Trwa ładowanie...
Przejdź na

Samojłowicz wystąpiła w The Voice of Poland! (ZDJĘCIA)

214
Podziel się

Sześć lat temu zwyciężyła w programie "Jak Oni śpiewają".

Samojłowicz wystąpiła w The Voice of Poland! (ZDJĘCIA)
bDJvMdsl

Laura Samojłowicz uchodzi za utalentowaną, lecz bardzo humorzastą aktorkę. Jej fochy z pewnością położyły się cieniem na jej karierze. Na współpracę z Laurą narzekała ekipa Hotelu 52. Jej koleżanka z serialu, Magdalena Cielecka miała do Laury żal o to, że ciągle się spóźnia, gwiazdorzy i nie uczy się własnych kwestii, przez co wszyscy muszą zostawać po godzinach. Zobacz: Cielecka nie znosi Samojłowicz!

Z czasem Samojłowicz poczuła się tak wielką gwiazdą, że rozpoczęła otwartą wojnę z reżyserem. Pomówiła Radosława Piwowarskiego o to, że pojawił się pijany na planie. Badanie alkomatem wykazało, że aktorka nie miała racji, ale reżyser i tak został zwolniony. Ekipa była przekonana, że aktorce od początku chodziło o to, by pozbyć się nielubianego reżysera i była nawet gotowa zapłacić za to 40 tysięcy z tytułu zadośćuczynienia za zerwane zdjęcia. Zobacz: Reżyser "Hotelu 52" zwolniony przez Samojłowicz?!

W końcu producenci mieli już dość jej fochów i intryg i wyrzucili ją z serialu. Od ponad dwóch lat tuła się więc po obrzeżach show biznesu. Ostatnio postanowiła przypomnieć widzom o tym, że również śpiewa.

bDJvMdsn

Sześć lat temu wygrała program Jak Oni śpiewają, gdzie również sędziowała Edyta Górniak. Teraz próbuje swoich sił w The Voice od Poland. Samojłowicz wykonała słynny utwór Led Zeppelin Stairway to Heaven i liczyła na to, że Edzia rozpozna jej głos... Niestety, nikt się nie odwrócił.

bDJvMdst
bDJvMdsu
bDJvMdsO
KOMENTARZE
(214)
gość
5 lata temu
kto z mieczem wojuje ten od miecz ginie .... 👎
gość
5 lata temu
podkulić ogon i do m jak miłość może ja przyjmą na statystę
gość
5 lata temu
szkoda, zaspiewała ciekawie, niestandardowo... ale zachowywala sie brdzo dziwnie.... jak chciała o sobie przypomniec, po co byly te tajemie w rozmowie z kamellem...???
bDJvMdsP
gość
5 lata temu
fajnie wyglada, fajny glos, ale slaba psychicznie...moze powinna dalej podrozowac i nabyc pokory....
gość
5 lata temu
w ramach psychoterapii proponuje pracę na kasie w biedronce, to będzie jej życiowa rola !!!
gość
5 lata temu
Nie jest brzydka,grała w kilku serialach, i myślę,że gdyby woda sodowa nie uderzyła do głowy to nadal by ja chcieli zatrudniac
gość
5 lata temu
A kto w ogole jest ta cala Laura ? zagrala w jakims znaczacym filmie , bo nie kojarze ja z niczym i nikim, chyba kolejna panienka , ktora nic nie potrafi a chce byc znana
gość
5 lata temu
mizerna wokalistka
gość
5 lata temu
Jak ona wygląda. Co ma na sobie?
gość
5 lata temu
widać, że Edzia rozpoznała po jej minie.
gość
5 lata temu
strasznie zbrzydła, jak facet te włosy ma, zero sexapilu
gość
5 lata temu
ha ha ha
gość
5 lata temu
Oj nie była zadowolona ,ze nikt się nie odwrócił ale wybrała trudny utwór .
bDJvMdsH
Gość
5 lata temu
Ani urody ani talentu. Chyba jest w depresji.
...
Następna strona
bDJvMdtj