Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulska pogodzi się z bratem? "Rodzina to dla niej świętość"

55
Podziel się

"Choć ma żal do brata o różne nieroztropne wypowiedzi, byłaby w stanie je zapomnieć".

Kukulska pogodzi się z bratem? "Rodzina to dla niej świętość"
bDIMesid

Relacje Natalii Kukulskiej i jej przyrodniego brata nigdy nie były dobre. Piosenkarka miała do niego żal o to, że lekkomyślnie trwoni majątek ich ojca. Piotr zaś był rozczarowany tym, że sławna siostra nie pomaga mu wybić się w show biznesie. Ostatecznie Kukulski postanowił zostać raperem, nagrywał teledyski w ferrari i pozował do zdjęć w swoim apartamencie. Na początek to wystarczyło, aby został celebrytą. Z czasem z powodu absolutnego braku talentu stał się pośmiewiskiem sieci i zaszkodził przy okazji karierze Natalii.

Po wielu medialnych konfliktach między rodzeństwem zapanowały oziębłe stosunki. Z czasem jednak Natalia postanowiła, że nie chce kompletnie rezygnować z kontaktu z bratem. Według informacji magazynu Świat i ludzie wynika, że Kukulska chce się pogodzić z Piotrem.

bDIMesif

Natalia mimo wszystko chciałaby to zmienić. Ona ma dobre serce, a rodzina to dla niej święte słowo. Choć ma żal do brata o różne nieroztropne wypowiedzi, byłaby w stanie je zapomnieć. Poczucie, że to jest jej brat, wciąż jest bardzo silne. I ma potrzebę oczyszczenia atmosfery – powiedział magazynowi znajoma gwiazdy.

Wokalistkę niepokoją jednak najnowsze pomysły brata na reaktywację muzycznej kariery. Kukulski planuje teraz nagranie materiału muzycznego z twórcą hitów disco-polo.

Natalia wie już o tym, i trochę się tym martwi – dodaje informator. Uważa, że Piotr znowu sprowadza na siebie i jej rodzinę kłopoty. Drży na myśl, że między nimi wrócą złe emocje. Wciąż szuka sposobu, by dotrzeć do Piotra. I przekonać go, że popełnia kolejny błąd.

_

bDIMesil

_

bDIMesiG
KOMENTARZE
(55)
richo
5 lata temu
jak sie konczymy to chwytamy sie brzytwey
PiKeY krUl wr...
5 lata temu
pikej krul powraca !!! :D
gość
5 lata temu
kukulska to wredna egoistka gdyby nie ojciec bylaby nikim ,bo glosu to ona nie ma jest wredna i zazdrosna dzieci jej sie jej odwdziecza na starosc
bDIMesiH
gość
5 lata temu
pikey wymiata jak ruska armata
Gość
5 lata temu
daj mu d**y
Gość
5 lata temu
Majatek dostal mlody wiec Natalia juz nie gwiazda tez cos by chciala uszczypnac....
gość
5 lata temu
Piotr ma geny matki.Nic Natalia nie poradzi w niej płynie żydowska krew Piotrek jest nas a ona niech wyjedzie do Izraela A ja nie wierze w bezinteresowną chęć pogodzenia. Nienawidziła go całe życie i nagle brat? Wolne żarty-knuje coś żyduwicha
gość
5 lata temu
o co jej chodzi? chce brat spiewać ? niech spiewa, chce wydawac kasę którą mu ojciec zostawił ? nie wydaje. To jego zycie, jego kasa. Poki co jest tak samo sławny jak natalka od puszka okruszka. Sama nic nie osiągnęła a broni chłopakowi sie bawic i zyc po swojemu
gość
5 lata temu
Nie rozumiem, dlaczego mieszacie do tego matkę Pikeja? Kobieta siedzi cicho, a tu znawcy jej charakteru się znaleźli.
gość
5 lata temu
Powinna olać tego pajaca wielkiego szpanera i cwaniaka
Gość
5 lata temu
Pikej nagrywa juz cos z 50centem?
Gość
5 lata temu
Jak on jej przeszkadzal w karierze?kukulska nie robi zadnej kariery bo nie umie spiewac.kiedy sprzedala plyte?
gość
5 lata temu
nienawidziła go od chwili jego narodzin,księżniczka była zwyczajnie zazdrosna o ojca
bDIMesiz
gość
5 lata temu
madra kobieta i dla niej liczy sie tylko rodzina
bDIMesjb