Syn Steczkowskiej gwiazdą pierwszego odcinka "Hell's Kitchen"!

Leon Myszkowski zaczyna karierę w telewizji. "Jestem pod ogromnym wrażeniem".

Obraz

Dzisiaj zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowej edycji programu kulinarnego Hell's Kitchen. Po raz kolejny w show wystąpi Wojciech "Modest Amaro", czyli Wojciech Basiura, który będzie atakował uczestników i nakręcał atmosferę w show. W trakcie kulinarnych zmagań restaurację odwiedzi kilka gwiazd. W premierowym odcinku zobaczymy między innymi nową "gwiazdę Instagrama", Leona Myszkowskiego.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak wygląda piekielna restauracja. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję gotować w tak profesjonalnej kuchni – powiedział młody celebryta w rozmowie z Super Expressem.

Syn Steczkowskiej prowadzi własny kanał kulinarny na YouTubie i marzy o zostaniu telewizyjnym kucharzem. Mama zachęca go już do tego, żeby
wystąpił w Hell's Kitchen za rok.

Chciałbym wystąpić w "Hell's Kitchen", ale jeszcze nie teraz. Jeśli za rok program wciąż będzie na wizji to z pewnością się zgłoszę – zapowiada w rozmowie z tabloidem.

Ciekawe, czy zaproszą też gotującego syna Edyty Górniak. To mógłby być ciekawy "pojedynek".

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą