Blogerka pokazuje, jak stać się kopią Kylie Jenner

91
Podziel się

Udowodniła, że bycie Kardashianką to tylko kwestia znajomości makijażowych sztuczek... i mnóstwa wolnego czasu.

Blogerka pokazuje, jak stać się kopią Kylie Jenner

Sukces Kardashianek jako najbardziej wpływowych celebrytek na świecie wcale nie wynika z ich wyjątkowej urody. Przeciwnie, na starych zdjęciach widać, że to zwyczajne dziewczyny, które nauczyły się serii sztuczek z makijażem i strojami korygującymi figurę.

Okazuje się, że, aby zostać jedną z nich, wystarczy znać kolejność i miejsca nakładania kolejnych warstw kosmetyków o różnych odcieniach. Skorzystała z tego Honorata Skarbek, która dzięki zabiegom kosmetycznym upodobniła się do swojej idolki, 18-letniej Kylie Jenner.

Kanadyjska wideoblogerka, Shivani Sharma, postanowiła udowodnić, że rzeczywiście istnieje przepis na "twarz Kylie". Nagrała 8,5-minutowy, ale bardzo przyspieszony film, na którym makijażystka Ashley Harry zmienia ją w kopię Kardashianki.

To nagranie jest częścią serii fotografii, które wykonuję do szkoły - powiedziała Sharma. To nie przegadany instruktaż makijażu. Nie chciałam też podbijać internetu. To było raczej sprawdzenie w rzeczywistości, czego potrzeba, żeby osiągnąć wygląd Jenner/Kardashian, który prezentują w mediach społecznościowych.

Jednocześnie Shivani pokazała, że osiągnięcie takiego wyglądu zajmuje bardzo dużo czasu. I to nie tylko jej, bo i samej Kylie, która prywatnie wygląda zupełnie inaczej niż jej kreacja stworzona na potrzeby show biznesu.

Zobaczcie nagranie:

KOMENTARZE
(91)
LOL
4 lata temu
Kilo tapety i może jakoś to przejdzie...
gośćf
4 lata temu
co ludzie w nich widzą, że tyle czasu i uwagi im poświęcają....
Gość
4 lata temu
Kardashianki to porażka cywilizacji
gość
4 lata temu
a która chciałaby byc taka nadmuchana...
Gość
4 lata temu
Cale kardjaszan tona makijazu i pusto we lbie.
Najnowsze komentarze (91)
gość
4 lata temu
szczerze mówiąc, to ta laska od samego początku wyglądała jak jedna z kardashianek/jennerek XD
Gość
4 lata temu
Jedno z glupszych nagran. Jaka przemiana?
gość
4 lata temu
pfff hahah taaaki artykuł taaaki filmik a umiejętności mua średnie a przynajmniej tu nie pokazane, "obróbka" oczu pozostawia wiele do życzenia, to po prostu pacnięcie i lekkie roztarcie cienia,konturowanie zerowe, a poza tym co to za transformacja jak ta dziewczyna jest do niej po prostu podobna
gość
4 lata temu
ta dziewczyna i tak jest do niej bardzo podobna, nawet bez makijażu
gość
4 lata temu
mimo wszystko trzeba mieć taki typ urody jeszcze...
gość
4 lata temu
No sorry, ale jaka to transformacja, kiedy ta laska już na samym początku ma urodę i rysy twarzy bardzo podobne do Kylie Jenner? Gdyby dziewczyna o urodzie np. aryjskiej czy azjatyckiej zdołała uzyskać taki efekt to byłoby coś. A tutaj to po prostu kwestia zrobienia podobnego makijażu.
gość
4 lata temu
Podoba mi się co powiedziała Honorata.
gość
4 lata temu
Tylko, że ona i przed tym była do niem podobna. Nie, nie każdy może wyglądać jak Kardaszianki. Makijaż nie zmieni rysów twarzy, nosa, kości. Niech zrobią na Kylie dziewczynę z pociągłą twarzą i długim nosem. jak będzie podobna to uwierzę, że uroda celebrytek to tylko makijaż.
gość
4 lata temu
Nie rozumiem dlaczego ktoś chciałby upodobniać się do Kylie... W ogole nie rozumiem fenomenu tej całej rodziny.
gość
4 lata temu
Po co się do kogoś upodabniać, kopiować? Wolę oryginał od kopii.
gość
4 lata temu
ale uszy ma jak slon
gość
4 lata temu
No wszystko fajnie, ale zrobcie kardashianke z niebieskookiej blondyny. z takiej jak ta to nie trudno
gosc
4 lata temu
Tylko jak to usunąć? Szpachlą?
gość
4 lata temu
ta dziewczyna jest troche podbna do kylie,wystarczyło odpowiednio wykonturować buzię i efekt jest prawie identyczny,ze słowiańskiej maryny by się drugiej kylie nie zrobiło ;p
...
Następna strona