Doda dostała od Emila 222 róże! (ZDJĘCIA)

"Czerwone róże za każdy dzień cierpliwości" - napisał "milioner" Rabczewskiej.

Obraz

Dorota Rabczewska wciąż publikuje swoje zdjęcia z nowym narzeczonym, Emilem Haiderem. Wygląda na to, że milioner z długami zaspokaja jej potrzebę posiadania faceta z "grubym portfelem i penisem". Para właśnie świętowała szczególny jubileusz.

Doda i Emil ogłosili, że są już razem od 222 dni. Z tej okazji Rabczewska dostała od niego ogromny bukiet czerwonych róż. Po jednej za każdy wspólnie spędzony dzień. Oczywiście pochwaliła się nimi na Instagramie i pokazała, jak cudownego ma chłopaka.

Czerwone róże za każdy dzień cierpliwości i wyrozumiałości jakim mnie obdarzasz kochanie - napisał Haidar na swoim profilu.

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą