Anja Rubik na kolacji z Joanną Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Modelka dostała od niej prezent. Jak myślicie, co jest w pudełku?

Obraz

Anja Rubik przyleciała na święta do Polski i przy okazji promuje swoje perfumy. Modelka od dawna nie spędzała czasu z mężem, gdyż ich małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Oboje deklarują, że nadal się kochają, ale "ich życiowe drogi nie biegną w tym samym kierunku". Dlatego Anja ma sporo wolnego czasu na spotykanie się z przyjaciółkami.

Wczoraj wybrała się do warszawskiej restauracji na kolację z byłą partnerką Kulczyka, Joanną Przetakiewicz. W trakcie spotkania dostała od projektantki prezent gwiazdkowy. Jak myślicie co jest w pudełku?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą