Maja Hyży ma problemy finansowe. "Szuka dodatkowej pracy, by utrzymać dzieci"

1645 reakcji
0
0
1645
Podziel się

"Alimenty nie pokrywają ich potrzeb" - mówi znajoma. Tymczasem Grzegorz i Agnieszka z nerwów wyjechali do Włoch... I grożą jej pozwem.

Maja Hyży ma problemy finansowe. "Szuka dodatkowej pracy, by utrzymać dzieci"

Dwa tygodnie temu Maja Hyży udzieliła tygodnikowi Twoje Imperium smutnego wywiadu, w którym ujawniła, że zajęty nową żoną Grzegorz nie poświęca zbyt dużo czasu ani uwagi swoim dzieciom. Życzyła mu, żeby w przyszłości tego nie żałował. Jak ujawniła, nie jest także przesadnie hojny. Podczas pospiesznego rozwodu Maja zgodziła się na 2 tysiące złotych miesięcznych alimentów na obu synów. Jednak od tamtego czasu stawka koncertowa Grzegorza znacznie wzrosła. Teraz za jeden występ bierze od 15 do 30 tysięcy. Nie uznał, że powinien płacić trochę więcej - na przykład 3 czy 4 tysiące miesięcznie.

W odpowiedzi Grzegorz Hyży i jego nowa, lubiąca luksusowe podróże żona Agnieszka Popielewicz-Hyży zagrozili "krokami prawnymi", jeśli Maja będzie dalej mówiła, co myśli o relacjach Grzegorza z dziećmi. Prawnicy muzyka oczekują od niej teraz... publicznych przeprosin.

Maja bardzo się tym zdenerwowała, zwłaszcza że nie stać jej przecież na wynajęcie drogiego prawnika. Ma dwójkę dzieci na utrzymaniu.

Jest strzępkiem nerwów - mówi w tygodniku Na żywo znajoma Mai. Jako początkująca piosenkarka nie zarabia dużo. Alimenty wysokości 2 tysięcy złotych na dwóch synków nie pokrywają potrzeb. Szuka dodatkowego zajęcia, by utrzymać dzieci.

Tymczasem Grzegorz i Agnieszka tak się tym wszystkim zdenerwowali, że dla ukojenia nerwów wyjechali do Włoch. Jak ujawnia tabloid, tam najlepiej odpoczywają. Tam także odbył się w lipcu tego roku ich luksusowy ślub, po którym odbyło się przyjęcie weselne w restauracji z widokiem na Rzym.

Maja, głowa do góry, większość ludzi jest z Tobą. Poczytaj komentarze.

1645
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(1645)
Gość
4 lata temu
Przykra sytuacja, teraz widać jaki jest ojciec dzieci.
Gość
4 lata temu
Wszyscy najmadrzejsi a TYLKO oni wiedza dokładnie jak jest !!!
Gość
4 lata temu
Maju jesteśmy z Tobą. D**ek z tego Twojego ex.
Gość
4 lata temu
Dziwicie sie? 2 dzieci ciężko utrzymac!
aga
4 lata temu
Drogi panie Hyży, żonkę można sobie wymienić ale dzieci się nie wymienia........ przykre.
Najnowsze komentarze (1645)
gość
4 lata temu
Popieprzyło się kolesiowi w głowie od tej całej sławy...
luna
4 lata temu
Maja bardzo mi przypomina swietnai bardzo piekna aktorke wloska Giulia Michelini rocznik 1985 grajca role Rosy Abate w wloskim serialu kryminalnym Squadra antimafia - Palermo oggi,
gość
4 lata temu
On ma wstrętna mordę. ..jak pawian!
olka
4 lata temu
nikt do konca nie wie jaka jest prawda. Wiemy doskonale ze portale i te wszystkie szmatlawce lubia pisac bzdury wyssane z palca! Dlatego nie powinnismy nikogo oceniac, bo wszystkie artykuly robią z grzeska i agi najgorszych a z majki wielka ofiare. Takze lepiej sobie odpuscic bo tylko oni najlepiej wiedza jak jest.
gość
4 lata temu
podobne z popielewicz
gość
4 lata temu
myśle że fajna z niej kobieta! zasługuje na prawdziwego faceta!
aga
4 lata temu
Mogę tylko współczuć Mia, ale jak on taki żonkoś to pewnie jeszcze nie jeden ślub przed nim.
gość
4 lata temu
nie trawie tego buraka ! jest po prostu dnem... zostawił rodzinę dla jakiejś lafiryndy. Chłopie żal na Ciebie patrzeć i na tą nadętą popielewicz. Maja dużo wytrwaości a oni i tak się sobą znudzą... show biznes is brutal
wkurzona
4 lata temu
To za normalną prace niech sie Maja weźmie. Wiekszość kobiet w naszym kraju maja alimenty w wysokości 300-500 zł na jedno dziecko i jakoś muszą dać sobie rade. a to żę Grzegorz tak sie wybił i zarabia tyle ile zarabia to maję nie powinno interesować. Nie zagląda sie do cudzego portfela. Wielką ofiarę z siebie robi.
gość
4 lata temu
Ani Maja ani Aneta zając dzieci nie utrzymają z pozytywnych komentarzy....
gość
4 lata temu
Maju jesteś tak piękną kobietą i silną ze taka p. Popielewicz nie dorasta Ci do pięt, nie wspominając o Twoim byłym. Wierz w siebie, a dasz radę we wszystkim! Widocznie coś lepszego czeka na Ciebie w życiu, a już na pewno ktoś! Powodzenia
gość
4 lata temu
No dobra ale dwa tys zlotych to ja mam miesiecznie na 4 osoby !
Gość
4 lata temu
Brak słów .
Gość
4 lata temu
Klasyka przypadku. Karygodne zachowanie "gwiazdorka". Sprowadzic dzieci do poziomu zycia minimum socjalnego. Na dlugoterminowa terapie chlop sie nadaje.
...
Następna strona