Halejcio i Barański przeprowadzili się do nowego mieszkania

99
Podziel się

Klaudia nie chciała mieszkać w miejscu, gdzie Edyta Herbuś gotowała zupę z nogą na blacie.

Halejcio i Barański przeprowadzili się do nowego mieszkania

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański poznali się półtora roku temu na parkiecie Tańca z gwiazdami. Szybko stało się jasne, że łączy ich coś poważnego, zwłaszcza odkąd zaprezentowali namiętne tango, podczas którego całowali się na parkiecie.

Już na samym początku ich związek przeszedł trudną próbę, gdy u Tomasza wykryto guza nerki. Klaudia wspierała go przez całe leczenie. Wiosną tego roku zamieszkali razem w mieszkaniu tancerza.

Jak donosi Fakt, Halejcio nie czuła się jednak dobrze w apartamencie, w którym była dziewczyna Tomasza, Edyta Herbuś, gotowała mu zupę z nogą na blacie kuchennym. Przypomnimy, jak to wyglądało: Herbuś z nogą na stole gotowała... byłemu chłopakowi

Między tancerzem i aktorką coraz częściej dochodziło do spięć. W końcu uznali, że skoro z mieszkaniem Tomasz wiąże się tak wiele wspomnień z okresu jego miłości do Edyty, to może lepiej zamieszkać u Klaudii.

Aktorce bardzo zależało na tym, by Tomasz poczuł się tam jak u siebie, więc przez kilka tygodni zmieniała wystrój swojego apartamentu.

Chciała, żeby to było miejsce, w którym oboje będą się dobrze czuli - ujawnia znajomy pary. Tomek do tej pory był zatwardziałym kawalerem, ale dał się namówić na kolejny krok. Przeprowadzili się i święta spędzili już we wspólny, gniazdku, razem z rodzicami Klaudii.

KOMENTARZE
(99)
Olix
4 lata temu
Nie dziwię się jej. Czasem trzeba zupełnie się odciąć od przeszłości. A tego zdjęcia z nogą na blacie na pewno nie znosi :)
gość
4 lata temu
Też bym nie chciała meć nic wspólnego z tym tępym, celebryckim kurduplem...ekspertka od chippendalesów...
gość
4 lata temu
Dzięki .Wzajemnie.
gość
4 lata temu
No i co panie zrobisz. Nic panie nie zrobisz.
Gość
4 lata temu
No cóż. I tak w tym szołbizie wszystko wymieszane
Najnowsze komentarze (99)
Ewka
4 lata temu
Ta z nóżką na blacie to Herbuś chyba.
Widz
4 lata temu
Nisko upadl Tomek.....z najwiekszym ku....stwem z tv. Fuj
Oli
4 lata temu
to nie była pomidorowa..
gość
4 lata temu
PO robi to już od dawna dzięki Remote Control System
gość
4 lata temu
raczej słaba ta kuchnia na zdjęciu, właśnie zrobiłem swoją więc mam porównanie, okap na zdjęciu to albo prehistoria albo retro albo cienizna. szafki nie dochodzą do podłogi czyli stoją na nogach a pod spodem otwarta przestrzeń, zaproszenie do brudu. Powinny schodzić do podłogi i być zailolowane na styku z podłogą specjalną listwą. Płyta indukcyjna nie ma funkcji kombi (łączenie 2 pól w jedną całość z możliwością różnicowania temperatur, dobrze wychodzi kiedy przygotowouje się potrawę z różnymi składnikami w różnych temperaturach jednocześnie). Tak troche po studencku...
Gość
4 lata temu
Edzia i te jej zdjęcia 😊 z Dawidem o. Też ma kilka niezłych😊
kolka80@wp.pl
4 lata temu
juz to widzę jak Edytka gotuje zupkę. ...hahahahaha
Gość
4 lata temu
Piękna z nich para.
gość
4 lata temu
A ja się dziwię ślicznej Halejcio, że jest z brzydalem Barańskim.
gość
4 lata temu
Ten Barański to porażka. Myślę, że już niedługo go pożegna.
gość
4 lata temu
sliczna noga
gość
4 lata temu
Herbus paaa Dobrze ,ze nie skakala po blacie
gosc
4 lata temu
zatanczy z inna w tzg i znowu bedzie nowa milosc haha
gość
4 lata temu
współne zamieszkiwanie przed ślubem, a w szczególnośći chodzi tu o uprawianie seksu jest grzechem i stanowi zgorszenie dla innych.
...
Następna strona