Trwa ładowanie...
Przejdź na

Królikowski gorzko o córkach: "Jestem dla nich bankomatem"

77
Podziel się

Aktor zapewnia, że jego relacje z synami uległy zmianie. "Kolegów mogą mieć wielu, a tatę tylko jednego".

Królikowski gorzko o córkach: "Jestem dla nich bankomatem"
bCzdaryt

Paweł i Małgorzata Królikowscy są rodzicami pięciorga dzieci. Najstarszy, 26-letni Antoni, zarabia już na siebie. Podobno nawet planuje ślub z 18-letnią Katarzyną Sawczuk. Rodzice bardzo popierają ten pomysł.

23-letni Jan Królikowski także wyprowadził się z rodzinnego domu. Został jeszcze najmłodszy syn, 8-letni Ksawery i dwie córki: 16-letnia Julia i 14-letnia Marcelina. Jak ujawnia Paweł Królikowski w rozmowie z Faktem, nastolatki uważają go głównie za źródło pieniędzy.

Nie rozpieszczam moich dzieci. Od tego jest mama. Córki trzymają z nią sztamę. Ja bywam bankomatem i pogotowiem do zadań specjalnych - żali się w tabloidzie. Muszę jednak być czujny i obecny w ich życiu.

bCzdaryv

Jak cztery lata temu wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, w ich domu preferuje się raczej liberalny model wychowania. Zobacz: "Z Antkiem chciałam mieć kumplowskie relacje. Nie sprawdziły się". Jednak po aresztowaniu pijanego Antoniego, który zapowiedział policjantom, że "ich, kurwa, załatwi" a "jego papuga ich zje", uznali z mężem, że kumpelskie relacje nie zawsze się sprawdzają.

Dla moich synów nie jestem kolegą, tylko ojcem - mówi teraz Paweł Królikowski. Kolegów mogą mieć wielu, a tatę tylko jednego.

Z kolei mama doradza Antoniemu w sprawie jego wizerunku… Zobacz: "Mama poradziła Antkowi, by ograniczył się z internetowymi amorami"

bCzdaryB
bCzdaryW
KOMENTARZE
(77)
gość
5 lata temu
14? 16? Taki wiek, rodzice często są bankomatem i "starymi".
gość
5 lata temu
Ale Królik pojechał ! przecież córka Julia od samego urodzenia gra z matką w KLANIE i sama zarabia niezłą kasę .
gość
5 lata temu
ślub z 18- latką? przecież to dziecko chodzące jeszcze do szkoły, a przynajmniej powinno tam być, gdzie są jej rodzice?!!!
bCzdaryX
gość
5 lata temu
gimby nie wiedzą co to miłośc ojaca
gość
5 lata temu
Dziewczyna, Jego syna, ma ogromne parcie na szkło
Najnowsze komentarze (77)
gość
4 lata temu
jego wybór.chce być bankomatem to niech będzie i niech się nie skarży.stać go na to.zarabia taką kasę,że nie jest dziwne,że dzieciaki go doją.sam wyglada jak dojna krowa,więc niech sie nie skazy,ma na to co na zasluzył.doić tatuśka dzieciaki,bo jak go zabraknie to nie bedzie kogo doic,chyba,ze mamuśka ma .
Ewka
4 lata temu
Normalne kłopoty przy wychowywaniu w dzieci. Zarówno w dzieci jak i rodzice robią błędy, bo tego nie da się uniknąć. Ważne by dojść do konsensusu. I ważne by wyciągać wnioski. Ale najwyższą wartość ma miłość w rodzinie. Jeśli jest, to wszystko da się przezwyciężyć, naprawić, posklejac .
gość
5 lata temu
ja sie tym dzieciom wcale nie dziwie, miec takiego ojca menela, pijaczyne i oblesnego tlustego ryja no to obciach na calego
Gość
5 lata temu
Bolesny dziad
gość
5 lata temu
Do kogo krolik ma pretesje?trzeba bylo wyslec wczesniej i gume zakladac p****u
gość
5 lata temu
Krolik ty stary chu...,przestan p***d...caly miot zarabia w tv,ale ty napewno o niczym nie wiesz i nikomu nie pomagales,jak p***d..w jakims z wywiadow?
Gość
5 lata temu
Grubas i świniak razem z tym swoim pieprzonym synkiem pijakiem
gość
5 lata temu
O****h jakich mało!!!
bCzdaryP
Gość
5 lata temu
Tak to bywa
gość
5 lata temu
Co pieniążki się kończą Panu Królikowskiemu?że takie pierdoły ciśnie,dziecko potrzebuje mieć rodziców a w nich opacie,ojciec ma być wzorem dla córki a taki spasiony,zapuszczony m***l-pijaczek,tak to się sadzi jako juror a tu się żali bardzo nie ładnie panie królikowski.
bbbb
5 lata temu
hahaha co za dureń!
gość
5 lata temu
Jak się żałuje dzieciom na utrzymanie to po co je mieć? Było trzeba nie robić i teraz nie narzekać, jak takie dzieci mają się czuć, wiadomo, że to odpowiedzialność
gość
5 lata temu
18 lat to jeszcze dzieciak nie za wcześnie
gość
5 lata temu
obleśny jest ten Królikowski
...
Następna strona
bCzdarzr