Jacyków krytykuje "ludzi z małych miasteczek"

1040
Podziel się

Kontynuuje robienie z siebie idioty.

Jacyków krytykuje "ludzi z małych miasteczek"

Tomasz Jacyków kontynuuje robienie z siebie idioty. Nie wystarcza mu to, co nawygadywał do tej pory. W swojej rubryce we Wproście, gdzie krytykuje ubiory gwiazd (zabawne, że jak dotąd nie napisał tam nic o swojej przyjaciółce Dodzie), postanowił zjechać Mikołaja Krawczyka i Anetę Zając. Czytamy tam między innymi:

"Aneta ma biust niemal pod brodą", "legginsy z nie nazbyt wiotkiej nogi czynią uroczy baleronik". O Mikołaju: "niby macho", "za duża marynarka", "spodnie z grubej skóry - jest w nich na pewno tu i ówdzie gorąco". O czym myśli Jacyków?

Ale pomińmy już nawet to, że dzieli się na łamach Wprostu swoimi fantazjami na temat spoconego "tego i owego" Mikołaja Krawczyka. Zainteresowało nas to, co napisał w podsumowaniu:

Tak ludzie z małych miasteczek wyobrażają sobie światowców z wielkich miast.

Chcielibyśmy przypomnieć Tomkowi, że on też nie urodził się w "wielkim mieście". Wypada śmiesznie, próbując w taki sposób udowodnić swoją "warszawskość". Szczególnie, że umówmy się - Warszawa nie jest raczej stolicą mody, i to mówiąc delikatnie.

To najnowsze ofiary Jacykowa. Aneta i "spocony tu i ówdzie" Mikołaj:

KOMENTARZE
(1040)
N.Ś.
12 lat temu
"spocony tu i ówdzie Mikołaj" Brechtam xDDDD
gość
12 lat temu
sorry, oni są dramatyczni, ale on nie lepszy a poza tym, wiochmen i farbowany pseudowarszawiak, jakich wielu w tym mieście wiocha, szpan i kompleksy!!!
gość
12 lat temu
ta dziewczyna jest p******a .Jak sie ma taka figure i urode ,to trzeba wypracowac styl ,ktory nie razi .Tylko ladne i zgrabne kobiety we wszystkim wygladaja super,ale nie ty
gość
12 lat temu
Faktem jest, ze Aneta tu sie "zestroila" ale Jacykow za kazdym razem wyglada DENNIE....zakompleksiony p****t (wali mnie Jego orientacja seksulana, palantem jest sie badz nie bez wzgledu na te ceche) ...
gość
12 lat temu
PAMIETAJCIE- Z CHAMA NIE BEDZIE PANA I KTO TU MA RACJE?
Najnowsze komentarze (1040)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
8 lat temu
A jacykow teraz podnieca się grycan
gość
8 lat temu
na tych zdjeciach faktycznie wygladaja wstretnie.
NataR
10 lat temu
co za d***l! Sam się nie potrafi dobrze ubrać, a doradza innym!!!D.N.O
gość
10 lat temu
ALE TY PEDALE MASZ GUST ZA TO JAK TE 3 L***I RAZ UBRALES DO DZIEN DOBRY TVN TO ZYGAC SIE CHCIALO
gość
11 lat temu
takiego pedała jeszcze nie widziąlem
gość
11 lat temu
A Jacyków to za to król stylu :D:D. Marynarka za długa, kolor niedopasowany i jeszcze krawat do sweterka z bazarku. Zero savoir-vivre.
gość
11 lat temu
JACYKOW TO P***Ł,NIECH ZBADA SIE NA HIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jacykow to P***L, NIE CH ZROBI SOBIE TEST NA HIV!@!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jacykow niech najlepiej zrobi test na HIV bo to p***ł
gość
11 lat temu
nie trzeba być specem od mody aby zauważyć że większość polskich dwiazd nie potrafi sie ubrać. a Aneta Zająć to juz wogóle porażka.
gość
11 lat temu
Ma racje, prowincjonalna elyta : dużo .bogato sztywno i drętwo.Ma dystans bo może to przepraciował.Ale ja lubię Jacykowa jako człowieka wogóle teraz bardziej bo wcześniej jego telewizyjne porady na żywo czasem były zbyt złośliwe, ale miał rację.Ale co pradzić jak chce się być modną a figura ABS-a- ignoprować oczywistość.A w Warszawie jest garstka warszawiaków reszta to przesiedlona wieś i małomiasteczkowi i no i przyjezdni.
gość
12 lat temu
Jacyków - Chory p*********y gościu , be z gustu i wygląda tak że zaraz się zrzygam .
gość
12 lat temu
Jacyków - z*****j, pedalska szmato!
...
Następna strona