Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rolniczka zerwała zaręczyny, bo narzeczony jest już żonaty?!

279
Podziel się

"Mam świadomość tego, że program ma dużą oglądalność i nie chciałam go skrzywdzić".

Rolniczka zerwała zaręczyny, bo narzeczony jest już żonaty?!
bCXLVknF

Anna Michalska, właścicielka gospodarstwa rolnego pod Skierniewicami, w przedostatnim odcinku programu Rolnik szuka żony zaręczyła się z Mariuszem. Producenci nie ukrywali radości. Chociaż sama Anna początkowo nie kryła zdziwienia, ostatecznie przyjęła pierścionek. Przypomnijmy: Rolniczka z programu TVP zaręczyła się na antenie!

Niestety, z czasem wyszło na jaw, że w tym przypadku, tak jak i u Pawła Szakiewicza, TVP nie wypełni swojej "misji". Szakiewicz, który zaręczył się w pierwszej edycji programu, dopiero po przegranych wyborach parlamentarnych ujawnił, że jego narzeczeństwo z Natalią od dawna było fikcją. Zobacz: Rolnik z TVP odwołał ślub! Oświadczył się na wizji...

U Michalskiej jest jeszcze gorzej. Jak ujawnia Super Express, Mariusz, oświadczając się, zataił, że... jest już żonaty.

bCXLVknH

Owszem, przyznał, że przed laty żona porzuciła go z małym synkiem. Jednak nie powiedział, czy jest formalnie rozwiedziony - przypomina tabloid. Anna była w stanie przymknąć oko na wiele szczegółów jego życia, które jej się nie podobały. A to, że mieszka w Polsce z rodzicami, a to, że dorabia jako kucharz w Wielkiej Brytanii. Nawet to, że nie będzie wymarzonym partnerem dla jej dorastającego syna. Ale niewyjaśniona sprawa z żoną przelała czarę goryczy.

Nie powinnam już wtedy tego pierścionka przyjmować - wyznała z goryczą. Mam świadomość tego, że program ma dużą oglądalność i nie chciałam go skrzywdzić.

Telewizja publiczna nie widzi żadnego problemu wyjaśnia, że do pomyłki doszło, bo kandydaci nie są dokładnie sprawdzani.

My nie sprawdzamy uczestnikom dokumentów, wszystko odbywa się na zasadzie rozmowy kwalifikacyjnej - informuje biuro promocji programu.

bCXLVknN

We wczorajszym odcinku Świat się kręci Anna pojawiła się sama.

bCXLVknO
bCXLVknP
bCXLVkoi
KOMENTARZE
(279)
gość
5 lata temu
miało być rolnik szuka żony 2 a wyszło rolnik szuka 2 żony
Tylko Korwin
5 lata temu
Kocham "chłopaków do wzięcia". Dajcie jakiś nius o Jareczku i Anieli
Gość
5 lata temu
Jak było naprawdę, wiedzą jedynie Ania i Mariusz
bCXLVkoj
gość
5 lata temu
Z tym w okularach już sie zgadała na bank 😑
gość
5 lata temu
niezależnie od tego jak między nimi było niezbyt fajnie potraktowała go w końcowym odcinku...
Najnowsze komentarze (279)
gość
4 lata temu
Już się zwąchali, a tu trzeba telewidzom prawdę powiedzieć!
gość
5 lata temu
świetna dziewczyna, szkoda, że wystąpiła w tym badziewnym programie
merrick
5 lata temu
Facet pewnie jest muzułmaninem bo z tego co kojarzę w niektórych krajach islamskich można mieć trzy żony:)
gość
5 lata temu
rura
gość
5 lata temu
A dlaczego miał być nie żonaty rozstali się z żoną i nie załatwili rozwodu bo może żadne ze stron do tego nie dążyło ale wszystko można załatwić jak Ania z Mariuszem by chcieli być razem .
gość
5 lata temu
Ona też miała męża a Mariusz, nie ukrywał,że ma syna. Na pewno nie żyje razem z żoną , zapewne nie zdążył się jeszcze rozwieść,czy to takie straszne.To nie o to chodzi, Ance chodzi o pieniądze, a on nie jest taki bogaty i to jest cała prawda.SkrzywdziłaMariusza na oczach wszystkich, bezczelna baba,
gość
5 lata temu
Kiedy bedzie wersja dla gejow?
gość
5 lata temu
ona jest wyrachowana i po co komus serce rani ,beszczelnosc
bCXLVkob
Gość
5 lata temu
Anka trochę z tego wszystkiego się spociła bardzo,a fuuuu...
gość
5 lata temu
jest to przykre :(to fakt,ale nie chcę być złośliwy,ale było troszkę tych kandydatów i szło z czego wybrać:):)Pani Aniu tego kwiatu pół świata :):)i proszę pamiętać nic nie dzieje się bez przyczyny:):):).....Powodzenia!!!!! :):)
gość
5 lata temu
Witam, nie wiem skąd ktos wysnuł wniosek, że Mariusz jest żonaty, jak sam mówi ( o czym pisał w liście na początku programu), że jedenaście lat temu się rozwiódł i sie nie ożenił. Autor tego artykułu też chyba w to nie wierzy, bo w tytule zamieścił pytajnik ale najlepiej wywołać burze wątpliwym stwierdzeniem a lawina osądów posypie sie sama. Myślę, że warto czasami nabrac dysansu do pewnych rzeczy i zająć się własnym a nie innych życiem.
Gość
5 lata temu
Dobrze że Kuba ją olał i jest teraz szczęśliwy z Krysią 😄
gość
5 lata temu
niech wyp... do anglii
Gość
5 lata temu
Coś mi się wydaje, że Mariusz na dorobku za granicą i za biedny dla niej.kobieto jak to czytasz, to ogarnij się bo widać było ze gość był za tobą. Może ma problemy z byłą żoną, ale tacy ludzie też umieją dobie ułożyć życie od nowa. To że nie ma rozwodu, to mógłby mieć, a ty byś go w tym wspierała. Ty najlepiej powinnaś go zrozumieć, bo sama masz syna i chyba jesteś po rozwodzie. Zapamiętaj ze takich brudów nie wyciąga się na wizji, ośmieszylas ale siebie, bo wyszło ze jesteś materialistka.Mariusz na ok bardzo fajny, ciepły facet.
...
Następna strona
bCXLVkoD