Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley Cyrus ma romans z... modelką Victoria's Secret?!

141
Podziel się

"Widziałem, jak trzymały się za ręce i całowały."

Miley Cyrus ma romans z... modelką Victoria's Secret?!
bDnYUDpN

O życiu uczuciowym Miley Cyrus było cicho od dwóch miesięcy, kiedy to wokalistka rozstała się z Patrickiem Schwarzeneggerem, synem Arnolda. Od tamtej pory stara się wywoływać skandal za skandalem. Ostatnio na przykład pozowała z włosami pod pachami a potem oświadczyła, że "nie identyfikuje się" z żadną płcią. Przypomnijmy: Miley: "Nie czuję się ani kobietą, ani mężczyzną!"

Wygląda na to, że biseksualizm Miley to już nie tylko plotki. Jak donoszą amerykańskie media, Cyrus od kilku miesięcy ma romans z modelką Victoria's Secret, starszą od siebie o dwa lata Stellą Maxwell. W sieci zaczynają pojawiać się ich wspólne zdjęcia, a dziewczyny nie ukrywają się już ze swoim uczuciem.

Ostatnio widziałem Miley i Stellę razem na imprezie w Nowym Jorku. Wyglądały jak para, trzymały się za ręce, przytulały i całowały - twierdzi świadek. Nie wyglądało to na zwykłą przyjaźń.

bDnYUDpP

Ciekawe, czy to miłość czy kolejny pomysł na promocję.

bDnYUDpV
bDnYUDpW
bDnYUDqq
KOMENTARZE
(141)
gość
5 lata temu
Biedna, pogubiona disneylwska małpa. Już sama nie wie czym szokować dzieci, wszystko już zrobiła. Pozostał odwyk.
Gość
5 lata temu
W przypadku Miley chyba nic mnie juz nie zaskoczy :D
Gość
5 lata temu
Jak słyszę romans kobiety z kobietą nie robi na mnie to takiego wrażenia jak romans kobiety z mężczyzna. Zastanawiajace ...
bDnYUDqr
Gość
5 lata temu
Śliczna ta Stella :)
Gość
5 lata temu
A byla taka ladna za czasow Hannah Montana :-( co chcec rozglosu robi z ludzmi. Niczym Honka biedronka
Najnowsze komentarze (141)
gość
5 lata temu
Miley Cyrus to ani ładna ani zdolna, co pewne, to tylko to, że g****a jak but, rodzice muszą być z niej mega dumni :/
gość
5 lata temu
Ta cała Cyrus jest obleśna, taka nie apetyczna twarz :/
BJ
5 lata temu
Miley z zamkniętą gębą! Nie rozpoznałam jej! :( Zawsze z wywalonym ozorem!!!!!!!!!!
gość
5 lata temu
Może ogoli pachy :D
gość
5 lata temu
Billy jest pewnie dumny
gość
5 lata temu
Jestem ciekawa co ona zrobi jak będzie miała 30,40,50 lat. Czytam to wszystko i nie wierzę w to co się dzieje z Hannach.
Gość
5 lata temu
Jak ja tej młodej szmaty nie lubię
gość
5 lata temu
fuj kolejna l.....
bDnYUDqj
gość
5 lata temu
JAKA ładna jest Stella
gość
5 lata temu
Boze co ona wyprawia!!!!
gość
5 lata temu
zepsute, głupie szmaty
gość
5 lata temu
Wyglądają jak siostry! :D
Gość
5 lata temu
W Kwartalniku Naukowym „Fides et Ratio”, wydawanym przy UKSW, ukazał się tekst raportu prof. Marka Regnerusa na temat dorosłych dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne. Jak wynika z badań prof. Regnerusa przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie blisko 3 tys. Amerykanów w wieku 18-39 lat, osoby deklarujące posiadanie homoseksualnych rodziców różnią się od grupy kontrolnej m.in. pod względem myśli samobójczych, problemów z prawem, częstotliwości sięgania po narkotyki, kłopotami w trwałości związków emocjonalnych, ilością zdrad w związkach, częstotliwości korzystania z pomocy psychologicznej. Ponadto 31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25% wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli. Jeśli chodzi o orientację seksualną badanych – 61% respondentów wychowywanych przez matki – lesbijki, a 71% przez ojców – gejów określa siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Innymi słowy w przypadku matek – lesbijek blisko 40%, a przypadku ojców – gejów blisko 30% wychowywanych przez nich dzieci to homo-, biseksualiści lub osoby o nieokreślonej orientacji seksualnej. Prof. Mark Regnerus jest socjologiem, profesorem Uniwersytetu w Austin. Pod wpływem krytyki raportu przez organizacje gejowskie władze jego uczelni powołały specjalną uniwersytecką komisję do zbadania poprawności metodologicznej zrealizowanych badań. Komisja odrzuciła wszystkie zarzuty, nie dopatrując się uchybienia metodologicznym standardom. Raport ten był znany dotychczas w Polsce tylko z doniesień medialnych – teraz można zapoznać się z jego tłumaczeniem na język polski, na stronie: Ponadto dostępny jest także komentarz dra Andrzeja Margasińskiego:
gość
5 lata temu
Ona taka ładna, a Miley taka.... no cóż szpetna
...
Następna strona
bDnYUDqL