Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teodorska żyła za pieniądze mafii?

387
Podziel się

Najbardziej bezlitosna i zła kobieta showbiznesu?

Teodorska żyła za pieniądze mafii?
bCOBimeZ

Małgorzata Teodorska żaliła się ostatnio w tabloidzie, że prasa niesprawiedliwie przyczepiła się do jej byłych facetów.

Z kim bym się nie spotykała, natychmiast pojawia się informacja, że to gangster albo bogaty biznesmen - skarżyła się tygodnikowi Świat i Ludzie. Och, jak niesprawiedliwe i okrutne są media...

Fajnie, to doskonała okazja, żeby przypomnieć, co Super Express pisał o jej byłych facetach (po wielu latach nie słychać, żeby wygrała jakiś proces przeciwko gazecie, zakładamy więc, że wszystko, co napisane poniżej, jest prawdą). Według oficera CBŚ-u były chłopak Teodorskiej (z którym mieszkała i była w NORMALNYM, STAŁYM ZWIĄZKU!), należał do "pierwszego garnituru" gangu pruszkowskiego! Szczerze mówiąc, gorsze rzeczy czytaliśmy chyba tylko o rodzinie Patrycji Kazadi (handel bronią, grabież majątku afrykańskiego państwa, w którym miliony ludzi umierają z głodu, "defraudacja ładunku ropy z tankowca", itp. - *ZOBACZ!)
*
.

bCOBimfb

Ukochany gwiazdki serialu "Plebania" związany jest z grupą przestępczą zajmującą się handlem narkotykami! - pisze Super Express. Jeszcze niedawno Małgorzata Teodorska brylowała na salonach ze swoim kochankiem Dariuszem. Dziś może mu co najwyżej donosić paczki do aresztu.

Pod koniec października [2005 roku] Centralne Biuro Śledcze rozbiło gang narkotykowy. Jednym z aresztowanych był Dariusz O., oskarżony o kierowanie grupą rozprowadzającą w Polsce narkotyki od mafii tureckiej i albańskiej. Dariusz O. mieszkał z Małgorzatą Teodorską, opiekował się jej córką, Wiktorią. Aresztowali go w jej domu.

"Przed godziną 6:00 funkcjonariusze wtargnęli do mieszkania aktorki" - mówi nasz informator. "Bez cackania się wyważyli drzwi, wyciągnęli Dariusza z łóżka, rzucili na podłogę i skuli kajdankami."

Dariusza O. aktorka poznała ponad dwa lata temu w restauracji. "Ma niezwykłe poczucie humoru. Potrafi mnie rozbawić do łez" - mówiła o gangsterze. "Mój ukochany daje mi i córce poczucie bezpieczeństwa."

bCOBimfh

"Mózgiem grupy jest Jerzy W. "Żaba", jeden z bossów gangu pruszkowskiego. Dariusz O. to "pierwszy garnitur" tej grupy" - mówi nam oficer warszawskiego CBŚ. Funkcjonowali w całej Europie przez całe lata 90., aż do 2004 roku. Według ustaleń śledczych, Dariusz O. organizował w Polsce sprzedaż narkotyków.

"Zarobione na heroinie pieniądze gangsterzy inwestowali w kokainę kupowaną od karteli południowoamerykańskich" - opowiada nasz rozmówca. "W tej sprawie będziemy stawiać zarzuty kolejnym osobom, może ich być nawet 200."

To jednak NIE WSZYSTKO. Poprzedni facet Teodorskiej też był według Super Expressu bandytą. I to jeszcze groźniejszym!

Miała 17 lat, gdy zaszła w ciążę i urodziła córeczkę Wiktorię. Jej mężem był Leszek T., z którym po kilku latach się rozwiodła - pisze Super Express. Została przy jego nazwisku.

bCOBimfi

Prawda jest taka, że jej były mąż to przestępca, członek gangu z Targówka. Trafił do więzienia za napady, zastraszenia, haracze. Dlaczego związała się z kolejnym bandziorem, Dariuszem O.?

