Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poseł Cymański o hostiach Nergala: "Kolejna haniebna i prymitywna prowokacja!"

343
Podziel się

Adam udaje na koncertach, że udziela komunii. "Nie pojmuję takiego zachowania".

Poseł Cymański o hostiach Nergala: "Kolejna haniebna i prymitywna prowokacja!"
bDeGoYGd

Tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej po Europie, Adam Darski opublikował w sieci zdjęcie pudełka z hostiami identycznym jak używane podczas komunii w Kościele Katolickim i podpisem: "Gotowi do bluźnierstwa w Europie".

Jak informuje Super Express, zgodnie z zapowiedzią, Nergal rozdaje opłatki podczas swoich koncertów, udając, że udziela komunii.

bDeGoYGf

To nie spodobało się posłowi Prawa i Sprawiedliwości Tadeuszowi Cymańskiemu.

To przykre i oburzające - mówi w tabloidzie. To kolejna haniebna i prymitywna prowokacja tego człowieka, która ma jeden cel: przyciągnięcie jak największej liczby widzów nawet za cenę obrażania! Dla wielu ludzi hostia jest ciałem Chrystusa... Nie pojmuję takiego zachowania!

Na razie niewiele jednak może zrobić, bo sytuacja miała miejsce na koncercie nie w Polsce, lecz w Hamburgu i na razie nikt się nie poskarżył, że obrażono jego uczucia religijne.

bDeGoYGl
bDeGoYGm
bDeGoYGG
KOMENTARZE
(343)
gość
5 lata temu
Niech ponabija się z koranu zobaczymy
gość
5 lata temu
Nergal przesadził, dlaczego nabija się z innej religii.
gość
5 lata temu
sam opłatek jest tylko oplatkiem. dopiero po przeistoczeniu podczas Mszy Św. staje się Hostia czyli ciałem Jezusa, każdy katolik powinien to wiedzieć. czyli nikogo nie obraża trochę mąki i wody nie czyni Hostii. Mądry katolik to zleje bo to nic nie znaczy. Darski ma dzięki temu Panu darmowa reklamę i oto chodzi.
bDeGoYGH
gość
5 lata temu
Chcę już wiosnę ...
gość
5 lata temu
Miłego Dnia ! :)
Najnowsze komentarze (343)
Żenada
5 lata temu
Ten człowiek to "pozer" udaje wielkiego casanove i bohatera a w ruskim wiezieniu za kratami mało aie nie po s r ał i nie wołał mamusi bo miał łzy w oczach. Nie kest w ogóle spójny ze swoimi satanistycznymi pogladami albo po prostu nie wie co satanizm oznacza zwłaszcza keśli serwuje scenki miłosiernego satanisty strzyża ego dzieci w szpitalu. Taki z Darskiego HojraK
gość
5 lata temu
cymanski zajmij sie ratowaniem polski bo jest w ruinie a hostie zostaw kosciolowi
gość
5 lata temu
j***e wasza pisowsko-katolicka chostie
gość
5 lata temu
cymanskiemu to bym wcisnal chostie w d****o osobiscie
NORMALNY
5 lata temu
wróć, przepraszam-ADAM DARSKI MA CHORĄ GŁOWĘ!!!!!!!!! za wszelką cenę chce istnieć w mediach, więc nie wie już co wyprawiać! ŻAŁOSNY!!!!!!
gość
5 lata temu
starski jest powaznie chory na głowę!!!!! ale i na niego przyjdzie kara Boska!
gość
5 lata temu
Panie pośle Cymański, niech Pan nie przejdzie nad tą sprawą do porządku dziennego. Jesteśmy w Unii Europejskiej i prawo działa na jej całym terenie, w Hamburgu też. Uważam, że nie możemy pozwolić na takie bezeceństwa, profanacje i obrażanie wszystkich wyznawców Chrystusa, tym bardziej, że to nie pierwszy raz ten, pożal się Boże człowiek, naigrawa się z religii chrześcijańskiej. Niech Pan pokażę, że jest mężczyzną i posłem, tym bardziej, że jest ku temu okazja.
Gość
5 lata temu
Jeśli na prawdę ma jaja niech podrze Koran bo na razie wychodzi na tchórza
bDeGoYGz
gość
5 lata temu
faktycznie facet wycierpiał sporo,zahaczył o smierc i nadal ma kose nad głową ,ale jak kazdy z nas tez umrze ,od tego nikt sie nie wywinie.Handluje wymiocinami,bo jak nazwac te załosne udawane scenki na scenie.W rzeczywistosci c1pa nie facet,,jak go Rabczewska wychv1ała,chciała popularnosci na jego kosztem i sztruksy dzwony i buty na koturnach jej nie przeszkadzały.(chociaz wstyd było sie pokazac:)Msci sie na wszystkich i szuka taniej sensacji,bo na czyms musi zarabiac.Niech sobie produkuje te hostie i rozdaje,dla jeszcze głupszych od niego
babcia
5 lata temu
Ten osobnik jest opętany. Nie dziwią wcale jego ekscesy i świadczą tylko o nim, że ma chorą duszę. Po coś go jednak Pan Bóg zostawił na tym świecie. Pożyjemy zobaczymy.
gość
5 lata temu
Hehe
gość
5 lata temu
dwa razu juz publicznie kwiczał...jeszcze mu mało? do 3 sztuka
gość
5 lata temu
Nastepny pisowiec sie odezwal i taki falszywy katolik jak wszyscy pisowcy
gość
5 lata temu
Ścierwo
...
Następna strona
bDeGoYHb