Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek: "Wrona powiesił się spektakularnie i POPSUŁ ZAKOŃCZENIE FESTIWALU"

352
Podziel się

"Nie chciałabym się wieszać. Najchętniej odbiorę sobie życie za pomocą środków nasennych. Rozmawiałam już z lekarzem" - mówi o planowanym samobójstwie.

Czubaszek: "Wrona powiesił się spektakularnie i POPSUŁ ZAKOŃCZENIE FESTIWALU"
bDnyvlvp

Maria Czubaszek należy do najbardziej kontrowersyjnych osób wypowiadających się w polskich mediach. Nie tylko mówi o sprawach, októrych inni wolą milczeć, ale też podaje przykłady ze swojego życia. Nie ukrywała, że miała kilka aborcji, ani że na starość planuje popełnić samobójstwo.

W Polsce eutanazja jest nielegalna, więc według Czubaszek jedyne, co jej pozostało, to właśnie popełnienie samobójstwa. W najnowszym numerze Show celebrytka podzieliła się przemyśleniami na ten temat. Przy okazji odniosła się do samobójczej śmierci Marcina Wrony, w sposób który chyba zaboli jego bliskich.

bDnyvlvr

Najgorsze to zostać rośliną, nie wyobrażam sobie, że ja miałabym być niepełnosprawna. Mam nadzieję, że umrę przed mężem i nie będę musiała go prosić o eutanazję - wyznała w wywiadzie. Nie chciałabym też się wieszać. Tak jak pan reżyser Wrona, który zrobił to spektakularnie i popsuł zakończenie festiwalu w Gdyni.

Czubaszek przyznała się też, że ma już wymyślony plan na wypadek niedołęstwa w późnej starości. Przygotowała się do przedawkowania leków. Jest już po konsultacjach lekarskich.

Gdy sama nie będę mogła przynieść sobie przysłowiowej szklanki wody, albo nie będę mogła zarabiać, to wiem, co będę musiała zrobić. Najchętniej odbiorę sobie życie za pomocą środków nasennych. Rozmawiałam już z lekarzem i dowiedziałam się, co trzeba wziąć i w jakich ilościach.

Celebrytka wspomniała, że ma już za sobą pierwszą próbę samobójstwa przy pomocy leków. Wtedy została uratowana, ale ma też potwierdzenie swojej skuteczności.

bDnyvlvx

Wydawało mi się, że fajnie jest wziąć środki nasenne, w miarę estetycznie się ubrać, położyć się i zasnąć. I rzeczywiście nałykałam się ich sporo, popijając campari. I kiedy już zasypiałam, zaszczekała moja suczka. I wtedy dotarło do mnie, że zostawię ją samą. Zdołałam jeszcze zadzwonić do zaprzyjaźnionego weterynarza i zapytać go, czy gdyby coś mi się stało, wziąłby Igę. On zaczął się dopytywać, o co chodzi, a ja musiałam coś wygadać, bo momentalnie przyjechał i zawiózł na pogotowie. Zrobiono mi płukanie żołądka.

bDnyvlvy
bDnyvlvS
KOMENTARZE
(352)
gość
5 lata temu
zauważyliście że ten od zarabiania trochę przysypia?
gość
5 lata temu
starośc nie radośc młodośc nie wiecznośc
Gość
5 lata temu
Dobra jest....
bDnyvlvT
gość
5 lata temu
oj tam, robicie z igły widły
Gość
5 lata temu
Lubię tą babkę.
Najnowsze komentarze (352)
gość
5 lata temu
super babka. uwielbiam jej wypowiedzi
gość
5 lata temu
a uważam, że super babka. przy obecnej medycynie to najelprze zejście
Gość
5 lata temu
Zj****a k***a
gość
5 lata temu
zabić kórwę zydowska
ivss
5 lata temu
Po co publikujecie wynurzenia kobiety, która ewidentnie ma problemy psychiczne?
gość
5 lata temu
Dla Iluminackiego NWO które wydaje ogromne pieniądze aby sprowadzić ludzi do wymiaru organicznego pani Czubaszek jest świetną przedstawicielką - i chyba tylko dlatego jest "zarabiająca" nadal a 60- latka która urodziła dzieci została zwolniona z roboty bo jest "niemoralna" choć od lat żyjący z pracy podatników stary o****h i wal sprawił sobie i zonę z dzieckiem i kochance jednocześnie ale nikt mu nie zarzuca niemoralności i nie wylicza kilkudziesieciu lat różnicy wieku.
gość
5 lata temu
fAJNIE , ŻE SĄ TACY LUDZIE JAK pANI mARIA,
gość
5 lata temu
każdy tak myśli jak ona , tylko nie ma odwagi powiedzieć , bo jest tchórzem.
bDnyvlvL
gość
5 lata temu
Gdzie się podział wegetarianin?
gość
5 lata temu
Co tu jakaś gada o skrobankach.....w latach 70 i 80 - tych można sie było wyskrobac legalnie w kazdym szpitalu.. pracowałam to widziałam.. kobitki wpadały rano.. skrob, skrob i na drugi dzien szły do domu...teraz to samo tylko nielegalnie i za grube pieniądze.
gość
5 lata temu
Pani Mario... UWIELBIAM. panią !! też jestem taka uszczypliwą zołzą...
gość
5 lata temu
Jeżeli chodzi o samobójstwo Wrony to moja córka powiedziała dokładnie to samo co Pani Czubaszek i ja sie z tym zgadzam. Uważam że większość ludzi tak myśli tylko nie ma odwagi powiedzieć tego na głos. A Pan Wrona popsuł cały festiwal.
gość
5 lata temu
ta kobieta potrzebuje natychmiast psychiatry
Gość
5 lata temu
Mysle, ze jak bedzie umierac w chorobie i z dnia na dzien nie bedzie mogla przyjmowac plynow to jej plan pojdzie w leb.
...
Następna strona
bDnyvlwn