Trwa ładowanie...
Przejdź na

Są kolejne doniesienia o napadach na kobiety! Szwajcaria, Finlandia, Austria...

380
Podziel się:

"Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku, ani przy żadnej innej okazji" - przyznaje policja w Helisinkach. W okolicach tamtejszego dworca zgwałcono trzy kobiety.

Są kolejne doniesienia o napadach na kobiety! Szwajcaria, Finlandia, Austria...

Nie cichną kontrowersje wokół masowych napadów na kobiety w Kolonii, Stuttgarcie, Hamburgu i innych niemieckich miastach. Poszkodowane relacjonują, że dokonywały ich zorganizowane bandy młodych mężczyzn o "arabskim lub północnoafrykańskim wyglądzie". Jak do tej pory zgłoszono ponad 170 przypadków napaści, molestowania i kradzieży oraz dwa gwałty. Oburzenie wywołała również wypowiedź kolońskiej burmistrz, która zaapelowała do mieszkanek i turystek o zastosowanie "specjalnego kodu zachowania", mającego na celu nieprowokowanie do napaści... Zasugerowała w ten sposób, że kobiety są same im winne. Najradykalniejsi komentatorzy stwierdzili, że "Henriette Reker wprowadziła w Kolonii prawo Szariatu" - a stąd już tylko krok do kontrolowania ubioru czy wychodzenia z domu jedynie w towarzystwie mężczyzn.

Tymczasem władze Zyruchu i Helsinek ujawniły wczoraj, że do podobnych napaści, choć na mniejszą skalę, doszło również na terenie tych miast. W największej aglomeracji Szwajcarii w noworoczną noc doszło do 25 kradzieży, a analizujący je funkcjonariusze zauważyli niepokojące podobieństwo do tego, co wydarzyło się w Niemczech. Poszkodowane zeznały, że zostały otoczone i napastowane przez "wielu mężczyzn o ciemnej skórze".

Jest to scenariusz trochę do tego, co działo się w Kolonii i innych niemieckich miastach - przyznał w rozmowie z agencją AFP rzecznik policji w Zurychu, Margo Cortesi.

Nieco inna sytuacja miała z kolei miejsce w Finlandii. Tamtejsza stołeczna policja w sylwestrową noc odnotowała bowiem "wiele przypadków molestowania seksualnego", do których doszło na głównym placu Helsinek, gdzie bawiło się ponad 20 tysięcy ludzi. Mimo to do dzisiaj nie odnotowano żadnego oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie. Doniesienie złożyły z kolei trzy kobiety, które zostały zgwałcone w okolicach największego dworca w stolicy, gdzie zgromadziło się około 1000 imigrantów, głównie Irakijczyków. Jak do tej pory aresztowano… 3 osoby.

Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku, ani przy żadnej innej okazji - mówił na konferencji prasowej Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji. To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach.

Jak donosi Polska Agencja Prasowa, na molestowanie seksualne przez cudzoziemców w okresie świąteczno-noworocznym skarżyły się również Austriaczki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(380)
gość
7 lat temu
Jeszcze niech im dadza 1000 euro zasilku
Gość
7 lat temu
Mają, czego chcieli
Gość
7 lat temu
Młode byczki sie rozkrecaja i jeszcze dostaja 1500euro zasiłku
Gość
7 lat temu
Szok, jak tu być kobieta, gdy rzadza nami i****i... :(
Gość
7 lat temu
Multikulti pełną gębą
Najnowsze komentarze (380)
gość
7 lat temu
No co ubogacają jak umieją , przecież Niemcy chcą być ubogacane wiec skąd ten lament trzeba się przyzwyczajać i przystosować lub dostosować do panów emigrantów.
gość
7 lat temu
Zutylizować te islamskie śmieci na nawóz i będzie spokój. W*n brudasy jeb...ne z Europy!!!! Powinni wydać takie prawo że do muslimów można strzelać jak do wściekłych psów! Dobry m****m to martwy m****m!
HITLER
7 lat temu
ZABIC WSZYSTKICH C*******H I ZAKOPAC
gość
7 lat temu
kobiety kibolki albo jakieś facetki które ćwiczą karate żeby takiemu porządnie d****o złoiły to by popamiętała ta s*****z.
gość
7 lat temu
No i co na to Pan Petru i PO przecież są za tym żeby się integrować
gość
7 lat temu
Boże jak dobrze ze PO juz nie ejst przy władzy bo dla władzy i wpływom zrobili by wszystko i przyjęli wszystkich uchodźców jakich by im Merkel wcisnęła !
gość
7 lat temu
Wszystkich Syryjczyków przybyłych jako uchodźcy odesłać do siebie w trybie natychmiastowym , nie ma tu zandy mowy o poprawności politycznej bo nie wiem czym on sie ma do uchocow z poza Europy , ktrz są zGlelek@tresgriferia.comyklym bydłem ! Brawo Merkel nadrobiłaś problemów teraz , do tego stopnia ze za uchodźców umierają kobiety ktore są europejkMi
gość
7 lat temu
DLA NICH TO NORMALNE, ONI ZNISZCZĄ EUROPĘ,
Gość
7 lat temu
Feministki będą nastawiać tylko emigrantom by jaja im ulżyły.
Gość
7 lat temu
Jaka sku*** obcinac
gość
7 lat temu
W Polsce czuje ze wp*****l by dostali
gość
7 lat temu
Po co wpuszczają to bydło.Niech stworzą im warunki we własnych krajach i to będzie najlepsza pomoc.
gość
7 lat temu
Zaczyna się ubogacanie kulturowe, którym tak zachwycała się ministra Joanna Mucha z PO
gsg9
7 lat temu
Ciekawe, czy Tomus Lis ciągle jeszcze wzywa do przyjmowania imigrantów w Polsce? Może chce Hani zafundować takie " atrakcje ", jak miały kobiety W Niemczech? I ciągle wg niego , ci którzy imigrantów nie chcą, są ksenofobami, rasistami i faszystami???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie