Magda Ogórek na wakacjach... (FOTO)

"Oby nie za nasze podatki Pani Magdo".

Obraz

Magdalenie Ogórek nie udało się co prawda zostać prezydentem, ale na pewno osiągnęła więcej niż pozostali kandydaci. Przez chwilę pojawiły się nawet informacje, że ulubienica Leszka Millera można na dłużej związać się z show biznesem. Naprawdę trudno stwierdzić, która ścieżka kariery byłaby gorsza. Przypomnijmy: Ogórek wystąpi w kolejnym "Tańcu z gwiazdami"?

Na razie niedoszła pani prezydent nie myśli o polityce. Wyjechała na wakacje a zdjęciami chwali się na Facebooku. Internautów zainteresowała zwłaszcza jedna fotografia, na której Ogórek pozuje w białym topie i z mokrymi włosami.

Wśród wyrazów zachwytu i gratulacji znalazł się jednak pewien zgrzyt.

Oby nie za nasze podatki Pani Magdo - napisała jedna z internautek.

Mamy nadzieję, że komentarz nie dotyczy jedynie wakacji.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą