Trwa ładowanie...

Zobaczcie, kto weźmie udział w pokazie Victoria's Secret! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Oprócz popularnych "aniołków" w pokazie wezmą udział Kendall Jenner, Gigi Hadid i Magdalena Frąckowiak.

1
 / 29
Kendall Jenner
Kendall Jenner
0
0

W świecie mody trwa już odliczanie do kolejnego pokazu Victoria's Secret. 10 listopada odbędzie się jubileuszowe, dwudzieste show znanej marki. Na wybiegu, jak zwykle pojawią się "aniołki", wśród których zobaczymy Alessandrę Ambrosio, Monikę Jagaciak i Lily Aldridge, która zaprezentuje "fantasy bra" warty 2 miliony dolarów.

Poza "aniołkami" w pokazie weźmie udział blisko 30 modelek. Są wśród nich nazwiska bardzo znane, jak Kendall Jenner czy Gigi Hadid. Niektóre dziewczyny zobaczymy na wybiegu VS po raz kolejny (w tym Magdalenę Frąckowiak), ale wśród wybranek znalazło się też kilka nowych nazwisk z całego świata. Dla każdej z nich udział w prestiżowym show to spełnienie największych marzeń.

2
 / 29
Gigi Hadid
3
 / 29
Magdalena Frąckowiak
4
 / 29
Joan Smalls
5
 / 29
Rachel Hilbert
6
 / 29
Shanina Shaik

Shanina Shaik

7
 / 29
Maud Welzen
8
 / 29
Yumi Lambert
9
 / 29
Daniela Braga
10
 / 29
Bridget Malcolm
11
 / 29
Barbara Fialho
12
 / 29
Cindy Bruna
13
 / 29
Izabel Goulart
14
 / 29
Constance Jablonski
15
 / 29
Gracie Carvalho
16
 / 29
Devon Windsor
17
 / 29
Josephine Skriver
18
 / 29
Leila Nda
19
 / 29
Leomie Anderson

Leomie Anderson

20
 / 29
Lily Donaldson
21
 / 29
Maria Borges
22
 / 29
Megan Puleri
23
 / 29
Ming Xi
24
 / 29
Sanne Vloet
25
 / 29
Sui He
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
9.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
8.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
7.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
6.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
5.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
4.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
3.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
2.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
1.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.