Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elton John padł ofiarą żartu! Myślał, że zadzwonił do niego... Putin!

109
Podziel się

"Podziękowania dla Prezydenta Władimira Putina za wyjście mi naprzeciw i porozmawianie ze mną dzisiaj przez telefon" - napisał.

Elton John padł ofiarą żartu! Myślał, że zadzwonił do niego... Putin!
bCXNyFZx

Elton John często porusza sprawy osób homoseksualnych na arenie międzynarodowej. W zeszłym tygodniu poleciał na Ukrainę, gdzie wzywał polityków, żeby się "obudzili" i zajęli prawami homoseksualistów. Zwrócił uwagę na to, że uczestnicy marszów równości są ofiarami ataków, a osoby nieheteroseksualne boją się dyskryminacji i przemocy. Przy okazji skrytykował też politykę Władimira Putina i jej wpływ na Ukrainę.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii Elton John pochwalił się, że jego misja przyniosła już skutek. W poniedziałek uszczęśliwiony obwieścił na Instagramie, że odbył prywatną rozmowę telefoniczną z... Putinem! Co więcej, to prezydent Rosji zadzwonił do brytyjskiego piosenkarza. Choć nie zdradził treści rozmowy, potwierdził, że liczy na prywatne spotkanie:

Podziękowania dla Prezydenta Władimira Putina za wyjście mi naprzeciw i porozmawianie ze mną dzisiaj przez telefon - napisał Elton John. Nie mogę doczekać się spotkania z panem twarzą w twarz i przedyskutowania spraw równości osób LGBT w Rosji.

bCXNyFZz

Kiedy zainteresowane sprawą media poprosiły Kreml o komentarz, okazało się, że ani otoczenie prezydenta, ani on sam, nic nie wiedzą o żadnej rozmowie telefonicznej z piosenkarzem. Rzecznik Putina, Dmitrij Pieskow, zapewnił, że prezydent mógłby się oficjalnie spotkać z celebrytą, ale do tej pory nie zgłoszono takiej potrzeby.

Nie wątpię, że jeżeli pojawi się taka propozycja, prezydent będzie gotów spotkać się z Eltonem Johnem i odpowiedzieć na wszelkie pytania - przekazał mediom Pieskow. Ale nie otrzymaliśmy jeszcze takich sygnałów.

Wszystko wskazuje na to, że Elton John padł ofiarą żartu telefonicznego i dopiero interwencja mediów mu to uświadomiła. Skomentował sprawę również na Instagramie, podtrzymując, że zaproszenie dla Putina - przekazane drogą mediów społecznościowych - nadal jest aktualne.

Żarty są śmieszne. Ale homofobia nigdy nie jest śmieszna. Kocham Rosję i moja propozycja rozmowy z Prezydentem Putinem o prawach osób LGBT jest aktualna. Zawsze będę wspierał tych, którzy są poniżani i dyskryminowani.

bCXNyFZF

Jeżeli to niefortunne zdarzenie pomogło wyciągnąć ten istotny temat na światło dzienne, to cieszę się, że padłem ofiarą takiego żartu.

bCXNyFZG
bCXNyGaa
KOMENTARZE
(109)
Gość
5 lata temu
ostatnie zdjęcie... :D "oj Ty głuptasku Ty..." :D
gość
5 lata temu
Wyszedł z twarzą.
Gość
5 lata temu
Ha ha lubię takie żarty jak w radio
bCXNyGab
gość
5 lata temu
ta zarabiasz od roku 8 tysiecy ha ha ha
gość
5 lata temu
nudne juz to jest nikt tego i tak nie czyta
Najnowsze komentarze (109)
mini mini
5 lata temu
Dobry sobowtór....
gość
5 lata temu
Po przeczytaniu artykułu, ostatnie zdjęcie rozwaliło mi brzuch ze śmiechu:D
Heja
5 lata temu
Putin wie co robić z gejami. Ha, ha
mm j
5 lata temu
Ale skucha! Dzwonił do sodomity - ale nie prezydent putin i nie z Moskwy - ale Biedroń, Prezydent ze Słupska!
gość
5 lata temu
apeluje do wroclawia lublina warszawy gdanska lodzi poznania stanmy razem przeciwko islamizacji naszego kraju do broni marszalku pilsudski prosze wrodz
gość
5 lata temu
biedny zboczeniec
gość
5 lata temu
tiny dancer
gość
5 lata temu
Jak dla mnie takie "żarty" są żałosne.
bCXNyFZT
gość
5 lata temu
A gdzie zginęły komentarze między 11.00 a 13.00 cenzura?
filozof
5 lata temu
g***i p***ł
pokrzywa
5 lata temu
Nie mam powodu, aby mieć dla niego sympatię... może piosenka do "Króla Lwa" :) Ale ten "żart" był g***i i okrutny, nienawidzę takich sytuacji... A jeśli już się taka wydarzy, to marzę aby żartownisia też jak najszybciej spotkało coś podobnego.
gość
5 lata temu
Stary g***i pe....... dobrze mu tak!
Gość
5 lata temu
g***i p***ł
gość
5 lata temu
Putin jest jakiś gorylowaty!
...
Następna strona
bCXNyGav