Trwa ładowanie...
Przejdź na

Egzorcyzmy w Sejmie... "Chcemy ZŁE DUCHY wypędzić z tego pokoju!"

1321
Podziel się:

Ksiądz "oczyścił" pokój po partii Janusza Paikota. "Ta woda święcona jest tu jak najbardziej wskazana" - mówi Zbigniew Ziobro.

Egzorcyzmy w Sejmie... "Chcemy ZŁE DUCHY wypędzić z tego pokoju!"

Po wyborach parlamentarnych doszło do dużych zmian personalnych w Sejmie. Partia Twój Ruch, która w ogóle nie weszła do parlamentu, musiała opuścić gabinety zajmowane przez ostatnie cztery lata. Uważany za przynoszący pecha pokój 143 przeszedł teraz w ręce Zjednoczonej Prawicy. Jej działacze z Beatą Kempą na czele wezwali księdza, żeby wypędził "złe duchy" z miejsca zajmowanego wcześniej przez Janusza Palikota i jego zwolenników.

Na rytuał religijny zaproszono także media. Kempa wyjaśniła w wywiadzie dla Superstacji, dlaczego wezwano kapłana.

Tutaj w naszej ocenie odbywała się walka dobra ze złem. A odwrotnie może jeśli idzie o Palikota, to raczej Złego z Dobrym - powiedziała Kempa. Pamiętamy próbę krzyku w sprawie tego, żeby zniknął krzyż.

Z "wypędzenia złych duchów" cieszy się także poseł Zjednoczonej Prawicy Andrzej Romanek:

Jest to lokal po partii Ruch Palikota, czy Twój Ruch. To tym bardziej jest to zasadne, bo chcemy te złe duchy wypędzić z tego pokoju, aby dobry duch nad tą dobrą formacją czuwał.

W pokojach Twojego Ruchu wisiały wcześniej antyklerykalne plakaty, które zostały przeniesione do pomieszczeń zajmowanych wcześniej przez Solidarną Polskę.

Nie uwierzyłbym, gdybym nie zobaczył - skomentował znaleziska prezes ugrupowania, Zbigniew Ziobro. Więc ta woda święcona jest tu jak najbardziej wskazana. Chcemy w dobrym klimacie funkcjonować. To, co zawiesił na ścianie Palikot, ściągnęło go do samego piekła w polityce. Mam nadzieję, że się jeszcze nawróci i do piekła nie trafi.

Podczas obrządku w pokojach partyjnych wszystkie stoły zastawione były suto jedzeniem. Po poświęceniu wszystkich kątów politycy w towarzystwie księdza zasiedli do obiadu.

Obecnie krzyże wiszą nad każdymi drzwiami, a na sejmowych półkach poustawiano obrazki ze scenami religijnymi. Skomentował to Wincenty Elsner, dawny poseł Twojego Ruchu.

Zaglądałem tam, widziałem, że ten pokój przypomina bardziej kaplicę niż pokój sejmowy. Jest to jakiś przyczynek do dyskusji o świeckim państwie, czy w tym Sejmie potrzebne są dwie kaplice?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1321)
gość
9 lat temu
co to za cyrk
gość
9 lat temu
Jak się chciało, to się ma rządy Pisu. Kto na nich głosował ?????!!!
gość
9 lat temu
I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo.
gość
9 lat temu
Wycierać sobie wiarą polityczne gęby - super, nie ma co...
gość
9 lat temu
Rzad zaklamanych katolikow, straszne to co Polakow czeka.
Najnowsze komentarze (1321)
Gość
8 lat temu
Prawdziwy cyrk !
gość
8 lat temu
Wszyscy w tym pokoju powinni j****ć pustymi łbami o ścianę !!! Może by pomogło na ich chore łby !!!
gość
9 lat temu
Boze cos Polske...
gość
9 lat temu
I Spalmy czarownicę szydło!a kaczzora do wora i utopić!
gość
9 lat temu
banda nawiedzonych debili i tyle w temacie
gość
9 lat temu
Ksiądz kropidło to było do przewidzenia mamy państwo wyznaniowe .zwykła katoliczka nie popierająca tego
gość
9 lat temu
Ksiądz kropidło to było do przewidzenia mamy państwo wyznaniowe .zwykła katoliczka nie popierająca tego
gość
9 lat temu
Kempa wygląda jak 1-wsza dójka z PGR-u . i jeszcze te szopki. Może mogła się poddać "przelewaniu woskiem" podobno też pomaga.
gość
9 lat temu
No to teraz wiecie na kogo głosowaliście, trochę pozno na oburzenie...
gość
9 lat temu
Ciemnogród to ci, którzy wierzą w tego "newsa". Popatrzcie na zdjęcia, to jakieś spotkanie wielkanocne. Poza tym zielone liście w listopada??? Ech wy lemingi
kurwa kpina z...
9 lat temu
Zobacz ciemnogrodzie na kogo głosujesz. Jedna szopka z wypędzaniem duchów a druga podczas zaprzysiężenia. CO to ma ku*** być? W rządzie nie ma ani jednej rzetelnej osoby, niezależnie od partii. Pytanie tylko co z tym zrobić? Jaja sobie robią zamiast rzetelnie wypełniać obowiązki. Jak chcą wystawiać przedstawienia, to do teatru, albo kabaretu. Zamiast kończyć tu studia trzeba było 5 lat temu wyjechać do bardziej rozwiniętego kraju. Miałbym juz na dom. Pozdro "G***i Ludzie"
gość
9 lat temu
Ja bym jeszcze zdezynfekował na wszelki wypadek
gość
9 lat temu
Gdzie te suto zastwione jadłem stoły, 3 sałatki, serio pudlu?
gość
9 lat temu
kto na nich głosował??????????? przyznawać się!!!!!!
...
Następna strona