Czubaszek z łańcuchem przy psiej budzie (ZDJĘCIA)

226
Podziel się

Razem z innymi protestowała w akcji "Zerwijmy łańcuchy".

Czubaszek z łańcuchem przy psiej budzie (ZDJĘCIA)

W niedzielę w ramach Międzynarodowego Dnia Zwierząt organizacje ekologiczne i towarzystwa miłośników zwierząt zorganizowały liczne akcje i zbiórki pieniędzy. Jedną z głośniejszych inicjatyw jest coroczny happening Zerwijmy łańcuchy, jaki odbywa się w miastach całej Polski. O akcji warszawskiej zwykle jest najgłośniej, bo chętnie uczestniczą w niej celebryci.

W tym roku na Placu Zamkowym pojawili się między innymi Maria Czubaszek, Michał Olszański i Marzena Rogalska, Anna Powierza, Ryszard Rembiszewski oraz aktor Leszek Stanek. Wszyscy spędzili kilkadziesiąt minut przywiązani łańcuchami do psich bud, protestując w ten sposób przeciwko trzymaniu psów na uwięzi.

KOMENTARZE
(226)
XX
4 lata temu
I slusznie!!! Zwerwijmy lanchchy!!!! Zwierzeta tez chca wolnosci!!!
Gość
4 lata temu
Przygarnijcie i pokochajcie psa lub kota a wasze życie stanie się lepsze :-)
Gość
4 lata temu
Super! Bardzo fajna akcja!
Gość
4 lata temu
Bardzo dobry pomysł
gość
4 lata temu
Bardzo dobrze, że są takie akcje. Tylko, żeby one coś dawały. Większość ludzi uważa protestujących za fanatyków i nie widzi nic złego w trzymaniu psa na łańcuchu bo przecież to ' tylko pies '.
Najnowsze komentarze (226)
gość
4 lata temu
nie lubię tej rogalskiej, przerywa zaproszonym osobom i gada głupie żarty, jest w p.n.ś. żeby dostać kasę sama nic dobrego tam nie wnosząc
gość
4 lata temu
jepbnieta jak t***k hój
gość
4 lata temu
Czubaszek mogliście potrzymac dłużej na tym łańcuchu,
gość
4 lata temu
wszyscy przegrani dewiaci cos musza sobie udowodnic, a ta stara d**a nie wie jak zaistniec to chocbyu w psiej budzie byleby o tym brzedactwie ktos przypomniał
gość
4 lata temu
Jeszcze siedzą przy tych budach ? Myślałam,że już poszli do domu. A niedługo zima , to pomarzną .
gość
4 lata temu
Era łancuchów się kończy, nadchodzi era kojców dla psów (prace nad ustawą trwają), ale co z tego? Trzeba jeszcze to prawo egzekwować i kontrolować właścicieli zwierząt, głównie na wsi, bo oni maja w d... wszelkie przepisy związane z LUDZKIM traktowaniem zwierząt!
gość
4 lata temu
Chetnie przywiązałabym do budy swoich sąsiadów w miejsce ich dwóch psów, ktore NIGDY nie są spuszczane z 1,5 metrowych łańcuchów. Pewnie sie spytacie dlaczego tego nie zgłaszam odpowiednim służbom? Ano dlatego, że od razu podejrzenie "donosu" padło by na mnie, bo jestem "miastowa" i jedyną nową sąsiadką.
gość
4 lata temu
wreszcie cos madrego zrobila . powinien byc calkowity zakaz trzymania pieskow na lancuchach, ale Polska to prymitywny kraj co do traktowania zwierzat - pieskow . a wiesniacy to najgorsze gnojstwo i zwyrodnialcy
gocha
4 lata temu
a może by tak zająć sie dożywianiem głodnych dzieci w tym kraju? Popadanie w skarajności - nie stać nas na to
gość
4 lata temu
Ojojoj , Czubaszek przy budzie, Rogalska przy budzie, ten od pogody przy budzie, no cuda niewida. Do budy niech powłażą, bo zimno się robi. Powinni też szczekać, to będzie większy cyrk. Naprawdę "super".
gość
4 lata temu
fajny ten Leszek :D
gość
4 lata temu
psów jej żal, a nienarodzonych dzieci nie, co za obłudna kobieta
gość
4 lata temu
Uwielbiam Was za dobre serce twarze Wasze sa pelne dobroci gdyby mogly mowic podziekowaly robie to za nich dziekuje
gość
4 lata temu
Dobrze ze jestescie bo moze dzieki Wam choc troche tym biednym zwierzatkom sie ulzy bardzo czesto sa glodne i kopane itp nie moga sie poskarzyc jedyne co moga zrobc nierozumiejac to ugrysc a czym sie to konczy to wszyscy wiedza taki ich los
...
Następna strona