Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Fronczewski chce wynagrodzić żonie zdradę... ślubem kościelnym

336
Podziel się:

"Nie było ślubu kościelnego. Miał być, ale jakoś tak wyszło" - wyznaje. Swoje wspomnienia reklamuje w tabloidzie.

Piotr Fronczewski chce wynagrodzić żonie zdradę... ślubem kościelnym

Piotr Fronczewski opublikował swoją biografię Ja, Fronczewski. Ponieważ takich książek jest na rynku mnóstwo, a równocześnie z biografią Fronczewskiego swoje wspomnienia opublikowali Czesław Mozil i żona Kiszczaka, aktor postanowił wspomóc promocję publikując jej fragmenty w... Super Expressie.

Na łamach tabloidu potwierdził krążące od wielu lat plotki, że zdradzał żonę z Joanną Pacułą. Powiedział, że "jakoś tak wyszło". Nie czuje się też specjalnie winny, bo "gdy w grę wchodzą emocje i pożądanie to mało komu udaje się uniknąć pokusy".

Wyznał także, że chciał się z żoną dzielić dziećmi, proponując jej, by każde wzięło sobie po jednej córce.

Żona była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie - wspomina. Płakała.

Po 30 latach Fronczewski uznał, że czas jej to wynagrodzić ślubem kościelnym.

Nie było ślubu kościelnego. To znaczy niby miał być, ale jakoś tak wyszło, że wciąż był przesuwany na późniejszy termin i zanim się obejrzeliśmy, minęło czterdzieści jeden lat. A może po prostu uznaliśmy na początku, że nie warto angażować Boga w niepewny związek i niepewną przyszłość? - rozważa aktor. I minęło ponad trzydzieści lat, a my jesteśmy cały czas razem i myślę, że coraz bliżej siebie. Chociaż ślad został. Ślad po zranieniu, bo wiem przecież, że bardzo głęboko Ewę zraniłem i zawiodłem. Zresztą chyba oboje, chociaż w różnym stopniu, zostaliśmy wtedy zranieni. Oczywiście z czasem rany się goją, ale blizny pozostają. Może nawet rosną razem z nami. Teraz, gdy sprawy okazały się już w miarę definitywne, pojawił się pomysł, żeby dopełnić i tej formalności. Myślę, że młodzi ludzie wygłaszający małżeńską formułę "i że cię nie opuszczę aż do śmierci" nie bardzo wiedzą, co mówią. Ta przysięga jest sformułowana moim zdaniem ekstremalnie ryzykownie i mocno na wyrost. Dopiero z czasem się do niej dorasta. Albo nie.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(336)
gość
7 lat temu
lubiłam go. do wczoraj.
gość
7 lat temu
na starość odbija, co?
OLA
7 lat temu
sory ale zdrady nie da się wynagrodzic !!
gość
7 lat temu
stary ramol wziął sie na zwierzania,teraz porządnieje kiedy mały patrzy na buty
gość
7 lat temu
Fronczewski jesteś ŻAŁOSNY
Najnowsze komentarze (336)
gość
5 lata temu
Stary c*p. Nie wystarczała mu zona piorącu mu zafajdane gacie tylko chciało sie młodej cipki. I jaki ślub w kościele skoro to Ż*d z pochodzenia?
lkj
6 lat temu
Pacuła zbrzydła. Niepotrzebnie to wywlekał. Ceniłam w nim do tej pory to, ze tak chronił prywatnosc...
zolwiki
7 lat temu
Ojej, Kleks. zolwiki.blog.pl/2015/10/17/kleks/
gość
7 lat temu
"...dopełnić formalności ze ślubem kościelnym". Mocno popłynięta wypowiedz aktora i świadczy o tym, że nie wie, albo nie wierzy w łaskę sakramentu małżeństwa. Pewnie, że to ryzyko ślubować tak wiele, ...i jeszcze "że Cię nie opuszczę aż do śmierci". Jak ufasz, to Pan Bóg dopomoże, bo takim kamikadze, co przed Bogiem ślubowali i jeszcze mu zaufali, to nie opuści i wesprze. No chyba, że sami Boga uporczywie opuszczamy w codzienności, to co innego...
gość
7 lat temu
Po co te publiczne samoczyszczenia? Wielu ludzi jest naprawdę chorych na głowę; muszą się obnosić, że swoimi brudami.
gość
7 lat temu
Co ludzie zrobią dla kasy i dla sławy. Dawno o nim nikt nie słyszał, to przypomniał stekiem idiotyzmów. Komu potrzebna taka wiedza.? Wiadomo, że w tym światku to jedna Sodomia i Gomoria i Ameryki o sobie nie odkrył dziadyga stara.
e
7 lat temu
mądry facet,oby zdążyli
pier
7 lat temu
Córki i żona powinny cię już dawno kopnąć w twą chudą d****o to żeś zdradzał to można w jakimś sensie wytłumaczyć chwilowe zauroczenie lub coś w tym stylu . Ale pisanie o tym to już szczyt chamstwa
gość
7 lat temu
ludzie ! mial romans ale nie porzucil rodziny wiec o co wam chodzi???? zachowal sie ok ...jest szczery..TO sie zdarza nie badzcie dziecmi...zycie to niej**ajka...:)
gość
7 lat temu
tak, jest gdy żyje się bez Bożej miłości pomiędzy dwojgiem ludzi.
Islamska Pols...
7 lat temu
Panie Piotrze ! - Przeznaczeniem kobiety jest zadowolenie mężczyzny. - Zatem tak trzymać i nie przejmować się !
Paul86
7 lat temu
Broda odpychająca, ale jest mimo wszystko coś świetnego w tym rodzinnym zdjęciu. Taka normalność, te dzisiejsze "gwiazdy" wolą stroje i makijaże od zawartości głowy. A żona całkiem atrakcyjna, musiała mieć już 40 parę lat. Źle zrobił, niezrozumiale, ale czy powinniśmy być bardziej papiescy niż papież, czy też bardziej "żenni" niż żona, skoro została?
gość
7 lat temu
PO CHOLERE TE WYZNANIA
gość
7 lat temu
kolejny aktor z dorobkiem staje się pośmiewiskiem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie