Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska o 60-letniej matce bliźniaków z in vitro: "To PUBLICZNE PRZEŚWIETLANIE MACICY!"

1040
Podziel się:

"Tutaj wcale nie chodzi o dobro dzieci. Tu chodzi o potrzebę sprawowania kontroli nad kobiecą macicą!" - oburza się Paulina.

Młynarska o 60-letniej matce bliźniaków z in vitro: "To PUBLICZNE PRZEŚWIETLANIE MACICY!"

W mediach od kilku dni głośno jest o 60-letniej aktorce, która twierdzi, że nie poddała się zabiegowi in vitro, ale poczęła bliźnięta dzięki "cudowi". Znana z serialu Klan Barbara S. obecnie domaga się dodatkowej emerytury, gdyż obecnie dostaje tylko 1055 złotych, która nie wystarcza na utrzymanie jej bliźniąt i schorowanej matki. Na dodatek we czwórkę mieszkają w 37-metrowym mieszkaniu.

Dlaczego postanowiła więc zajść w ciążę w wieku 60 lat, w dodatku nie mając ojca dla dzieci? I kto będzie wychowywał jej nastoletnie dzieci, gdy bedzie po 70-tce?

W jej obronie staje nie tylko Olgierd Łukaszewicz, domagający się dla niej pieniędzy od samego premiera, ale i Paulina Młynarska. W felietonie opublikowanym na Onecie ostro odpowiada krytykującym matkę bliźniąt z in vitro. Jej zdaniem to "publiczne prześwietlanie macicy". Argumentuje, że zna wielu "starych bogaczy lub dziadów kościanych", którzy zostali ojcami na starość i ich nikt nie pyta czy "brali Viagrę, żeby te dzieci zmajstrować". Dlatego jej zdaniem troska o te dzieci to po prostu "potrzeba kontroli nad kobiecą macicą".

Znam osobiście kilku facetów, którym zachciało się rodzicielstwa znacznie później niż w 60. roku życia. Są wśród nich starzy bogacze i stare dziady kościane - pisze Młynarska. Wielu korzysta z renty i innych form państwowego wsparcia. Ktoś ich pyta, czy brali Viagrę, żeby te dzieci zmajstrować? Historia 60-letniej polskiej aktorki, która została mamą bliźniaków podniosła ciśnienie Dulskim w całym kraju. -Skandal! Jak ona śmiała? -To na in vitro ją było stać, a teraz po prośbie to Związku Artystów Scen Polskich? Z rąsią o specjalną emeryturę? Bo, że z in vitro to pewne, chociaż się starucha wypiera i głosi, że cud.

-Hejaaa! I dawaj linczować stare pudło, któremu się zachciewa dzieci robić-rodzić! Niech pozna swoje miejsce, które, sorry, ale w tym wieku lokuje się chyba raczej w pobliżu cmentarza, nie żłobka! I precz od żłoba. Starucho! Zdaje się wołać dulszczyzna.Mało co płuc nie wypluje, chociaż gorąco, jak jasna cholera.

Młynarska dziwi się, że nikt nie krytykuje starych ojców, którzy mają dzieci z młodszymi kobietami:

Wielu z nich, to także alimenciarze zasłaniający się wiekiem i niezdolnością do pracy. Ale też wielu, mimo wieku, a może właśnie dzięki niemu jest fantastycznymi ojcami. Dlaczego im wolno? A polskiej, 60-letniej aktorce nie? Dlaczego stający po jej stronie prezes stowarzyszenia branżowego, do którego owa aktorka należy, spotyka się z potępieniem? Ja tam bym chciała, żeby moja branża stanęła za mną murem, kiedy byłabym w kłopocie. A rzeczona aktorka w kłopocie jest. Jest, bo, jak większość twórców w naszym kraju ma głodową emeryturę i cienko z robotą. A tu, masz babo, dzieci i to od razu dwójka!

Mam nieodparte wrażenie, że tutaj wcale nie chodzi o dobro dzieci, których matka może nie mieć dość siły by sprostać trudom macierzyństwa. Tu chodzi o starą jak patriarchat potrzebę sprawowania kontroli nad kobiecą macicą. Kobieta nią sobie zadysponowała, jak chciała i to jest dla wielu nie do zniesienia.

