poważne problemy z kręgosłupem i z tego powodu wielokrotnie trafiała do szpitala. Celebrytka przyznała, że powinna przestać występować i poddać się długotrwałej rehabilitacji, w przeciwnym razie na starość wyląduje na wózku inwalidzkim. Nie chce jednak zrezygnować z występów, ani nawet z noszenia ulubionych szpilek.

Doda zakłada buty na wysokim obcasie nie tylko na scenę i ścianki. Nosi je też na co dzień. Niedawno wybrała się ze znajomym na spotkanie w restauracji. Miała na sobie wysokie szpilki z frędzlami.

Zobaczcie zdjęcia. Wygląda w nich aż tak dobrze, żeby było warto ryzykować zdrowiem?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą