Trwa ładowanie...

MIŁOŚĆ NA ZDJĘCIACH: Wspólne sesje Anji Rubik i Sashy Knezevica!

234
Podziel się:
234
Podziel się:

Modele potwierdzili plotki o "tymczasowym rozstaniu". Przypomnijmy ich romantyczne zdjęcia z ostatnich lat.

1
 / 18
Kampania GAP 2008
Kampania GAP 2008
0
0

W zeszłym tygodniu potwierdzono pojawiające się od dłuższego czasu plotki o kryzysie w związku Anji Rubik i Sashy Knezevica. Stałe łączenie życia prywatnego z zawodowym również w tym wypadku nie okazało się dobrym pomysłem. Menedżerka Anji potwierdziła w rozmowie z nami, że para zadecydowała o "tymczasowym rozstaniu" i pozostaje w separacji.

Anję i Sashę połączyła praca w modelingu. Poznali się na planie kampanii reklamowej GAP w 2008 roku. Między Polką a serbskim modelem od razu zaiskrzyło i choć Anja miała wtedy chłopaka, a Sasha dziewczynę, szybko się z nimi rozstali. Swój związek przypieczętowali ślubem, który odbył się w 2011 roku na Majorce.

W ciągu siedmiu lat Anja i Sasha zarobili miliony na wspólnych sesjach zdjęciowych. Jak wiele sławnych par razem byli warci jeszcze więcej niż osobno. Razem rozbierali się więc na okładkach magazynów i pokazywali wymarzone życie - młodych, pięknych, chudych i bogatych. Z czasem w idealnym związku prezentowanym w reklamach zabrakło chyba jednak tego co najważniejsze.

Zobaczcie ich najlepsze zdjęcia.

2
 / 18
Sesja w "Man About Town" 2009
3
 / 18
Kampania GAP 2010
4
 / 18
Sesja w niemieckim "Vogue'u" 2011
5
 / 18
Kampania Apart 2011
6
 / 18
Kampania DKNY 2011
7
 / 18
Kampania DKNY 2011
8
 / 18
Sesja w rosyjskim "Vogue'u" 2011
9
 / 18
Sesja w "Vivie" 2011
10
 / 18
Kampania Apart 2012
11
 / 18
Kampania Apart 2012
12
 / 18
Sesja w meksykańskim "Vogue'u" 2013
13
 / 18
Kampania Apart 2013
14
 / 18
Kampania Apart 2013
15
 / 18
Kampania Apart 2014
16
 / 18
Kampania Massimo Dutti 2015
17
 / 18
Kampania CCC 2015
18
 / 18
Kampania CCC 2015
KOMENTARZE
(234)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Szkoda! Wyglądani na fajną parę. Mam nadzieję że do siebie wrócą. Love wins!
gość
10 lat temu
trzymam kciuki by się dogadali. Fajnie ze sobą wyglądali
Gość
10 lat temu
Mam depresje, a pogoda tylko pogarsza te stany
fotograf mode...
10 lat temu
Anja to klasa sama w sobie. Taka wiejska Krupa czy Siwiec nie dorastają jej do pięt i nigdy nie osiągną w prawdziwym modelingu tego co Anja.
gość
10 lat temu
A ja z moim 15 rok bez ślubu... Niektorzy nasi znajomi planują juz kolejny ślub...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (234)
zdz
10 lat temu
Wielka szkoda
Gość
10 lat temu
Ani ona piękna ani on przystojny ale charakterystyczni bez wątpienia. Życzę im jednak wspólnego życia i dziecka jeśli tylko mogą je mieć jeszcze.
jaja
10 lat temu
oni slabo razem wygladaja, on nie jest gornolotnym modelem.
gość
10 lat temu
Widać , że na tych ostatnich zdjęciach z 2015 roku już nie ma tej chemii , która niepodważalnie wcześniej była między nimi . On wygląda , jakby miał żal do niej .
gość
10 lat temu
nareszcie wiem dlaczego jest super modelką......bo na zdjęciach wygląda naprawdę super...
gość
10 lat temu
a ja wole grube baby
gość
10 lat temu
szkoda, szkoda, fajna para.
gość
10 lat temu
kobieta koń na każdym zdjęciu ma rozdziabioną japę hahahah
gość
10 lat temu
najlepsza kampania ccc, na ktorej nie widac butow
gość
10 lat temu
Ładne zdjęcia
gość
10 lat temu
tymczasowe, nie tymczasowe, ale jehgo na reklamach już nie widać, jest tylko żona, sama....
gość
10 lat temu
Kości zostały rzucone że tak powiem :P
GOŚĆĆĆĆ
10 lat temu
Nie wiem o niektórzy widzą w tej Ani. Chuda jak szkapa , na twarzy podobna do konia i do tego płaska jak "deska" No i nie można o niej powiedzieć że przynajmniej ładna , bo nie JEST ŁADNA!
nico
10 lat temu
serio, jakos jest mi bardzo przykro. Anju i Saho, trzymajcie sie i moze cos jeszcze da sie odbudowac
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Mówi, że ma NAJWIĘKSZE POLICZKI NA ŚWIECIE. 37-latka wydała na to fortunę. Nie uwierzycie, jak wyglądała "PRZED"

36-letnia Anastasia Pokreshchuk szczyci się w sieci, że jest posiadaczką największych policzków na świecie. Dzięki "podrasowanej" aparycji robi karierę na TikToku, gdzie obserwuje ją pokaźne grono fanów. Na zdjęciach "przed" trudno ją rozpoznać.
9.

Tymczasem za kulisami "TzG": Rogacewicz i Kaczorowska w miłosnych uniesieniach, zdziwko Pavlović, Boberek na widowni...

Jeśli myśleliście, że Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska ściskają się wyłącznie w obecności kamer, musimy wyprowadzić Was z błędu. Podczas przerw reklamowych równie ochoczo demonstrują swoje uczucia. Zobaczcie, co jeszcze działo się w studiu "Tańca z Gwiazdami".
8.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Pauliny Smaszcz. Ikona stylu czy królowa modowych wpadek?

Bohaterką cyklu poświęconemu najlepszym i najgorszym stylizacjom gwiazd według Pudelka została tym razem Paulina Smaszcz. Zajrzyjcie do naszego cotygodniowego zestawienia. Przemawia do Was zmysł estetyczny "kobiety-petardy"?
7.

Danuta Martyniuk odstrzeliła się na chrzest wnuka jak na sylwestra. Będzie mandacik za przekroczenie PIĘKNOŚCI?

Danuta Martyniuk pojawiła się na chrzcie wnuka Floriana, skupiając na sobie wzrok wszystkich. Żona króla disco polo postawiła na wyjątkowo oryginalną kreację, którą w pewnym momencie skryła pod płaszczem.
6.

Daniel Martyniuk DOTARŁ na chrzest syna: papierosek i nietęgie miny (ZDJĘCIA)

Daniel Martyniuk po wielkich perypetiach dotarł w końcu do Polski i pojawił się na chrzcie syna Floriana. Zobaczcie zdjęcia.
5.

Anna Kournikova maszeruje z synem, próbując ukryć ciążowy brzuch pod obszernym t-shirtem (ZDJĘCIA)

Anna Kournikova, odkąd okazało się, że jest w ciąży, wzbudza ogromne zainteresowanie paparazzi. Tym razem była tenisistka została "przyłapana" podczas spaceru po Miami. Wygląda na to, że wybrany przez nią strój miał ukryć brzuch. Udało się?
4.

Katy Perry i Justin Trudeau maszerują na randkę, trzymając się za ręce (ZDJĘCIA)

Katy Perry i Justin Trudeau wybrali się w sobotę na randkę, by świętować 41. urodziny wokalistki. Zostali zauważeni przez paparazzi, gdy maszerowali za rękę. Ich nowe zdjęcia zdają się potwierdzać, że są parą.
3.

Tak gwiazdy bawiły się na weselu "Kurzopków": Agnieszka i Grzegorz Hyży, Klimentowie (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w sobotnie popołudnie powiedzieli sobie "tak". Na weselu znanej pary bawiła się plejada gwiazd, a w ich mediach społecznościowych pojawiły się relacje z imprezy. Światowo?
2.

Gwiazdy zjechały się na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: Tajner, Klimentowie, Gessler (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaplanowali w tę sobotę ślub. Są zdjęcia gości, którzy przyjechali do otuliny Poleskiego Parku Narodowego.
1.

Tak rodziła się miłość Cichopek i Kurzajewskiego: serdeczne życzenia od Smaszcz, modlitwy w Izraelu, pierwszy wspólny spacer z Bono...

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek już dziś oficjalnie staną się mężem i żoną. Choć los wielokrotnie rzucał im kłody pod nogi, partnerzy w życiu zawodowym i prywatnym udowadniali siłę swego żarliwego uczucia. Pamiętacie, jak zaczynała się ich wspólna droga?