Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek: "Wrona powiesił się spektakularnie i POPSUŁ ZAKOŃCZENIE FESTIWALU"

352
Podziel się

"Nie chciałabym się wieszać. Najchętniej odbiorę sobie życie za pomocą środków nasennych. Rozmawiałam już z lekarzem" - mówi o planowanym samobójstwie.

Czubaszek: "Wrona powiesił się spektakularnie i POPSUŁ ZAKOŃCZENIE FESTIWALU"
bEgKMqid

Maria Czubaszek należy do najbardziej kontrowersyjnych osób wypowiadających się w polskich mediach. Nie tylko mówi o sprawach, októrych inni wolą milczeć, ale też podaje przykłady ze swojego życia. Nie ukrywała, że miała kilka aborcji, ani że na starość planuje popełnić samobójstwo.

W Polsce eutanazja jest nielegalna, więc według Czubaszek jedyne, co jej pozostało, to właśnie popełnienie samobójstwa. W najnowszym numerze Show celebrytka podzieliła się przemyśleniami na ten temat. Przy okazji odniosła się do samobójczej śmierci Marcina Wrony, w sposób który chyba zaboli jego bliskich.

bEgKMqif

Najgorsze to zostać rośliną, nie wyobrażam sobie, że ja miałabym być niepełnosprawna. Mam nadzieję, że umrę przed mężem i nie będę musiała go prosić o eutanazję - wyznała w wywiadzie. Nie chciałabym też się wieszać. Tak jak pan reżyser Wrona, który zrobił to spektakularnie i popsuł zakończenie festiwalu w Gdyni.

Czubaszek przyznała się też, że ma już wymyślony plan na wypadek niedołęstwa w późnej starości. Przygotowała się do przedawkowania leków. Jest już po konsultacjach lekarskich.

Gdy sama nie będę mogła przynieść sobie przysłowiowej szklanki wody, albo nie będę mogła zarabiać, to wiem, co będę musiała zrobić. Najchętniej odbiorę sobie życie za pomocą środków nasennych. Rozmawiałam już z lekarzem i dowiedziałam się, co trzeba wziąć i w jakich ilościach.

Celebrytka wspomniała, że ma już za sobą pierwszą próbę samobójstwa przy pomocy leków. Wtedy została uratowana, ale ma też potwierdzenie swojej skuteczności.

bEgKMqil

Wydawało mi się, że fajnie jest wziąć środki nasenne, w miarę estetycznie się ubrać, położyć się i zasnąć. I rzeczywiście nałykałam się ich sporo, popijając campari. I kiedy już zasypiałam, zaszczekała moja suczka. I wtedy dotarło do mnie, że zostawię ją samą. Zdołałam jeszcze zadzwonić do zaprzyjaźnionego weterynarza i zapytać go, czy gdyby coś mi się stało, wziąłby Igę. On zaczął się dopytywać, o co chodzi, a ja musiałam coś wygadać, bo momentalnie przyjechał i zawiózł na pogotowie. Zrobiono mi płukanie żołądka.

bEgKMqim
bEgKMqiG
KOMENTARZE
(352)
gość
6 lat temu
zauważyliście że ten od zarabiania trochę przysypia?
gość
6 lat temu
starośc nie radośc młodośc nie wiecznośc
Gość
6 lat temu
Dobra jest....
bEgKMqiH
gość
6 lat temu
oj tam, robicie z igły widły
Gość
6 lat temu
Lubię tą babkę.
Najnowsze komentarze (352)
gość
6 lat temu
super babka. uwielbiam jej wypowiedzi
gość
6 lat temu
a uważam, że super babka. przy obecnej medycynie to najelprze zejście
Gość
6 lat temu
Zj****a k***a
gość
6 lat temu
zabić kórwę zydowska
ivss
6 lat temu
Po co publikujecie wynurzenia kobiety, która ewidentnie ma problemy psychiczne?
gość
6 lat temu
Dla Iluminackiego NWO które wydaje ogromne pieniądze aby sprowadzić ludzi do wymiaru organicznego pani Czubaszek jest świetną przedstawicielką - i chyba tylko dlatego jest "zarabiająca" nadal a 60- latka która urodziła dzieci została zwolniona z roboty bo jest "niemoralna" choć od lat żyjący z pracy podatników stary o****h i wal sprawił sobie i zonę z dzieckiem i kochance jednocześnie ale nikt mu nie zarzuca niemoralności i nie wylicza kilkudziesieciu lat różnicy wieku.
gość
6 lat temu
fAJNIE , ŻE SĄ TACY LUDZIE JAK pANI mARIA,
gość
6 lat temu
każdy tak myśli jak ona , tylko nie ma odwagi powiedzieć , bo jest tchórzem.
bEgKMqiz
gość
6 lat temu
Gdzie się podział wegetarianin?
gość
6 lat temu
Co tu jakaś gada o skrobankach.....w latach 70 i 80 - tych można sie było wyskrobac legalnie w kazdym szpitalu.. pracowałam to widziałam.. kobitki wpadały rano.. skrob, skrob i na drugi dzien szły do domu...teraz to samo tylko nielegalnie i za grube pieniądze.
gość
6 lat temu
Pani Mario... UWIELBIAM. panią !! też jestem taka uszczypliwą zołzą...
gość
6 lat temu
Jeżeli chodzi o samobójstwo Wrony to moja córka powiedziała dokładnie to samo co Pani Czubaszek i ja sie z tym zgadzam. Uważam że większość ludzi tak myśli tylko nie ma odwagi powiedzieć tego na głos. A Pan Wrona popsuł cały festiwal.
gość
6 lat temu
ta kobieta potrzebuje natychmiast psychiatry
Gość
6 lat temu
Mysle, ze jak bedzie umierac w chorobie i z dnia na dzien nie bedzie mogla przyjmowac plynow to jej plan pojdzie w leb.
...
Następna strona
bEgKMqjb