Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja Hyży "PRZEPROSIŁA Grzegorza"... Podpisali umowę! Będzie jej płacił 3 TYSIĄCE MIESIĘCZNIE

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
321
Podziel się

W zamian za podwyżkę alimentów musiała obiecać, że nie rozmawiać na ten temat z mediami.

Maja Hyży "PRZEPROSIŁA Grzegorza"... Podpisali umowę! Będzie jej płacił 3 TYSIĄCE MIESIĘCZNIE
bEgOfUGJ

Relacje Mai Hyży i jej byłego męża Grzegorza, które od czasu rozwodu nie należały do udanych, dwa miesiące temu bardzo się ochłodziły. Na początku października Maja udzieliła Twojemu Imperium smutnego wywiadu, w którym gorzko skomentowała relacje Grzegorza z synami.

Grzegorz chce mieć kontakt z synami, ale jak na razie przeznacza na to zaledwie kilka dni w miesiącu - ujawniła. Oby tylko kiedyś nie żałował, że nie spędził z nimi dzieciństwa.

bEgOfUGL

Ujawniła też, że muzyk, który za jeden koncert bierze od 20 do 25 tysięcy złotych ma zasądzone zaledwie 2 tysiące miesięcznych alimentów na obydwu synów, a i tak rzadko je płaci.

Grzegorz i jego nowa żona, celebrytka Agnieszka Popielewicz-Hyży, wściekli się na matkę jego synów. Zagrozili Mai sądem. Sytuacja była tak napięta, że znajomi piosenkarki ujawnili, że ze stresu prawie nie sypia.

bEgOfUGR

Na szczęście w końcu się dogadali. Jak ujawnia Flesz, w zamian za podwyżkę alimentów, Maja musiała... "przeprosić Grzegorza" i obiecać nie rozmawiać więcej z mediami na jego temat. Podpisali nawet oficjalną ugodę.

Oboje wciąż mają nad Wiktorem i Alexandrem opiekę naprzemienną - ujawnia osoba z otoczenia rodziny. Chłopcy widują się z tatą tak, jak ustalono przy rozwodzie, czyli co drugi tydzień przez 3 dni w tygodniu i co drugi weekend, o ile Grzesiek nie gra wtedy koncertów. Poza tym może on, po uzgodnieniu z Mają, odwiedzać synów kiedy chce.

Hyżego nie kosztowało to dużo. Zobowiązał się do płacenia na dzieci 3 tysięcy miesięcznie. Obecnie, wraz z nową żoną urządzają swój nowy apartament, do którego planują wprowadzić się na święta. Ponieważ Maja nie wyobraża sobie świąt bez synów, Grzegorz i Agnieszka postanowili urządzić dwie wigilie.

Zależało im, by Alex i Wiktor spędzili w tym okresie trochę czasu z tatą, dlatego postanowili trochę przyspieszyć Gwiazdkę i urządzić świąteczne spotkanie zaraz po mikołajkach - ujawnia informator gazety. Zapraszają do siebie przyjaciół z dziećmi, zaplanowali różne gry i zabawy, a na koniec wizytę Mikołaja, który wręczy maluchom prezenty.

bEgOfUGS

Przypomnijmy, co Agnieszka Popielewicz myśli o upadku wartości rodzinnych i zasad w dzisiejszym świecie: Popielewicz o małżeństwie: "Wartość rodziny, zobowiązań ZAGUBIŁA SIĘ!"

bEgOfUGT

Zdjęcia dzieci Mai i Grzegorza Hyżych z Instagrama mamy:

bEgOfUGU
bEgOfUHm
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(321)
gość
6 lat temu
Za 3 tysie, to Aga jedne pantofelki sobie kupuje
gość
6 lat temu
3 tys. na dwójkę dzieci to śmiech na sali przy jego dochodach
Gość
6 lat temu
Niekupie już żadnej jego płyty nie trawie facetów którzy porzucaja swoje rodziny
bEgOfUHn
gość
6 lat temu
Smutne to wszystko. Biedne dzieci bez ojca.
Gość
6 lat temu
Gdzie obiecana gej-lista
Najnowsze komentarze (321)
Gość
3 lata temu
Nigdy się swojego szczęścia nie buduję się na czymś nieszczęśću to zawsze się obraca przeciwko TOBIE
Gość
4 lata temu
Zwykły d**ek .....
gość
4 lata temu
żenujący grzechu!!!
gość
4 lata temu
pOPIELEWICZ TO P****K
gość
4 lata temu
Faceci którzy na płacą alimentów na swoje dzieci, to szczeniaki i śmiecie.
gość
4 lata temu
Na pewno dzieciakom są potrzebne torby Pumy :/
gość
5 lata temu
powinna 5 tys żadac jak nic
gość
5 lata temu
Cóż za składnia, cóż za styl! "Grzegorz i jego nowa żona, celebrytka Agnieszka Popielewicz-Hyży, wściekli się na matkę jego synów."
bEgOfUHf
gość
6 lat temu
maja ma swoje dochody + 2 tysie a teraz nawet 3 na miesiac i nie daje rady finansowo? smieszne to. a ze hyzy tyle zarabia nie znaczy ze ma wszystko oddawac bylej, dzieci nie kosztuja 3 tysiace na miesiac!
gość
6 lat temu
Hyży bezczelny,zostawia 2 dzieci, by być z taką pprzechodzoną babą.
gość
6 lat temu
Dlaczego się zgodziła na{ mimo wszystko}dalej małe alimenty.On i ta Popielewicz są bezczelni.
gość
6 lat temu
to smutne, że jak facetowi znudzi się żona to bierze sobie inną i nie patrzy na nic, ale mam adzieje, ze go popielewicz kopnie, bo popieleicz zostala sama to sobie wziela zonatego, tak najlatwiej, maja nie daj się
gość
6 lat temu
Handlarce Popielewicz coś sie popiętroliło w małym łebku .Rozwaliła małżeństwo ,dwóch chłopaków zaczyna żyć w "patchworkowej" rodzinie,była żona się poniża aby móc nakarmić dzieci bo p****t ją szantażuje swoim przerośnięntym ego - bo przecież nie honorem i uczciwością.Straszne łachudry w tym świecie "rozrywki"
gość
6 lat temu
jeszcze przeprosiła to skandal za co ?, jak można zostawić dwoje tak małych dzieci.
...
Następna strona
bEgOfUHH