Trwa ładowanie...
Przejdź na

Torbicka zagrała swoją matkę

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
100
Podziel się:

"Jan Kidawa-Błoński zaproponował, bym zagrała taki epizodzik".

Torbicka zagrała swoją matkę

Grażyna Torbicka przez całe swoje życie zawodowe pasjonuje się kinem, prowadzi w Dwójce cykl _**Kocham kino**_ i zarządza festiwalem Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Ostatnio zaś pojawiła się szansa, by sama wystąpiła w filmie.

Dziennikarka zagrała własną matkę w filmie Gwiazdy. Mama Grażyny, Krystyna Loska, wieloletnia prezenterka telewizyjna, uchodzi za jedną legend TVP, jednak w filmie pojawia się epizodycznie jako żona działacza sportowego Henryka Loski.

Reżyser Jan Kidawa-Błoński zaproponował, by zagrała taki epizodzik - przyznała Torbicka w Pytaniu na śniadanie. Zagrałam moją mamę. Musiałam się w nią przeistoczyć. W tę fryzurkę, w tę blondynkę.

Film Gwiazdy opowiada historię piłkarza Górnika Zabrze i narodowej drużyny Polski na przełomie lat 60. i 70. Mąż Krystyny, Henryk Loska, był w tamtym czasie działaczem Górnika i bliskim współpracownikiem trenera Kazimierza Górskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(100)
Maria
7 lat temu
Podziwiam obydwie panie za wysoką kulturę przekazu i elegancję.
gościówa
7 lat temu
Grażyna wygląda naprawdę pięknie. Mama zresztą też. Dobre geny, tylko pozazdrościć.
Hugo
7 lat temu
Niezłe z nich Loski :P
gość
7 lat temu
Niewiele mamy juz takich osob w telewizji czyli pieknych, z klasa a co najwazniejsze wiedza. Obydwie Panie reprezentuja najwyzszy poziom, az milo popatrzec :-)
Gość
7 lat temu
Szkoda że taka piękna kobitka jak Grażynka nie ma dzieci.żal że geny się zmarnują.
Najnowsze komentarze (100)
bika
4 lata temu
Sepleniąca Kryśka , też mi klasa
gość
6 lat temu
niezle l***i z tych Losek
gość
7 lat temu
prowincja kocha te nudziare i tapir tej drugiej
gość
7 lat temu
ło boziu kochano jedna bufetowa z marago a druga nauczycielka nauczania początkowego w Lipinach gmina Badziew
gość
7 lat temu
Tak ciemnota się podnieca tak jak tym całym TVNem,a nie pomyślą ,że właśnie przez takich żyją w biedzie ,a co za tym idzie w ciemnocie
gość
7 lat temu
przykład jak z wielkiej przeciętności i pospólstwa można dzieki układom i układzikom wejść na wyżyny finansowe. Polska B kocha tę elegancję i tapir!
gość
7 lat temu
Loska ma fatalnie zrobione zęby,,wielgachne
gość
7 lat temu
Obie panie to przykład jak z wielkiego przeciętniactwa i pospolitości , przy doskonałych układach wejść na wyżyny finansowe!!!!!
gość
7 lat temu
mamunia odpicowana jak bufetowa z Lędzin a córeczka jedno wielkie przeciętniactwo. Ugrzeczniona barbie, której daleko do piekna i elegancji. Wystarczy ,że ją złapali jak nie sprzatała po swoim pupilu a już wpadki na wizji np. z rezyserem Majewskim nie do przyjecia. kamerzysci szybko zakończyli pracę gdy rezyser się zachnął. razek miał absolutna rację Pani grazia nie powiedziała nigdy nic odkrywczego jest jak mamałyga nudna i bez polotu. A jakie języki zna poza dukajacym włoskim i angielskim????
gość
7 lat temu
Uwielbiam ją. Etykietę wyprowadziła do rangi sztuki. Szkoda, że jej Bozia nie dała potomstwa. Mimo to wydaje się być zadowolona z życia.
gość
7 lat temu
Raczek swego czasu poowiedzia, ł ż e Torbicka nie miałaby szans na zaistnienie w TVP, gdyby nie koligacje rodzinne ( resortow dziecko)
Gość
7 lat temu
I cyt. Panią Beatę Szydło "burka i półksiężyc ci na drogę". Weź ze sobą Kłamacz
gość
7 lat temu
ja też
Gość
7 lat temu
Piękna mama,piękna córka i bardzo podobne do siebie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie