Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz podniósł stawkę za koncert

476
Podziel się:

"Paweł wymyślił sobie genialny plan na marketing" - komentuje Hirek Wrona. "To się skończy dla niego katastrofą".

Kukiz podniósł stawkę za koncert
bEJThjDp

W miniony weekend w Lubinie odbyła się konwencja zwolenników Pawła Kukiza. Zapowiadający start w jesiennych wyborach parlamentarnych muzyk nie ujawnił jednak ani nazwy nowego ruchu ani programu wyborczego. Za to, jak wytyka mu Super Express, znacznie podniósł swoją stawkę za koncerty. Ostatnio wycenia jeden swój występ już na 30 tysięcy złotych.

Muzyk zresztą tego nie ukrywa.

Standardowa cena proponowana za koncert to 25 tysięcy złotych netto, to daje 30 750 brutto. To kwota jaka przypada na cały zespół - wyjaśnia w tabloidzie.

bEJThjDr

Jak dodaje gazeta, Kukiz wykorzystuje koncerty do agitacji politycznej. Zdaniem znanego dziennikarza muzycznego, Hirka Wrony, skończy się to "katastrofą".

Podejrzewam Pawła Kukiza o to, że wymyślił sobie genialny plan na swój marketing - komentuje w tabloidzie. Wymyślił sobie genialny plan, ale takie połączenie skończy się dla niego katastrofą. Artyści muszą być ludźmi wolnymi, a polityk nigdy do końca nie może być człowiekiem wolnym. Odbiorcy zawsze wyczuwają fałsz u twórcy. Obawiam się, że Kukiz może stracić wiarygodność i mówię to z pewnym smutkiem.

Przed tym samym przestrzega Kukiza na łamach tabloidu politolog z Uniwersytetu Warszawskiego dr Wojciech Jabłoński.

Stał się trybunem ludowym, który może głosić bardzo radykalne hasła, a wyborcom to się podoba i ciągle jest dla nich wiarygodny - wyjaśnia w tabloidzie. Jeżeli Kukiz przegra na scenie politycznej, to będzie skończony jako muzyk.

bEJThjDx

Zgadzacie się z nimi?

bEJThjDS
KOMENTARZE
(476)
gość
6 lat temu
kukiz skończ z polityką wstydu chłopie oszczędź
gość
6 lat temu
dla mnie już jest skończony
gość
6 lat temu
Zawiodłem się na Kukiza. Zagłosowałem na niego, ale widzę, że to była pomyłka.
bEJThjDT
gość
6 lat temu
Oj sodówka odbija, oby nie odbiła się czkawką....
Gość
6 lat temu
Za darmo niechce go ogládać
Najnowsze komentarze (476)
BB
6 lat temu
Sorry ale Kukiz to d***l. Chyba każdy to widzi, kto ma trochę więcej zwojów mózgowych. Ten jego ruch to jakieś kompletne nieporozumienie, mam nadzieję że do wyborów zniknie albo otrzyma jakieś śladowe poparcie.
gość
6 lat temu
będzie śpiewał o JOW-ach?
gość
6 lat temu
Ale przepity i nie tylko starzec.
gość
6 lat temu
Ból d**ę ściska.
zooord
6 lat temu
Przynajmniej zarabia uczciwie,kto nie chce niech nie idzie na jego koncert jak mu coś nie pasi,no ale lepiej by było na koszt podatnika prowadzić kampanie wyborczą jak złodzieje z Wiejskiej!!!
gość
6 lat temu
Życzmy mu wszystkiego dobrego, bo dzieki niemu to troche sie w Polsce pozmienialo
gość
6 lat temu
Kukiz to niezły cwaniak ,który znalazł sobie łatwy dostęp do gotówki jak dostanie się do parlamentu .
gość
6 lat temu
Wg mnie panu Kukizowi pasuje ta koszulka z wilkiem. Myślę, że dokładnie odzwierciedla to, co on głosi jako polityk.
bEJThjDL
gość
6 lat temu
Kukiz nie wie co ze sobą począć, na karierę muzyczną jest za stary an na bycie politykiem za g***i. A może za szczery? Kto to wie....
gość
6 lat temu
Dziwicie się ? szykanuja Go ,w ostatniej chwili wycofali sie z produkcji płyty ,poodrzucali mu wszystko. k******* sprzedali cale archiwum NAGRAN POLSKICH nawet tych przedwojennych zlodziejom zydowskim z USAela za tak gowniane pieniadze ŻE DORRZUCILI BUDYNKI I TEREN - JEDYNY OFERENT PODOBNO - tego ktory zorganizowal był autorem autorami sprzedazy nalezy powiesić riodzine wygnac z Polski na wieki kazac sprzedaż majatek w 24 godz,
gość
6 lat temu
kukiz to p***c, wyrachowany pajac
Olo
6 lat temu
Dla mnie już jest skończony jako muzyk! Za czasów zespołu Piersi nawet go lubiałem. W dniu kiedy zajął się polityką, przestałem człowieka szanować. Nie ma nic mądrego do powiedzenia, tylko same populistyczne bzdury. Nie wiem, jak ludzie mogą go popierać. Dla jasności, nie jestem zwolennikiem, żadnego ugrupowania politycznego. Polityka to szambo...
gość
6 lat temu
Wydaje mu się, że coś osiągną, a to wszystko to złudzenia. Jest nadal niczym.
gość
6 lat temu
Facet do skasowania!!!! Precz z nim !!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJThjEE
bEJThjEF
bEJThjEG
bEJThjEH
bEJThjEI
bEJThjEn