Trwa ładowanie...

Sofia Mechetner: 14-letnia gwiazda Diora (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Zaczęła od przejścia po wybiegu w przezroczystej sukience...

1
 / 15
Sofia Mechetner
Sofia Mechetner
0
0

Historia 14-letniej Sofii Mechetner, która z Tel Awiwu przyleciała do Paryża, żeby pracą w modellignu wspomóc finansowo swoja ubogą rodzinę budzi wielkie emocje. Dziewczyną zainteresował się dyrektor kreatywny Diora - Raf Simons. Zaproponował jej kontrakt na dwa lata, warty 265 tysięcy dolarów. W sierpniu Sofia pojawiła się na pokazie marki w przezroczystej sukience, powodując przy tym wielkie oburzenie w branży.

Od lat w świecie mody trwają dyskusje na temat dopuszczalnego wieku zatrudnianych dziewczyn. Ograniczenia wprowadziła już British Fashion Council, zakazując pracy na brytyjskich wybiegach modelkom poniżej 16. roku życia. Podobną granicę ustalił też w 21 krajach magazyn Vogue. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno w czasopismach, katalogach, jak i na wybiegach co chwilę pojawiają się znacznie młodsze dziewczyny. Sofia, która promowana jest dziś na jedną z najważniejszych twarzy Diora, podkreśla w wywiadach, że ma właściwą opiekę i jest zadowolona ze swoich warunków pracy.

Nie należy zapominać, że karierę w podobnym wieku zaczynały Kate Moss, Gisele Bündchen, Karolina Kurkova, Christy Turlington, Monika Jagaciak czy Karlie Kloss. Wiele z nich przyznało później, że rozpoczynanie pracy w tym wieku negatywnie odbiło się na ich całym późniejszym życiu. Czy Sofia Mechetner też zrobi taką karierę? Zobaczcie jej zdjęcia.

2
 / 15
Sofia Mechetner
3
 / 15
Sofia Mechetner
4
 / 15
Sofia Mechetner
5
 / 15
Sofia Mechetner
6
 / 15
Sofia Mechetner
7
 / 15
Sofia Mechetner
8
 / 15
Sofia Mechetner
9
 / 15
Sofia Mechetner
10
 / 15
Sofia Mechetner
11
 / 15
Sofia Mechetner
12
 / 15
Sofia Mechetner
13
 / 15
Sofia Mechetner
14
 / 15
Sofia Mechetner
15
 / 15
Sofia Mechetner
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy estrady olśniły na rozdaniu nagród Grammy: Lady Gaga cała w piórach, zwiewna Sabrina Carpenter, kwitnący Bieberowie (ZDJĘCIA)

68. gala wręczenia nagród Grammy dobiegła końca. Szczęśliwi zwycięzcy cieszą się już swoimi pozłacanymi gramofonami, które dumnie staną na ich półkach. Którzy reprezentanci branży muzycznej (i nie tylko) przeszli minionej nocy po czerwonym dywanie?
9.

Roksana Węgiel relacjonuje rodzinny weekend z mężem, braćmi i pięcioletnim PASIERBEM (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel chętnie dzieli się w social mediach prywatnymi fotkami. Tym razem pochwaliła się weekendowymi atrakcjami. Piosenkarka wraz z braćmi i mężem wybrała się na gokarty. Towarzyszył im również syn Kevina.
8.

Odmienione Sharon i Kelly Osbourne meldują się na imprezie przed rozdaniem Grammy (ZDJĘCIA)

Od śmierci Ozzy'ego Osbourne'a minęło pół roku. Pogrążona w żałobie żona gwiazdora pojawiła się na imprezie przed galą rozdania nagród Grammy. Na ściance towarzyszyły jej dzieci. Uwagę zwracały szczupłe sylwetki Sharon i Kelly Osbourne.
7.

Roześmiana od ucha do ucha Maja Sablewska zostawiła mercedesa za PÓŁ BAŃKI na zakazie i pognała na zakupy (ZDJĘCIA)

Maja Sablewska z uporem maniaka parkuje auto gdzie popadnie. Tym razem świadkami jej drogowej niefrasobliwości były osoby poruszające się w piątek w obrębie ul. Mysiej w Warszawie. Szeroki uśmiech zdobiący jej lico wskazywał na kompletne zbagatelizowanie tego problemu.
6.

Blondwłosa Sara James pochwaliła się STUDNIÓWKOWĄ KREACJĄ. Postawiła na koronkę i prześwity (FOTO)

Mimo imponującej kariery, Sara James nie zaniedbuje edukacji i aktywnie uczestniczy w życiu szkolnym. Ostatnio 17-letnia gwiazda pochwaliła się kreacją na studniówkę.
5.

Odchudzona Aneta Zając relacjonuje wczasy na Teneryfie z nastoletnimi synami (ZDJĘCIA)

Aneta Zając zafundowała sobie rodzinne ferie na Teneryfie. Aktorka podzieliła się relacją z pobytu na wyspie. Przy okazji pokazała synów, którzy rzadko goszczą na jej Instagramie.
4.

Gwiazdy świecą dekoltami na imprezie przed Grammy: odmieniona Demi Lovato, lżejsza o 30 kg Lizzo, Heidi Klum (ZDJĘCIA)

Impreza poprzedzająca ceremonię rozdania nagród Grammy jak co roku przyciągnęła tłum gwiazd i celebrytów. W blasku fleszy ogrzały się m.in. Heidi Klum, Paris Hilton, a także Demi Lovato i Lizzo, które w ostatnim czasie zaskoczyły fanów metamorfozami.
3.

Maffashion pochwaliła się pocztówkami z wakacji w Tajlandii: fotki w bikini, eksplorowanie miasta i harce Bastka w basenie (ZDJĘCIA)

Podczas gdy w kraju pogoda raczej nie rozpieszcza, Maffashion mogła liczyć na sporo słońca podczas wakacji w Tajlandii. Właśnie pochwaliła się serią zdjęć z zagranicznego wypadu, na który zabrała także syna.
2.

Kwiat polskiego show-biznesu lansuje się na czerwonym dywanie FAME Awards 2025: Laluna, Marta Linkiewicz, Robert Karaś... (ZDJĘCIA)

Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego przełomu w świecie freak fightów. Tym razem organizatorzy zgromadzili dość osobliwy miks celebrytów i to nie w oktagonie, lecz na... rozdaniu nagród. Zobaczcie, kto się zjawił.
1.

56-letnia Mariah Carey w prześwitującej sukience i z doczepami wdzięczy się na czerwonym dywanie. Nadal zachwyca? (ZDJĘCIA)

Mariah Carey została uhonorowana nagrodą za swoją działalność artystyczną i filantropijną, a na czerwonym dywanie zaprezentowała się w odważnej prześwitującej kreacji, pod którą miała tylko stanik i majtki. Kreacja godna wielkiej gali?