Zastanówcie się - "napady", "zastraszenia" i "haracze". Czy są jakieś groźniejsze przestępstwa? Czytając te teksty, można się tylko śmiać z Teodorskiej, żalącej się, że media źle mówią o jej byłych chłopakach. Z tych publikacji wynika jasno, że Teodorska przez lata żyła z pieniędzy pochodzących z handlu narkotykami i zrabowanych bitym i zastraszanym niewinnym ludziom! Za te pieniądze Małgosia kupowała sobie ładne, markowe ubrania i jeździła luksusowym samochodem.

Właściwie to żal nam trochę tych facetów. Fundowali wygody kłamliwej panience, która potem się na nich wypięła. Żyła przez lata na ich koszt, a teraz nawet nie odwiedza ich w więzieniu.

bCOBimfj
bCOBimfC
KOMENTARZE
(387)
gość
12 lat temu
"Za te pieniądze Małgosia kupowała sobie ładne, markowe ubrania" to czemu tego nie robila? jakos nie widze zeby miala takie
Wybredna Fran...
12 lat temu
Różowa koszula z marszczeniami, gatki takie jakieś hm.. 'nietypowe' (ogranicze sie do tego określenia :D) a buciki jak ze Stady-jonu :D Bezcenne :D
gość
12 lat temu
Widocznie lubi przestepcow ,skoro zyla z kradzionych pieniedzy to powinni jej caly majatek zabrac !
bCOBimfD
gość
12 lat temu
To wredna s**a!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Co to za pusta, zapatrzona w siebie kretynka :/ Miałam wątpliwą przyjemność obcować z tą...na jednej imprezie ehhh :/ Słów szkoda
Najnowsze komentarze (387)
ŻORŻ PONIMIRS...
2 lata temu
ciekawe jak bardzo głośno jej burczy w brzuchu gdy ma okres k***s
ŻORŻ PONIMIRS...
2 lata temu
JEST Z******TA
gość
3 lata temu
Dziewczyna od nastolatki zdawała sobie sprawę ze swoich atutów i wykorzystywała je tak jak potrafiła. Wychowana na starej Pradze przez ojca byłego milicjanta nauczyła się sobie radzić. Trochę poszła na skróty i zapętliła się. To na prawdę była miła dziewczyna,która pobłądziła trochę przez wyjątkową urodę i zwykłą zachłanność. Ktoś jej wmówił,że jest wyjątkowa,nieprzeciętna i należy się jej więcej niż innym ale zabrakło kogoś kto by jej uświadomił,że coś więcej to nie koniecznie kasa,luksus i błyszczenie. Szkoda dziewczyny choć może się opamięta i uda się jej stworzyć normalną,bezpieczną rodzinę opartą nie tylko na złudnym bezpieczeństwie materialnym. W tym przypadku uroda jej zaszkodziła bo spotykała mężczyzn,którzy widzieli w niej tylko jedno a ona im to dawała. Byłem ich sąsiadem i często widywałem ją i jej siostrę bliźniaczkę. Ciekawe jak tej drugiej się ułożyło. Była delikatniejsza jeśli chodzi o urodę i również charakter. Śliczna dziewczyna.
LEŚNY DRAB
3 lata temu
AŻ MI K***S STANĄŁ
LEŚNY DRAB
3 lata temu
MEGASEXOWNA KOBIETA
LEŚNY DRAB
3 lata temu
ZGRABNA ONA JAK ŁANIA
LEŚNY DRAB
3 lata temu
DO P********IA W SAM RAZ
LEŚNY DRAB
3 lata temu
POP PROSTU PIĘKNA
bCOBimfv
LEŚNY DRAB
3 lata temu
TAKIEJ D***E TO TYLKO K***SIKA DO D**Y WKŁADAĆ
LEŚNY DRAB
3 lata temu
NIC TYLKO WALIĆ GRUCHĘ
LEŚNY DRAB
3 lata temu
WSADZIŁBYM JEJ K****A W D**Ę
LEŚNY DRAB
3 lata temu
JUŻ MI K***S NA JEJ WIDOK STAJE
LEŚNY DRAB
3 lata temu
P**********YM JĄ
gość
5 lata temu
TFF.
...
Następna strona
bCOBimfX