Zgadzacie się, że wszystkim chodzi właśnie o to?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1040)
Gość
9 lat temu
Młynarska to żaden autorytet.
$&%
9 lat temu
W tym wieku to lekka przesada !!
Gość
9 lat temu
Wszystko swietnie tylko jak sama zadysponowało swoją macica i w wieku 60 lat wydała dzieci na świat to niech nie wyciąga ręki po pomoc...
gosc
9 lat temu
Nic nie zmieni faktu ze matka tych dzieci jest skrajnie nieodpowiedzialna i nie myślała o ich losie, gdy jej zabraknie, a to nie będzie daleka przyszłość.
gość
9 lat temu
Czyżby kolejny temat zastępczy?
Najnowsze komentarze (1040)
gość
9 lat temu
a kim ona jest ? ma nazwisko i nic wiecej , ludzie studia maja i zasuwaja jako smiecairze a ta matury nie ma i w tv pracuje i p*****i w sofe i miliony zarabia
gość
9 lat temu
madrze mowi
gość
9 lat temu
Gdyby ARTYŚCI płaci składki od wszystkich swoich dochodów wówczas nie było by głodowych emerytur i rent. W gazetach często publikowane są wynagrodzenia GWIAZD są one dla normalnych śmiertelników nieosiągalne. Mają więc z czego dołożyć do emerytury czy renty aby na starość żyć godnie, a nie żebrać.
Aleksandra
9 lat temu
Może mieć i 100 dzieci skoro chce. Natomiast, czy dobro dzieci ma polegać na niepewnym ich losie, bo kobieta na stare lata wystraszyła się samotności ? Szczególnie w naszym kraiku i w tych trudnych czasach...? I pytanie: gdzie podział się samiec-biologiczny tata dzieci ? Dlaczego naród ma poczuwać się do opieki i opłat ? Dlaczego pan Olgierd i sama owa matka nie zwrócą się po pomoc do obrońców życia poczętęgo i narodzonego tzn.do kleru, szczególnie do biskupów ? Halo, panowie biskupi tuzy eksperckie od kobiecych intymnych części ciała, wykażcie się miłosierdziem... Może fundusz dla bliźniaków, aż do ich pełnoletności..., może cotygodniowa taca ze mszy ...? Może zbiórka z kolędy ....? Kulczyk dawał miliony Paulinom z Częstochowy i innym zakonnikom, zakonnicom i księżom....to może tym tropem iść Panie Łukaszewiczu ? Terlikowski, ty też wykaż się i wywróć kieszenie. Niech bogaci pomogą biednym. W rzeczywistości to ich powinność, a nie łaska. Pani Młynarska też może przeznaczać dla matki i dzieci np.połowę z wszystkich, WSZYSTKICH swoich comiesięcznych i innych dochodów . A biednemu i znękanemu społeczeństwu nie zawracać głowy skoro nie potraficie ulżyć ich codziennym trudom !
gość
9 lat temu
Zakazac in vitro i karac glupich lekarzy
fikimiki
9 lat temu
Czy panstwo teraz odbierze jej dzieci i da rodzinie zestepczej? Przeciez nie ma srodkow do zycia i jest za stara na wychowanie...juz widzialam takie smaczki,ze kobiecie odebrano dziecko bo jest za gruba osoba.
gość
9 lat temu
Kobiety powinny rodzić dzieci do max 40 roku życia.Natura sama to zorganizowała. W końcu mamy menopauzę?! A tu pańcia stwierdziła :"Mam 60 lat,teraz czas na dzieci". To jest obrzydliwe, podobnie jak bardzo późne ojcostwo, chociaż z tego, co wiem, mężczyzna może mieć swoje biologiczne dzieci do wieku podeszłego, a kobieta do menopauzy, która pojawia się między 49, a 51 rokiem życia.
gość
9 lat temu
sama się przedświedł paulino !miałaś 4 mężów o kochankach nie zliczę myślenie ma przyszłość to dotyczy ciebie i tej nieodpowiedzialnej aktoreczki dzieci to nie lalki!
gość
9 lat temu
lepsza matka starsza ale odpowiedzialna niż 25 letnia pijaca lub znecajca się nad dzieckiem co chwla słyszymy o nieodpowiedzialnych rodzicac katujących dzieci
gość
9 lat temu
młynarska niech najpierw zrobi maturę ,a potem się wypowiada
gość
9 lat temu
o powiem rodziocm, ze mozna sonie ot tak poprosic o ddoakowe 500 zl, moi rodzice placili skaldki, ona nie.....
gość
9 lat temu
Teraz Młynarska jej da, bo dlaczego inni ubodzy maja sie składać na pomoc finansową!
:)
9 lat temu
Mamy niż demograficzny, zawsze to dwóch więcej.
gość
9 lat temu
h.znia sam mam w dom,u 60 latke to wiem jakie ma cialo ze nie wpomne o tlustej c***e.wole o wiele mlodsze a jakm se zmajstrowala teraz dzieci to jej problem chciala stara c**a to neich jewychowuje.
...
Następna strona