Państwo Islamskie apeluje do swoich wyznawców: "Otrzymaliście rozkaz, aby WALCZYĆ Z NIEWIERNYMI!"

600
Podziel się

"Jest broń i cele gotowe, by w nie uderzyć. Nawet trucizna jest dostępna, dlatego zatruwajcie wodę i pożywienie choć jednego z wrogów Allaha".

Państwo Islamskie apeluje do swoich wyznawców: "Otrzymaliście rozkaz, aby WALCZYĆ Z NIEWIERNYMI!"

Prawie dwanaście godzin po krwawych zamachach w Paryżu wiadomo już, kto stoi za atakami terrorystycznymi w stolicy Francji. Około południa agencja Reuters podała, że w Internecie opublikowano nagranie bojowników Państwa Islamskiego, którzy przyznali się do wczorajszych wydarzeń.

Teraz media publikują większe fragmenty nagrania bojowników ISIS. Wideo zostało wykonane i upublicznione przez grupę postrzeganą jako "przedstawiciele medialni" Państwa Islamskiego. Terroryści z al-Hajat Media Center zaapelowali do swoich współwyznawców, by ci kontynuowali wojnę z Francją i innymi państwami usiłującymi stanąć na drodze ich religii:

Tak długo, jak będziecie prowadzić bombardowania, nie zaznacie pokoju. Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy - mówi bojownik ISIS. W rzeczy samej otrzymaliście rozkaz, aby walczyć z niewiernymi wszędzie tam, gdzie ich spotkacie - więc na co czekacie? Jest broń, są dostępne samochody i cele gotowe, aby w nie uderzyć - apeluje terrorysta. Nawet trucizna jest dostępna, dlatego zatruwajcie wodę i pożywienie choć jednego z wrogów Allaha.

Agencja Associated Press podaje także, że przy zwłokach jednego z zamachowców odnaleziono syryjski paszport.

Prezydent Francji Francois Hollande zapowiedział wojnę z terrorystami:

Francja jest ranna, ale powstanie. Nic nie może jej dotknąć. Francja zatriumfuje nad barbarzyństwem. Jesteśmy silni i waleczni - powiedział na konferencji prasowej.

W zamachach terrorystycznych w Paryżu zginęło 127 osób. Kolejnych sto jest w bardzo ciężkim stanie.

KOMENTARZE
(600)
gość
4 lata temu
boje sie o przyszlosc mojego dziecka- !
gość
4 lata temu
no to sie zaczyna.
Gość
4 lata temu
boję sie :(
Gość
4 lata temu
Masakra
gość
4 lata temu
Dziękujemy Ci Angelo Merkel i reszto lewicowych politykierów.
Najnowsze komentarze (600)
Gość
4 lata temu
Niewypuscil ich na teren polski Tusk to zdrajca
gość
4 lata temu
Dlaczego zakrywaja twarze? Tchorze!!!!!
gość
4 lata temu
Po co ta publikacja?
gość
4 lata temu
Kopaczowa ich nam. Tu wpuściła i co teraz z nami będzie ???
gość
4 lata temu
wszystkich muzułmanów w samolot i z powrotem do swojego kraju niech oni giną w walce z państwem islamskim , to ich wojna , a nie uciekać jak szczury
gość
4 lata temu
Manipulacja informacją w interesach prowojennych. Dla niedoinformowanych doczytajcie, Islam uznaje również proroków chrześcijańskich i żydowskich (Jezusa i Mojżesza) jako świętych, ergo Chrześcijanie i Żydzi nie są w teologii islamskiej niewiernymi. Taka narracja dżihadu pasuje najbardziej CIA i wszystkim prowojennym, wpsirającym teroryzm mocarstwom, żeby było potem kogo bombardować pod pretekstem wspólnego wroga.
gość
4 lata temu
dokładnie!! w*n z Europy uchodźcom- czemu nikt tego nie mówi głośno. To się będzie działo coraz częściej i coraz bardziej masowo jeżeli rządzący nie zareagują. Prada jest taka, ze nas już sprzedali dla Unii a idea jest jeszcze inna tej przeklętej Unii... Ciekawe, ze ludzie widzą co się dzieje a "rządzący" udają ślepych i dobrych samarytan. Mam ciotkę w Szwecji, która mówi, ze przyjeżdżając teraz do Polski odpoczywa bo tam teraz jest piekło ponad 40 stref szariatu, zęby leczą im za darmo a dla przeciętnego Szweda to jest bardzo duży koszt (pok 25 tys koron), baseny przepełnione muzułmankami kąpiącymi się w tych swoich brudnych szmatach. Czy tego tez chcemy u nas?
gość
4 lata temu
Jestem z ofiarami ale nie z Francją,która sama zaprosiła ta hołotę do siebie.
gość
4 lata temu
Nawet kobieta jest wśród debili !Koszmar!!!!
gość
4 lata temu
Jakas ty pusta i nic nie rozumiesz...na politykow za co????Nie kazdy moslem to terrorysta ...ludzie co wy bredzicie!!!!! isis to zuepelnie inna neczka co nie ma z prawdziwym islamem nic wspolnego...
gość
4 lata temu
Bóg jest sprawiedliwy, a kto mieczem wojuje, od miecza zginie..
gość
4 lata temu
Ciekawe jak zareagują ich wyznawcy?
gość
4 lata temu
wyrznac co do jednego
gość
4 lata temu
tyle, ze co im to daje??bo nie bardzo rozumiem o co im chodzi???i odnosze wrazenie, ze oni sami nie do konca wiedza o co im chodzi??Jak tak wszystkich wybija to co im zostanie??gruzowisko i bieda...i co dalej??kogo beda terroryzowac??samych sieie wzajemnie??? Po co zabijac w imie religii??nie lepiej zyc ze soba...razem???normalnie???
...
Następna strona