Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szapołowska: "Rozwiodłam się przez Sylvestra Stallone"

197
Podziel się:

W latach 90-tych mieszkała w Los Angeles. "Miałam depresję, bo udawałam żonę dyplomaty".

Szapołowska: "Rozwiodłam się przez Sylvestra Stallone"
bEDpHbFh

Kilka dni temu ukazała się książka Łukasza Maciejewskiego _**Aktorki. Portrety**_. 14 aktorek, m.in Jadwiga Barańska, Iga Cembrzyńska, Krystyna Janda i Grażyna Szapołowska opowiedziało autorowi o swoim życiu. Szapołowska pojawiła się na promocji książki i opowiedziała o jeszcze jednym wydarzeniu ze swojego życia. Na spotkaniu z czytelnikami zdradziła kulisy swojego rozwodu z dyplomatą Pawłem Potoroczynem. W 1995 roku zawiesiła dla niego karierę aktorską i wyjechała do konsulatu w Los Angeles, gdzie jej mąż pełnił funkcję attache kulturalnego. Aktywnie zabiegał wtedy o przyznanie Andrzejowi Wajdzie honorowego Oscara.

Miałam depresję, bo udawałam żonę dyplomaty i bawiłam się w dyplomację - wspomina Szapołowska. Aktor umiera, gdy nie tworzy, taka jest prawda.

Na jednym z przyjęć pojawił się Sylvester Stallone. Jednocześnie z Grażyną wyszli na papierosa. Mąż aktorki bardzo chciał go poznać.

bEDpHbFj

Jak zobaczyłam Sylvestra Stallone, to pomyślałam sobie: idę z nim zapalę papierosa - wspomina Szapołowska. Nie podeszłam do niego, ale stanęłam przy takim wysokim stoliku, o który można oprzeć się łokciem, zapaliłam sobie papierosa i w tym momencie podszedł do mnie mój mąż. Mówi tak: "Słuchaj, przecież tu jest wielki Sylvester Stallone, ja muszę go poznać". Pomyślałam sobie: "No dobrze, to chodź, poznam cię z nim". Sylvester, jak to Sylvester - miałam na sobie wąską spódniczkę i wysokie szpilki - od czasu do czasu, paląc papierosa, spoglądał na dół i do góry. Podeszłam i powiedziałam tak: "Czy mogę panu przedstawić mojego męża, który jest attaché kulturalnym w Los Angeles? Jest dyplomatą i chciałby pana poznać".

Szybko tego pożałowała, bo mąż wprawił ją w takie zakłopotanie, że od razu postanowiła się z nim rozwieść.

W tym momencie mój mąż powiedział coś takiego: "Panie Stallone, ja mam niezwykły szacunek dla pana, ja jestem w panu zakochany, ale nie tylko ja - cała Polska, bo dzięki panu narodziła się u nas Solidarność" - opowiada zażenowana aktorka. I ja w tym momencie wiedziałam, że się rozwiodę.

bEDpHbFp
bEDpHbFK
KOMENTARZE
(197)
gość
6 lat temu
Faktycznie, faceci potrafią być żałośni np. ekskluzywny m***l, maślak, woliński, majdan i inne okazy westchnień wiejskich dziewuch bez szkoły...
gość
6 lat temu
aha. w sumie nie wiem co powiedzieć
Gość
6 lat temu
Czy on o tym wie?
bEDpHbFL
Gość
6 lat temu
He he Solidarność dzięki Rambo😉
gość
6 lat temu
Zawsze była przemądrzała a to dziwne bo pewnie z gminu pochodzi
Najnowsze komentarze (197)
Marianna
6 lat temu
Matko kochana i co? Kobieto>>>>>ocknij sie!
gość
6 lat temu
Stara ropa .
gość
6 lat temu
no tak ale o co tu chodzi co ona ma do solidarności heheh
gość
6 lat temu
Czegoś tak głupiego dawno nie słyszałam od kobiety w tym wieku. No gdyby to powiedziała jakaś młoda dziewczyna to bym pomyślała, no zgłupiala, ale dojrzała kobieta , to szkoda mi jej.
gość
6 lat temu
uroda przeminela,a rozumu to nigdy nie bylo.
gość
6 lat temu
Szapolowska bredzi od rzeczy , ale pieknie i naturalnie sie starzeje !!! No coz , nie mozna miec i rozumu i urody , co widac , slychac i czuc!!!
gość
6 lat temu
CO ZNACZY BYĆ MITOMANKĄ
gość
6 lat temu
ale g****a...
bEDpHbFD
gość
6 lat temu
EGO tej kobiety jest zalosne
gość
6 lat temu
PUSTOSTAN NIESTETY
gość
6 lat temu
ale g****a stara baba, nie czytajcie tej książki, pewno jeszcze gorsze bzdury wypisane.
KKK
6 lat temu
a coz takiego ona tworzyla-swiecila golym dupskiem-to ci dopiero artystka,typowa egocentryczka
gość
6 lat temu
pusta głowa...
gość
6 lat temu
Twoja wypowiedz mowi raczej o twojej glupocie...!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDpHbGw
bEDpHbGx
bEDpHbGy
bEDpHbGz
bEDpHbGA
bEDpHbGf