Trwa ładowanie...
Przejdź na

Potocka o Nowickim: "Wzięłam ślub ze wspomnieniami!"

90
Podziel się

"Okazało się, że tęskniłam za iluzją. Janek nie pragnie więzi z drugim człowiekiem".

Potocka o Nowickim: "Wzięłam ślub ze wspomnieniami!"
bCORimad

W lipcu sąd ostatecznie rozwiązał małżeństwo Jana Nowickiego i Małgorzaty Potockiej. Chociaż rozstali się już jesienią poprzedniego roku, jeszcze przez kilka miesięcy wzajemnie oskarżali się o rozpad związku. W międzyczasie Potocka zdążyła już znaleźć sobie kolejnego kochanka, który ma szansę na zostanie jej siódmym mężem. Przypomnijmy: Potocka znowu wychodzi za mąż! "Iwo poprosił mnie o rękę 2 DNI PRZED ROZWODEM"

Jak można się było tego spodziewać, była żona Jana Nowickiego udzieliła właśnie szczerego wywiadu kolorowemu dwutygodnikowi, w którym rozlicza się z przeszłością. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską Potocka stwierdziła, że "wzięła ślub ze wspomnieniami", bo Nowicki tak naprawdę nigdy nie był zainteresowany głębszą relacją:

Ja mam w sobie coś takiego, że mojemu mężczyźnie chcę dać wszystko, wypełnić mu życie, ale Jan tak naprawdę nie pragnie więzi z drugim człowiekiem. Jedyna prawdziwa więź, jakiej zaznał, łączyła go z Piotrem Skrzyneckim - twórcą Piwnicy pod Baranami - powiedziała. Na co dzień nie dawałam rady tak żyć. Bo musiałabym przestać być sobą. Jan był innym człowiekiem niż ten mężczyzna, z którym rozstałam się trzydzieści lat temu i ciągle za nim tęskniłam. Okazało się, że tęskniłam za iluzją. Jan uważał, że wszystko już zrobił, że bliżej mu do śmierci niż do życia. A mnie jest bliżej do życia niż do śmierci. (...)

bCORimaf

Tego chciałam, ale - cóż, nie udało się. Dlatego, że ja nie umiem żyć w fałszu. Dla mnie zawsze najważniejsza była prawda i wyzwania, jakie niesie mój zawód. Liczyłam na to, że dla Jana to też będzie bardzo ważne. Wiązałam z tym wielką nadzieję - wyznała. Ale po jakimś czasie dotarło do mnie, że wzięłam ślub ze wspomnieniami, które nie pokryły się z rzeczywistością. Nie byliśmy w stanie zbudować silnego związku z prozaicznych powodów. Ja mieszkam w Warszawie, tu mam swoje miejsce, swoją scenę. Jan nie mógł zrozumieć mojego poświęcenia dla teatru. Jemu to już dawno przeszło, chciał żyć bez zobowiązań i spacerować po Plantach.

bCORimal
bCORimaG
KOMENTARZE
(90)
gość
5 lata temu
Lubie Potocka! Wie, czego chce, żyje pełnia życia i nie przejmuje sie tym, co inni mówią! To jest odwaga i zazdroszczę:)
gość
5 lata temu
kochala mlodego lowelasa, a wyszla za maz za zgorzknialego dziadka
gość
5 lata temu
Nowicki to b****n I bawidamek
bCORimaH
gość
5 lata temu
a co sobie myślałas kobieto, w wieku 60 lat biorac za meza 13 lat starszego piernika????
Gość
5 lata temu
Pp co takoe rzeczy po rozwodzie?mowic???
Najnowsze komentarze (90)
gość
5 lata temu
fajny ten nowy gachu!
Gość
5 lata temu
Nowicki jest człowiekiem spełniony dobry aktor, ojciec , dziadek dlatego woli spacerować po plantar niż biegać po ściankach I brukowcach opowiadająć łzawe historyjki dla gospodyń domowyvh
Janek kos
5 lata temu
Ona potrzebuje kogoś kto ja zerżnie trzy razy w tygodniu bez marudzenia.Ja osobiście przyznaje jej racje.
gość
5 lata temu
Wulgarna uroda ! G****a i naiwna baba. Chce cały czas leżeć w łóżku i pachnieć. Ale zawiedzie się, bo życie nie polega tylko na łóżku.
gość
5 lata temu
Bo chłopy SZYBCIEJ tetryczeja i z niego już stary dziad, a ona jeszcze babka pełna życia. Dziewczyny nie bierzcie sobie starszych!!!
gość
5 lata temu
że powtórzę za Tadeuszem Boy - Żeleńskim: bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz ...
gość
5 lata temu
Dziwaki
gość
5 lata temu
Niech to będzie przestroga dla kobiet wychodzących za mąż za dużo starszych mężczyzn. Z początku jest jako tako, ale gdy przekroczą wiek senioralny (>65) to tetryczeją, chociaż niektórzy udają (nawet przed sobą), że tak nie jest.
bCORimaz
gość
5 lata temu
ta kobieta jest prze obrzydliwa. !!!. taki babochłop!. Zero kobiecości i p******a twarz
k,
5 lata temu
Burdel-Mama
Gość
5 lata temu
Ona wygląda jak stara w*****a
gość
5 lata temu
był za słaby w te klocki i tyle
gość
5 lata temu
obrzydliwa wstretna s**a z obrzydliwa p***a.
Gość
5 lata temu
Tak to jest z egoistami jak już się starzeją to masakra
...
Następna strona
bCORimbb