Oficjalne forum Dody zamknięte!

789
Podziel się

Antyfani ją zastraszyli.

Oficjalne forum Dody zamknięte!

Akcja "Schowaj Dodę do lodówki" (zobacz "oficjalny" blog)
przynosi efekty - jej antyfani są coraz bardziej zjednoczeni. Niedawno doprowadzili do zamknięcia forum na stronie Rabczewskiej. Oto jak decyzję o zablokowaniu dyskusji tłumaczy fanklub Doroty:

Otrzymujemy od Was, maile i telefony z pytaniami o to, co dzieje się z OFICJALNYM Forum Dody. Otóż dla wszytkich zainteresowanych mamy komunikat od Pani Maji Sablewskiej, iż Forum definitywnie zostaje zamknięte. Niestety znajdowało się tam coraz więcej nieproszonych osób, które pisały obelgi na Dode, a jest to jej forum, gdzie należy wymieniać się opiniami, komentować, lecz nie przyczepiać się do tego, że Doda miała brzydko pomalowany paznokieć i krytykować ją w chwilach dla niej trudnych. Pocieszającą informacją jest to, że już niebawem powstanie nowe Forum dla Fanów, gdzie będzie wszytko działo się od początku.

Z pewnością będzie to forum ściśle moderowane z utrudnionym (być może nawet płatnym) dostępem. Kojarzy się nam to mimowolnie ze słynnym forum "Pana Piotra Rubika", na którym zakon jego wiernych fanek banuje wszystkich, którzy zwracają się do niego inaczej niż "Panie" i "mistrzu". Czy w tym kierunku (wypierania rzeczywistości) zamierza też iść Dorota?

KOMENTARZE
(789)
gość
12 lat temu
Ten ryj ma taki jak Tola,chyba ta g****a Tola bierze przykład od głupiej Dody.
gość
12 lat temu
Hehehe nie no świetnie ujęte !!!
gość
12 lat temu
jest coś strasznego w tej naszej Polsce, coraz więcej niby gwiazdek, które są próżne i głupie, w dodatku gazety i media ogłaszają wszem i wobec,że to są właśnie gwiazdy, niby znane i utalentowane, no bo jak doda niby nią jest,to poprostu jakaś masakra,też mam długie blond włosy,zgrabny tyłek i wielkie piersi,tylko że są nautralne i w stu procentach prawdziwe pheeee i czemu nikt nie mowi,ze jestem gwiazdą, ludzie doda to plastik i w dodatku powinna zgłosić się do logopedy, może poprawnie mówić się nauczy i akcent poprawi
Fanka Toli i ...
12 lat temu
Zdjecie ala TOLA,jedna kopiuje druga...dwa krzywe ryjki...Nawet najpiekniejsze kreacje nie zrobia z Doroty Kogos...wioska bije na odleglosc. Za to widzialam zdjecia MAJI i to jest piekna kobieta.
gość
12 lat temu
Doda przestraszyla sie krytyki? To fakt no bo jak moze zniesc krytyke osoba tak zarozumial jak Doda. Forum to forum mozna pisac wszystko a nie tylko to co sie podoba gwiezdzie..pseudo gwiezdzie..
Najnowsze komentarze (789)
barbour mens ...
4 lata temu
discount barbour uk barbour mens jacket
fitflop onlin...
4 lata temu
fitflop shoes singapore fitflop online sale
birkenstock o...
5 lata temu
birkenstock online
gość
7 lat temu
proszę o pomoc finansową pieniądze chciałem przeznaczyć na odzyskanie kondycji które to utraciłem na skutek złej diagnozy lekarskiej, po przez podawanie mi sterydów które to miały wyleczyć nerwy wzrokowe choruje na chorobę genetyczną (Lebera) inaczej mroczki centralnego widzenia, z chorobą da się żyć dlatego pogodziłem z nią się,środki uzyskane chciałbym przeznaczyć na odzyskanie kondycji fizycznej,co umożliwiło by dalszą prace nad sobą .Rachunek w ING Banku Śląskim : 41 1050 1025 1000 0090 6208 3507. Wszystkim ofiarodawcą z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam Paweł.
magdalena1991
8 lat temu
Zapraszam wszystkich :) http://www.barometrbiznesu.pl/?uRef=888 Tu znajdziesz wszystko czego szukasz :) Zapraszam do logowania
USA
8 lat temu
tOECBI <a href=" [url= [link=
goœÌ
9 lat temu
Oficjalne_forum_dody_zamkniete.. Nifty :)
goœÌ
9 lat temu
Oficjalne_forum_dody_zamkniete.. OMG! :)
goœÌ
9 lat temu
Oficjalne_forum_dody_zamkniete.. Corking :)
gość
10 lat temu
jestes fajna
gość
10 lat temu
Też bierze dobrze z połykiem.Chla spermę ta d****a aż ja połyka.
gość
10 lat temu
To jest dobra lahociągara do robienia loda.
gość
10 lat temu
To jest Doda?Dla mnie to jest zwykłą k***ą z ruskiego burdelu.Taką k***ę to można rżnąć na stojąco bo to zwykła s****a i d****a.
gość
10 lat temu
nie samowity komętarz ,bardzo mi sie podoba
...
Następna strona