Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostry zrobiły sobie identyczne nosy, żeby... robić lepsze "selfie"!

119
Podziel się

"Teraz mogę robić "selfie" pod dowolnym kątem i mój nos wygląda idealnie" - chwali się Karyse Coley...

Siostry zrobiły sobie identyczne nosy, żeby... robić lepsze "selfie"!
bCysBVDp

Najczęściej bliźnięta jednojajowe robią wszystko, żeby się od siebie odróżnić i podkreślić swoją indywidualność. Rzadziej bywa na odwrót, czego skrajnym przykładem mogą być "najpodobniejsze bliźniaczki na świecie", Lucy i Anna DeCinque. Nie wystarczało im, że naturalnie były do siebie podobne. Zrobiły sobie dziesiątki identycznych operacji plastycznych, żeby nikomu nie udało się ich odróżnić.

Na podobny pomysł wpadły Karyse i Deanna Coley. Brytyjki są siostrami, ale nie bliźniaczkami. Karyse skończyła 21 lat, a Deanna - 19. Mimo to są do siebie bardzo podobne.

bCysBVDr

Ostatnio obie padły ofiarą mody na "selfie". Uznały, że nosy odziedziczone po czarnoskórych przodkach źle wyglądają na zdjęciach z telefonów komórkowych. Ponieważ miały dość przyjmowania niewygodnych póz przy robieniu sobie zdjęć, uznały że czas na operację plastyczną. Oczywiście wspólną.

Siostry Coley oszczędzały wspólnie pieniądze na chirurga, gdyż postanowiły mieć operacje tego samego dnia, jedna po drugiej, prowadzone przez tego samego lekarza. Chciały mieć pewność, że dzięki temu ich nosy będą identyczne i zagoją się w tym samym czasie.

Na operację każda z sióstr musiała wydać prawie 8 tysięcy funtów. W sumie kosztowało je to równowartość ponad 93 tysięcy złotych! Teraz mają już identyczne długie, szczupłe nosy, które mogą fotografować ze wszystkich stron.

Karyse wie, że padła ofiarą instagramowej mody, ale postanowiła się jej poddać - i jest bardzo zadowolona z efektów.

bCysBVDx

Kiedy wchodzisz na Instagram i widzisz te wszystkie piękne dziewczyny, myślisz sobie: "Dlaczego one tak wyglądają?" - wyjaśniła w wywiadzie. To powoduje brak pewności siebie. Teraz mogę robić selfie pod dowolnym kątem i mój nos wygląda idealnie.

Moglibyście pomyśleć, że teraz robimy sobie więcej selfie niż przed operacją, ale tak nie jest - dodała Deana. Po prostu bardziej nam się podobają rezultaty na zdjęciach, które teraz robimy.

bCysBVDy
bCysBVDz
bCysBVDS
KOMENTARZE
(119)
Srz
4 lata temu
Też bym sobie zrobiła nos gdyby mnie było stać....
gość
4 lata temu
I oczywiście usta niczym Kylie Jenner -,-
Gość
4 lata temu
W dzisiejszych czasach to panienki wszystko sztuczne mają,masakra. Od rzęs,po cycki,tipsy tony tapety na twarzy.. Szok. A każda podobna do siebie. Jak klony!!!
bCysBVDT
Gość
4 lata temu
Idiotki bez pomysłu na siebie
Gość
4 lata temu
Plastik i tyle w temacie!
Najnowsze komentarze (119)
Gośćm w
4 lata temu
Brzydkie nochale. Jak arabskie
Gość
4 lata temu
Sztuczne cycki, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, a szukasz prawdziwego faceta...
gość
4 lata temu
tyle kasy się zmarnowało!!!
Gość
4 lata temu
Poprawily i efekt zadny
Gość
4 lata temu
Moj nos to porazka.
m
4 lata temu
Nie sa w ogole podobne
Gość
4 lata temu
Skaf one maja tyle kasy
gość
4 lata temu
Masakra....Boże widzisz i nie grzmisz na to wszystko:((((
bCysBVDL
gość
4 lata temu
i tak są brzydkie
gość
4 lata temu
brzydkie
gość
4 lata temu
Jap*****le.... namalowane pisakiem brwi, napompowane botoksem usta, zoperowany nos. Jest w nich coś naturalnego? A poza tym...nadal są brzydkie.
gość
4 lata temu
Wygladac naturalnie - to juz przestepstwo!
jaga
4 lata temu
straszne te kobiety, bleee
gość
4 lata temu
Po prostu chcialy miec bardziej "biale" nosy, mysle ze Instagram sam w sobie nie byl tu decydujacym czynnikiem. Nie podobaly im sie ich nosy, a gdzie to najczesciej zauwazaly? Na zdjeciach, bo oprocz zdjec czy odbicia w lustrze nie widzimy swojej twarzy. Troche naciagnieta informacja, zeby znowu moc pisac o "ofiarach mody na selfie"...
...
Następna strona
bCysBVEn