Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska walczy, żeby nie zwolnili Kurzajewskiego

114
Podziel się

"Chce wstawić się za nim u przełożonych. Uważa, że szkoda marnować taki talent".

Młynarska walczy, żeby nie zwolnili Kurzajewskiego
bDIxNFBx

_

_

bDIxNFBz

Agata Młynarska i Maciej Kurzajewski do niedawna prowadzili na zmianę program Świat się kręci. Produkowany przez Rinke Rooyensa program to ulubione zajęcie Agaty, która specjalnie przeszła z Polsatu do TVP, by go poprowadzić. Początkowo próbowała dać sobie radę sama. Skończyło się zasłabnięciem z przemęczenia i kilkoma tygodniami w szpitalu. W końcu Agata zrozumiała, że sama sobie nie poradzi. Uznała, że jedynym człowiekiem w całej TVP, któremu może zaufać, jest Maciej Kurzajewski. Od tamtej pory pracowali razem. Aż do wrześniowego wieczoru, gdy Kurzajewski nieoczekiwanie zaprosił widzów do oglądania... programu "Rinke za kratami" w Polsacie.

Do tej pory nie wiadomo, dlaczego to zrobił. Być może uznał, że skoro Rooyens jest także producentem programu Świat się kręci to szefowie TVP przymkną na to oko. Oni jednak potraktowali to jako jawną reklamę konkurencji i zawiesili Kurzajewskiego na trzy miesiące. Zobacz: Kurzajewski ZAWIESZONY za reklamę Polsatu w Jedynce!

Mówi się, że może już nigdy nie wrócić do telewizji publicznej. Kurzajewski się tym specjalnie nie przejął. Już dostał oferty od konkurencji. Za to Młynarska zamartwia się jego odejściem. Nie chce stracić współpracownika.

Agata bardzo się tym przyjęła - mówi w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie pracownik TVP. Chce wstawić się za nim u przełożonych, ma też dla niego w planach nowe projekty. Uważa, że szkoda marnować taki talent.

bDIxNFBF

_

_

bDIxNFBG
bDIxNFCa
KOMENTARZE
(114)
tnie
5 lata temu
Jaka Ty jesteś sztuczna Agata, żal mi Ciebie. Wyjedź gdzieś, schowaj się, jesteś żałosna w tych swoich programach i sztuczna. Miałaś czas aby odejść z mediów z godnością. Spójrz na siebie w lustrze. Żałosne stworzenie z Ciebie jest teraz.
gość
5 lata temu
Powinni zwolnić Młynarską jest beznadziejna
gość
5 lata temu
Jak patrzę na ryja Młynarskiej to mam wrażenie jakbym miała wydłużony obraz , a to się okazuje że ona ma tak wydłużonego ryja .
bDIxNFCb
gość
5 lata temu
Młynarska , to POwiedź , ze jeżeli go zwolnią , to ty pójdziesz za nim.... Telewizja bez ciebie będzie wreszcie oglądalna :-)
gość
5 lata temu
najlepszym prowadzącym jest Orzech a ich powinni usunąć zwłaszcza Agatę
gość
5 lata temu
super facet...swietny dziennikarz...!! walcz Agatka o niego! powinni go przywrocic do programu!!..o byle g***o go zawiesili,,,bez sensu TAKI LUBIANY DZIENNIKARZ>..
gość
5 lata temu
Agata nie powinna prowadzić "świat się kręci" ,bo jej brak kultury jest nie do zniesienia ,to przerywanie zaproszonemu rozmówcy którego widzowie chętnie słuchają to ewidentne prostactwo i wiele innych wpadek przy panu Englercie,przy Dudku -po prostu dno - a telewizja kształtuje młodych ludzi i tacy ludzie nie powinni jej reprezentować.
gość
5 lata temu
Ja go nie lubię. Przełączam tv od razu na inny program.
gość
5 lata temu
FAJNY GOŚĆ A TE TVizje to wielka śmierdząca kupa z zew.O.K.a w środku smród. Brawo p.Agato tak trzymać liczy się człowiek
gość
5 lata temu
Są znacznie lepsi-w telewizji trzeba zmian i nowych twarzy
gość
5 lata temu
mlynarska jest taka g****a i bezczelna jak ten parobek kurzajewski...wywalic ich na pysk ,,,tych m**d nie chcemy wiecej ogladac w telewizji.
gość
5 lata temu
fajna koleżanka.
gość
5 lata temu
A jaki to taleny ma Kurzajewski ? chyba taki sam jak Mlynarska. Ciesze się ze nie place abonamentu . Czas żeby kierownictwo TVP przewietrzylo w swoja stacje i zatrudnilo dobrych fachowych dziennikarzy. Czas skonczyc te badziewia jak MJM, Klan , Swiat się kreci. Ci co placa abonament czekaja na zmiany a nie zatrudnianie twarzy starych po operacjach, batoksie które wygladaja jak napompowane lampucery .
bDIxNFBT
quest
5 lata temu
Takich talentów w kraju są tysiące. dajcie szanse innym.
...
Następna strona
bDIxNFCv