Trwa ładowanie...
Przejdź na

Psychofanka nadal prześladuje Janowskich! "ZABIJĘ JĄ, zlikwiduję, OBLEJĘ KWASEM!"

143
Podziel się:

"Odgrażała się, że nie doczeka wiosny". "Trzeba czekać, aż dojdzie do tragedii, by odpowiednie ograny zaczęły działać?" - pyta Robert.

Psychofanka nadal prześladuje Janowskich! "ZABIJĘ JĄ, zlikwiduję, OBLEJĘ KWASEM!"
bEEyucmt

W grudniu 2014 roku Robert Janowski uzyskał w sądzie wyrok zakazujący zbliżania się do niego kobiecie, która przez 4 lata prześladowała go i groziła śmiercią jego żonie. Psychofanka Roberta wierzy w to, że kiedyś byli parą i nadal się kochają, jednak aby byli razem musi zniknąć przeszkoda w postaci Moniki Głodek.

Wyrok sądu nie powstrzymał jej przed dalszym prześladowaniem prezentera i jego rodziny. Rok temu Janowski zawiadomił policję, że kobieta nie stosuje się do wyroku i nadal go prześladuje. Mimo że kilkakrotnie ochroniarze odciągali ją od Janowskiego na oczach świadków, policja zawiesiła postępowanie, tłumacząc, że... nie może ustalić adresu zamieszkania stalkerki.

Cztery lata wysłuchiwania obelg, życia w strachu o bliskich to za mało, żeby przerwać ten koszmar? Trzeba czekać, aż dojdzie do tragedii, by odpowiednie ograny zaczęły działać? - pyta Janowski w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

bEEyucmv

Prezenter złożył już zażalenie na postępowanie policji i sąd przyznał mu rację. Jednak psychofanka ciągle go nęka i zapowiada, że zabije Monikę. "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem!" - grozi mu w SMS-ach.

Ostatnio pojawiła się pod gmachem Polskiego Radia, gdzie Robert prowadzi audycję. Świadkiem tego zdarzenia był fotoreporter tygodnika Na żywo.

Kobieta zaczęła wyklinać Monikę, wyzywając ją od najgorszych, że ma oddać jej ukochanego - relacjonuje. Odgrażała się, że nie doczeka wiosny.

Psychofanka nie zgłasza się także na zalecone jej przez sąd badania psychiatryczne. Adwokat Janowskich zapowiada, że się nie podda.

bEEyucmB

Zamierzamy wykazać bezprawność działań osoby prześladującej pana Roberta Janowskiego, na co mamy liczne dowody - mówi mec. Bartosz Graś z kancelarii Kijewski Graś.

bEEyucmC
bEEyucmW
KOMENTARZE
(143)
gość
6 lat temu
Moze ukradla jej futro!!!!
Gość
6 lat temu
To jest ta żona co kradła futra? 😁
gość
6 lat temu
Faktycznie PSYCHOfanka, bo trzeba być szalonym, żeby się interesować kimś takim jak prowadzący :Jaka to melodia" i jego żona. Kto to w ogóle jest?
bEEyucmX
Gość
6 lat temu
co ci ludzie maja w glowie ze takie rzeczy pisza?? :/
Mm
6 lat temu
Żenujący jest ten Janowski! Na pokaz rozstawał się z tą Głodek, kiedy wyszły jej machlojki i wypowiadał się "ta Pani", żeby za chwilę wziąć z nią ślub. Wszystko dla dobrego wizerunku, beznadziejny!
Najnowsze komentarze (143)
gość
6 lat temu
jaka ona straszna z tym uśmiechem
gość
6 lat temu
A to nie można jej siłą zaciągnąć na te badania psychiatryczne, skoro sąd ją skierował na nie? Przecież to poważna sprawa.
gość
6 lat temu
czego to wymyślą,żeby tylko zaistnieć,a może jakieś futerko w sklepie,ale u nas to albo za kraty,albo czubki...nic tylko lans..
gość
6 lat temu
ja ka to melodia najlepszy program w tv choć trochę rozrywki w tej dennej telewizji.a panie robercie za tego babsztyla psychofanke ostro się brać
gość, gosc
6 lat temu
Cos mi sie wydae, ze oni ta "psychofanke" wymyslili. By ludzie zapomniel o jej zlodziejskiej przeszlosci.
gość
6 lat temu
moze zajumała jej futro i kobieta jest w rozpaczy?
gość
6 lat temu
Ale on kraczaty nie wiadomo czy sie chwali czy zali teraz szukaja litosci popaprance ona powinna sie nie pokazywac taki obciach a ona sie cieszy tylko z czego to juz poweazna sprawa wszyscy wiedza i znaja ja z najgorszej strony babo odposc sobie i niegwiazdorz bo jestes juz notowana jestes obrzydliwie brzydka fuuuu
gość
6 lat temu
dziwi mnie,że takich osób się nie zamyka-wyrokiem sądu ubezwłasnowolnić jak stanowi zagrożenie może i dla siebie. Nie da się jakoś?
bEEyucmP
gość
6 lat temu
pani nikt jaka zadowolona szczerzy te konskie kly i cieszy sie tylko z czego zalosna dziunia notowana wstyd kobieto schowaj sie troche oglady wszyscy cie znaja stara lafirynda fuuuj
gość
6 lat temu
jaka ona oblesna te jej kly na wierzku przeciez ja wszyscy znaja i nie nawidza-tak-jak-i-tego-starego-pajaca- sa okropni Pani NIKT notowana i Pan NIKT zero dno
gość
6 lat temu
oczywiście, że trzeba czekać aż coś się stanie. Z tego znany jest ten kraj
Gość
6 lat temu
Ani on przystojny, ani bogaty, co ona od Niego chce?
wilk
6 lat temu
jaki problem , doi tyle kasy od tvp może sobie wynająć ochronę będzie miał dwa w jednym ,ochroni ich dwoje i futra w sklepach
gość
6 lat temu
Ze tez nie wstyd twarzy pokazywac.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEyucnI
bEEyucnJ
bEEyucnK
bEEyucnL
bEEyucnM
bEEyucnr