Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodecki: "Raz spróbowałem dobrej kokainy. Jestem za zalegalizowaniem marihuany!"

171
Podziel się:

65-letni artysta o używkach w tabloidzie. "Nie palę tylko dlatego, że strasznie suszy".

Wodecki: "Raz spróbowałem dobrej kokainy. Jestem za zalegalizowaniem marihuany!"
bEDqpoXV

Zbigniew Wodecki skończył w tym roku 65 lat i z tej okazji coraz częściej zbiera mu się na wspomnienia. W dzisiejszym Super Expressie postanowił opowiedzieć o swoich przeżyciach z narkotykami. Jak się okazuje, nie stronił od marihuany, a także zdarzało mu się wziąć coś mocniejszego.

Ja nie narkotyzowałem się zawodowo nigdy, ale raz spróbowałem dobrej kokainy - wyznał w tabloidzie. Myślałem, że coś wielkiego się stanie, nic się nie stało. Czułem się dobrze.

Wodecki, jak się okazuje, należy do tych Polaków, którzy opowiadają się za legalizacją miękkich narkotyków, głównie marihuany.

bEDqpoXX

Sam paliłem kiedyś i nie palę tylko dlatego, że strasznie suszy - ujawnia Wodecki. Jestem za zalegalizowaniem marihuany. Jestem przekonany, że jest mniej szkodliwa w tych ilościach, w których sobie popalą, od papierosów, które są teraz nie do palenia. Ja niestety palę. Poza tym ja mieszkam w Krakowie, tu każdy wdech marihuany jest zdrowszy niż wdech bez niczego. Uważam, że wszystko dla ludzi, każdy może spróbować, jak się chce sam truć... Niech państwo raczej zwraca uwagę na lumpów, którzy piją denaturat, zamiast zajmować się marihuaną.

Morgan Freeman ma w tej kwestii podobne zdanie: Freeman: "Kocham marihuanę. Jadłbym ją, pił, palił i wciągał"

bEDqpoYd
bEDqpoYy
KOMENTARZE
(171)
Olkak
6 lat temu
Ja nie mam nic przeciw marihuanie po tym człowiek się nie awanturuje jak po alkoholu a alkohol jest dostępny na każdym rogu więc pomyślmy.
gość
6 lat temu
Ej Zbysiu! Szalało sie oj szalało 😉
njuy
6 lat temu
a wodka papierosy to co
bEDqpoYz
Gość
6 lat temu
Dobrze gada, skręcić mu!
Gość
6 lat temu
Każdy niech robi co chce ! Sami spójrzmy w lustro :)
Najnowsze komentarze (171)
gość
6 lat temu
zamknij się glupku
gość
6 lat temu
maju, maju, maju cóż zapalimy dziś??
gość
6 lat temu
Marycha niszczy połączenia pomiędzy półkulami mózgowymi. Ostatnio to odkryto w USA.
gość
6 lat temu
oj dziadygo
gość
6 lat temu
beznadziejny jest
Gość
6 lat temu
Polać Mu !
gość
6 lat temu
Marichuana powinna być dostępna tak jak w Holandii. Państwo polskie tylko na tym traci na rzecz mafii oczywiście, niech zalegalizują marihuane nałożą akcyze tak jak na alkochol i papierosy i wilk będzie styt i owca cała ;) pozdro dla palaczy!! :))
gość
6 lat temu
Panie Zbigniewie to są słowa od 25 latka, szczere i prawdziwe 1.Szacun, że nie sprzedałeś się jak komercyjni koledzy z branży jak np. ta starsza blondyna, komunistką. Nie widuję cie w reklamach ani głupich filmach. (Pamiętam tylko odcinek z miodowych lat gdzie grałeś siebie - brawo!) 2. Szacun, bo nie dość, że fajnie śpiewasz to jeszcze umiesz grać na instrumencie! Stara szkoła. 3. Szacun, że mówisz co myślisz. Sam mam ojca pijaka i wiem co jest dobre dla organizmu a co nie. Wiem co jak na mnie działa i żaden polityk nie przekona mnie, że marihuana jest zła a alkohol jest okej. Niech swobodne myślenie stanie się powszechne. Pozdrawiam
bEDqpoYr
No właśnie - ...
6 lat temu
Jak zaczną palić, to smród zaczną wdychać niepalący - niech Pan Wodecki zajmie się tym, co robi dobrze, czyli śpiewaniem........ Pszczółki Mai.
MarekGość
6 lat temu
No faktycznie głos sumienia. Rupieć na starość chce jeszcze ludzi pogrążać. Ćpaj sobie łachy i nie mów nikomu co powinien robić śmierdzieli.
muzyk
6 lat temu
I jemu też już odbija?
gość
6 lat temu
Następny uzdrowiciel niech go piekło pochłonie życze mu aby jego wnuki paliły non stop maryche
stasi
6 lat temu
gdzie można kupić marihuanę, żeby spróbować, tyle dobrego słyszałem z ust światłych ludzi, dziennikarz, lekarzy , artystów a jak w sklepie zielarskim spytałem się o marihuanę, to ten pan p****ł się tylko w głowę
gość
6 lat temu
to prawdopodobnie od tego zioła ma bujną czuprynę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqpoZk
bEDqpoZl
bEDqpoZm
bEDqpoZn
bEDqpoZo
bEDqpoYT