Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochanka Rutkowskiego: "Pamiętam noc, w której nasz syn został poczęty"

164
Podziel się

"Co do godziny, to może było między godziną 2:15 a 3:40, dokładnie nie pamiętam. To był złoty strzał".

Kochanka Rutkowskiego: "Pamiętam noc, w której nasz syn został poczęty"
bCYupGzp

Krzysztof Rutkowski ujawnił niedawno, że była kochanka chce pozwać go o alimenty na 6-letniego syna, którego, jak twierdzi, spłodził. Właściciel agencji detektywistycznej, który obecnie układa sobie życie z aspirującą fotomodelką, Mają Pilch, nie jest tym zachwycony. Zapewnia w tabloidach, że udowodni swoją "niewinność".

Jednak była kochanka, Joanna Zych, twierdzi, że pamięta chwilę zapłodnienia z dokładnością co do godziny.

Pamiętam noc, w której nasz syn został poczęty, i to z datownikiem w ręku. Co do godziny, to może było między godziną 2:15 a 3:40, dokładnie nie pamiętam. Na pewno był to 2 stycznia 2009 roku. Można powiedzieć, że to był złoty strzał - wyznaje w Super Expressie. To prawda, że na początku nie byłam pewna, czy Krzysztof jest ojcem Aleksandra. Przyznaję, byłam wtedy najpierw z ówczesnym partnerem, a dopiero niemalże dobę później z Krzysztofem Rutkowskim. Ale jestem pewna, że to Krzysztof jest ojcem. Dlaczego? Innej możliwości nie ma. Ojcostwo mojego ówczesnego partnera zostało wykluczone. Badania DNA zostały przeprowadzone na mocy sądowej poza granicami kraju w laboratorium kryminalistyki w Niemczech.

bCYupGzr

Zych zapewnia, że chociaż w tym czasie sypiała z dwoma mężczyznami na zmianę, to jest przyzwoitą kobietą.

W mediach zostałam przedstawiona jako ekskluzywna prostytutka. Zapewniam, że nią nie jestem. Gdyby tak było, jeździłabym drogim samochodem i miała ogromne mieszkanie. A tak gnieżdżę się na trzydziestu kilku metrach - narzeka w tabloidzie. Aleksander wie, że Krzysztof jest jego ojcem i chciałby go poznać. Jednak czy on będzie tego chciał? Myślę, że tak, tylko nie wiem, na ile mu pozwoli jego partnerka.

Aleksander powiedział mi takie słowa: "Jak zobaczę swojego tatę, to mu powiem, że go kocham". Pamiętam o tym, że Krzysztof ma rodzinę. Nie chciałabym, żeby ktoś pomyślał, że chcę ją zniszczyć. Absolutnie nie. Chcę tylko, by mój syn miał kontakt z ojcem. (...) Krzysztof wypiera się Aleksandra w mediach i kłamie. Dlatego właśnie złożyłam w sądzie wniosek o ustalenie ojcostwa. Dlaczego dopiero teraz? Dałam mu szansę. Chciałam zobaczyć, czy ma w sobie cząstkę człowieczeństwa. Po artykule, który ukazał się w "Expresie Ilustrowanym" i po tym, jak nie otrzymałam odpowiedzi na pismo przedprocesowe, zostałam zmuszona do takiego kroku. Badania DNA są konieczne i będą stanowiły kropkę nad "i".”

bCYupGzx
bCYupGzy
bCYupGzS
KOMENTARZE
(164)
gość
5 lata temu
Łał złoty strzał!
gość
5 lata temu
Krzysztof "zloty strzal" rutkowski buhahahahhahaaa
Gość
5 lata temu
A o której godz. się podmywałaś? Co za głupie artykuły, nikogo nie obchodzą takie puste intymne informacje. To nawet wstyd się chwalić !!! Nie ma czym !!!
bCYupGzT
gość
5 lata temu
ja bym sobie strzeliła ale w łeb gdybym miała sie z nim przespać :)
Gość
5 lata temu
Ojciec, który nie chce kontaktu ze swoim dzieckiem, nie ważne że z wpadki, to zwykłe B***E.
Najnowsze komentarze (164)
gość
2 lata temu
Piotr Tymochowicz to zwykły pedofil.W końcu mendę ukarano.Dzieci go kręciły. To b***e zwykłe.
Gość
3 lata temu
On jest obrzydluwy. Że też tak kobieta poszła z nim do łóżka
gość
3 lata temu
to ile on tych gówniaków narobił?
gość
4 lata temu
ekskluzywna kurtyzana - racja....
gość
4 lata temu
Skoro nie jest ekskluzywną prostytutką to jest pewnie tanią dziwką
Jaką trzeba b...
4 lata temu
idiotką żeby chcieć z kimś takim cokolwiek mieć?!
urszulka
4 lata temu
żeby nie jego pieniądze to zadna by na niego nie spojrzała .Prawda???/
gość
5 lata temu
JENO WIELKIE DZIADOSTWO
bCYupGzL
gość
5 lata temu
wybił się na jej fejmie i goodbye pani lisowska :)
czerstwy
5 lata temu
Byłby cyrk, gdyby ojcem nie był detektyw ale osoba trzecia :) argument przyzwoitej kobiety został by mocno nadszarpnięty.
Gość
5 lata temu
Złoty strzał w środek d**y to miałeś na ochronkach w A.S Bytomiu parówo milicyjna.
gość
5 lata temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i czarna magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora spirytysta Michał Konieczny proponuje super dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate sp. z o.o. z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY - MK ESTATE - MICHAŁ KONIECZNY Z KROTOSZYNA. UWAGA, OSZUST PLANUJE DZIAŁANIA W USA.
gość
5 lata temu
on jest obrzydliwy jak mozna z nim sypiac ohyda
gość
5 lata temu
"To prawda, że na początku nie byłam pewna, czy Krzysztof jest ojcem Aleksandra. Przyznaję, byłam wtedy najpierw z ówczesnym partnerem, a dopiero niemalże dobę później z Krzysztofem Rutkowskim" to znaczy że jednego dnia dawła jednemu a drugiego dnia drugiemu ?
...
Następna strona
bCYupGAn